Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný

Jsem klinický psycholog a psychoterapeut zabývající se individuální, párovou a rodinnou psychoterapií a psychodiagnostikou. Mám dvacetiletou praxi na ...

• dětská psychologie
  • klinická psychologie
  • psychoterapie

Umístění: Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný Jiný

Moje zkušenosti s léčbou u paní doktorky jsou velmi pozitivní.
Vždy jsem na psychologii koukal tak nějak skrz prsty, ale paní doktorka mne svým přístupem přesvědčila změnit pohled a pokusit se s psychickou stránkou mých problémů něco dělat.
I přes mojí složitou diagnozu se snažila najít způsob jak mi pomoci. Získala si mojí důvěru díky individuálnímu a velmi lidskému přístupu.
Určitě volbu této ordinace doporučuji všem i těm, kteří zrovna v psychologii nevěří.

Umístění: Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný Jiný

Jsem velmi spokojená. Paní Nosilová, působyla od počátku velmi mile, se zaujetím naslouchá. Má lidský, ne direktivní přístup. Dokáže pomoc člověku najít vlastní zdroje pomoci a uvědomit si jeho slabé a silné stránky. Spolupráci hodnotím na výbornou. Doporučuji.

Umístění: Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný Jiný

Paní doktorku jsem s dcerou navštívila na základě kladného hodnocení a zároveň doporučení od přátel.
Mohu říci, že to byla opravdu správná volba. Dcera byla již unesena při vstupu do čekárny, která nepůsobí studeně ani stroze, ale naopak zaujme příjemným a pohodový vzhledem i pocitem. Samotné vyšetření bylo velmi citlivé a přátelské. Mou 6,5 letou dceru si paní doktorka ihned získala (musím dodat, že dcera se bojí lékařů i sestřiček, máme toho za sebou opravdu hodně). Po odchodu z ordinace má dcerka byla jak vyměněná, veselá, spokojená, na další terapii se těší. V posledních letech jsme prošli díky nemocnosti mnoha nemocnicemi, odborníky a mohu říci, že kdyby bylo více takových lidí jako je paní doktorka, hned by bylo vše jednodušší. Je opravdu důležité brát člověka jako jedince, každý jsme jiný a myslím, že toto si paní doktorka velmi dobře uvědomuje a díky tomu dokáže opravdu pomoci. Velké díky!

Chtěla bych se připojit se svým názorem na paní doktorku. Snad i trochu obsáhleji. Každý z nás žijeme a chceme žít spokojeně, však raději bychom chtěli být štastní. Ne každému se to daří. Bohužel mnohem častěji jsme otroky vlastních problémů, depresí,nejistot ,úzkostí a zloby. Bolesti psychické jsou mnohem více utajené a o to víc zrádné. Nelze je jednoznačně určit, popsat a sami leckdy neumíme sobě pomoci. Nenásilné a citlivé vnímání ,pochopení a soucit jsou jen částí celého ozdravného procesu co nabízí paní doktorka. Je velice vzdělaná,moudrá a dlouhá léta, kdy pracuje s bolestmi duše jiných lidí v ní prohloubilo vnímání našich strastí a stále více rozvíjí své schopnosti jak pomoci duši. Nestala se zahořklou ani odmítavou. Což bývá často u jiných terapeutů. Naopak , každý koho léčí je pro ní samostatný jedinec, který má právo na pomoc,kterou nabízí a všemi možnými terapeutickými způsoby nás vrací do života. Píši nás, protože vím o více lidech, kteří se zase naučili doufat a žijí. Děkuji Vám ,paní doktorko.

Milá Dano,
moc děkuji za Vaší referenci. Ušla jste dlouho cestu a jsem na Vás hrdá. Skvělá práce. Ráda jsem Vás poznala a přeji Vám hodně štěstí a klidu.

Moc milá dnes se to již nevidí, aby někdo byl takový jako paní doktorka je vidět že lidem chce pomoct, byla jsem také hospitalizovaná nic my nepomohlo až jednou návštěva u paní doktorky, u které jsem dodnes. Já chci moc poděkovat kdyby nebylo Vás kdo vy kde bych teď byla, pro mě nejste jenom paní doktorka hlavně moc hodný člověk. Strašně moc jste my pomohla , ani nejde poděkovat slovy ani jsem nevěřila, že budu na tom tak já jsem dnes na tom a to jenom díky Vám! K Vám se opravdu vždy moc těším, protože vždy my pomůžete, poradíte atd.……kdyby bylo takových lékařů více, jako jste vy!

