Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Diagnostické testy

Individuální psychoterapie

Krizová intervence +5 Více

Partnerská psychoterapie

Psychologické poradenství

Psychologické vyšetření

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Jsem klinický psycholog a psychoterapeut zabývající se individuální, párovou a rodinnou psychoterapií a psychodiagnostikou. Mám dvacetiletou praxi na ...

• deprese

Psychologické vyšetření

Relaxace

Rodinné psychoterapie

Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný

Chtěla bych se připojit se svým názorem na paní doktorku. Snad i trochu obsáhleji. Každý z nás žijeme a chceme žít spokojeně, však raději bychom chtěli být štastní. Ne každému se to daří. Bohužel mnohem častěji jsme otroky vlastních problémů, depresí,nejistot ,úzkostí a zloby. Bolesti psychické jsou mnohem více utajené a o to víc zrádné. Nelze je jednoznačně určit, popsat a sami leckdy neumíme sobě pomoci. Nenásilné a citlivé vnímání ,pochopení a soucit jsou jen částí celého ozdravného procesu co nabízí paní doktorka. Je velice vzdělaná,moudrá a dlouhá léta, kdy pracuje s bolestmi duše jiných lidí v ní prohloubilo vnímání našich strastí a stále více rozvíjí své schopnosti jak pomoci duši. Nestala se zahořklou ani odmítavou. Což bývá často u jiných terapeutů. Naopak , každý koho léčí je pro ní samostatný jedinec, který má právo na pomoc,kterou nabízí a všemi možnými terapeutickými způsoby nás vrací do života. Píši nás, protože vím o více lidech, kteří se zase naučili doufat a žijí. Děkuji Vám ,paní doktorko.

Milá Dano,
moc děkuji za Vaší referenci. Ušla jste dlouho cestu a jsem na Vás hrdá. Skvělá práce. Ráda jsem Vás poznala a přeji Vám hodně štěstí a klidu.

Názor přidán dne 30.10.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Moc milá dnes se to již nevidí, aby někdo byl takový jako paní doktorka je vidět že lidem chce pomoct, byla jsem také hospitalizovaná nic my nepomohlo až jednou návštěva u paní doktorky, u které jsem dodnes. Já chci moc poděkovat kdyby nebylo Vás kdo vy kde bych teď byla, pro mě nejste jenom paní doktorka hlavně moc hodný člověk. Strašně moc jste my pomohla , ani nejde poděkovat slovy ani jsem nevěřila, že budu na tom tak já jsem dnes na tom a to jenom díky Vám! K Vám se opravdu vždy moc těším, protože vždy my pomůžete, poradíte atd.……kdyby bylo takových lékařů více, jako jste vy!

Milá, ochotná, vždy vystihne problém správně. Doporučuji.

PhDr. Dagmar Nosilová

Děkuji za pozitivní odezvu.

Velmi dlouho navštěvuji ordinace specialistů na problémy spadající do kompetencí paní doktorky.
Tato první mi doopravdy pomohla.

PhDr. Dagmar Nosilová

Děkuji Vám za Vaše ocenění. Držím palce.

Světice v naši společnosti,kdy jeden druhému zavidíme sebemenší úspěch.A opravdu dobrá ráda a pochopení je nejlepši lék pro toho kdo si neví rády se svými starostmí a duši.

Milý pane Antoníne,
děkuji Vám za Vaše slova.

Byla skvělá, moc mi pomohla s mými problemy

Je vidět že má o svůj obor upřímny zájem a chce klientum opravdu pomoct řešít jejích starosti a zlepšít psychickou pohodu.

umí vystihnot podstátu psych.problemu u klienta.

Dobrá lékařka

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den ,
    Potrebovala bych poradit , s pritelem jsme spolu 4 roky , vse nam klape . Ale mame jeden problem ktery asi uz nejsme schopni sami prekonat . Uz druhy rok bojujem s nesnasenlivosti jeho rodiny vuci me osobe , vse zacalo tehdy kdyz jsme oznamili ze do budoucna neplanujem zit s nima ve vicegeneracnim dome kde zije , jeho maminka a sestra s rodinou . Oni sami maji neustale konflikty a mi toho nechceme byt soucasti . Zdaleka nemohu popsat vse co se uz behem tech dvou let odehralo a proto bych se chtela zeptat zda si myslite ze uz je vhodna doba na to , resit tento problem s odbornikem ? Dekuji moc za odpoved

Dobrý den,
    dnes jsem objevila Váš internetový dotaz, takže odpovídám až teď. Je skutečně na vašem posouzení, jakým způsobem obtíže vygradovaly a jak moc vás zatěžují. Pokud budete mít ještě zájem o konzultaci můžete se tel. objednat. S pozdravem Dr. Nosilová

• Dobrý den,

obracím se na Vás se svým problémem.

Je toho hodně a asi nebudu vypisovat vše.

Mám za sebou dva císařské řezy, při druhém jsem byla psychicky na dně, miminko mi převezli do Prahy a já musela zůstat ve Slanym. Už při zákroku jsem se celá klepala, tlak hrozně vysoký a prostě hrozné. Přišla jsem s malým domu a vše ok. Narodil se Prosinec 2015. Někdy v létě se mi začalo dělat nevolno, jako by mě pořád někdo honil, myslím vnitřně, jakoby mi říkal honem, stihni to. Pracuji na ŽL a mám internetový obchod, denně spousta zpráv vzkazů atd, do toho děti a já jednoho dne jsem po uspání malého dosedla na záchod a celá jsem se začala klepat a silně mi bušilo srdce - nakonec jsem skončila na pohotovosti, kde mi předepsala Paní dr Lexaurin. Později se stav opakoval, navštívila jsem doktora a ten mi předepsal to samé, ale neberu lexaurin, jen opravdu v krizových situacích, poněvadž jsem si přečetla, jak je návykový. Nevím proč jsem začala řešit věci, jako, že umřu, co bude s dětmi, pořád se vracím do minulosti, zda byla moje dcera dobře vychovaná, zda měla vše atd (přitom děti mají opravdu vše, možná až moc). řeším věci nesmyslné, ale nemohu se toho zbavit, mám hrozný strach, takhle se to těžce popisuje. Brečím, nechci třeba aby vyrostla moje malá, aby byla pořád moje holčička, vždy mě to přepadne a já už si nevím rady. Doktor mi předepsal Eliceu, ale já jí ještě nezačala brát, chtěla jsem se poradit