Milá, ochotná, vždy vystihne problém správně. Doporučuji.

PhDr. Dagmar Nosilová

Děkuji za pozitivní odezvu.

Velmi dlouho navštěvuji ordinace specialistů na problémy spadající do kompetencí paní doktorky.
Tato první mi doopravdy pomohla.

PhDr. Dagmar Nosilová

Děkuji Vám za Vaše ocenění. Držím palce.

Světice v naši společnosti,kdy jeden druhému zavidíme sebemenší úspěch.A opravdu dobrá ráda a pochopení je nejlepši lék pro toho kdo si neví rády se svými starostmí a duši.

Milý pane Antoníne,
děkuji Vám za Vaše slova.

Byla skvělá, moc mi pomohla s mými problemy

Je vidět že má o svůj obor upřímny zájem a chce klientum opravdu pomoct řešít jejích starosti a zlepšít psychickou pohodu.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den ,
Potrebovala bych poradit , s pritelem jsme spolu 4 roky , vse nam klape . Ale mame jeden problem ktery asi uz nejsme schopni sami prekonat . Uz druhy rok bojujem s nesnasenlivosti jeho rodiny vuci me osobe , vse zacalo tehdy kdyz jsme oznamili ze do budoucna neplanujem zit s nima ve vicegeneracnim dome kde zije , jeho maminka a sestra s rodinou . Oni sami maji neustale konflikty a mi toho nechceme byt soucasti . Zdaleka nemohu popsat vse co se uz behem tech dvou let odehralo a proto bych se chtela zeptat zda si myslite ze uz je vhodna doba na to , resit tento problem s odbornikem ? Dekuji moc za odpoved

dnes jsem objevila Váš internetový dotaz, takže odpovídám až teď. Je skutečně na vašem posouzení, jakým způsobem obtíže vygradovaly a jak moc vás zatěžují. Pokud budete mít ještě zájem o konzultaci můžete se tel. objednat. S pozdravem Dr. Nosilová

PhDr. Dagmar Nosilová

obracím se na Vás se svým problémem.

Je toho hodně a asi nebudu vypisovat vše.

Mám za sebou dva císařské řezy, při druhém jsem byla psychicky na dně, miminko mi převezli do Prahy a já musela zůstat ve Slanym. Už při zákroku jsem se celá klepala, tlak hrozně vysoký a prostě hrozné. Přišla jsem s malým domu a vše ok. Narodil se Prosinec 2015. Někdy v létě se mi začalo dělat nevolno, jako by mě pořád někdo honil, myslím vnitřně, jakoby mi říkal honem, stihni to. Pracuji na ŽL a mám internetový obchod, denně spousta zpráv vzkazů atd, do toho děti a já jednoho dne jsem po uspání malého dosedla na záchod a celá jsem se začala klepat a silně mi bušilo srdce - nakonec jsem skončila na pohotovosti, kde mi předepsala Paní dr Lexaurin. Později se stav opakoval, navštívila jsem doktora a ten mi předepsal to samé, ale neberu lexaurin, jen opravdu v krizových situacích, poněvadž jsem si přečetla, jak je návykový. Nevím proč jsem začala řešit věci, jako, že umřu, co bude s dětmi, pořád se vracím do minulosti, zda byla moje dcera dobře vychovaná, zda měla vše atd (přitom děti mají opravdu vše, možná až moc). řeším věci nesmyslné, ale nemohu se toho zbavit, mám hrozný strach, takhle se to těžce popisuje. Brečím, nechci třeba aby vyrostla moje malá, aby byla pořád moje holčička, vždy mě to přepadne a já už si nevím rady. Doktor mi předepsal Eliceu, ale já jí ještě nezačala brát, chtěla jsem se poradit s někým zkušenějším. Je to strach co mě trápí, ze své smrti a co děti a je toho dost. Je to normální, že člověk nad tímto přemýšlí, jenže já asi přemýšlím moc a nemohu se toho zbavit, nemohu pak normálně fungovat :-(

Není to uplně vše popsané, ale jen náznak jaké mám stavy.

Děkuji moc, přeji hezký den a děkuji za příp. zprávu.

Pavla

Dobrý den, děkuji za důvěru, vaše obtíže vyžadují osobní konzultaci s psychologem nebo psychiatrem. Bylo by vhodné, aby jste se dle vašeho výběru objednala. S pozdravem dr. Nosilová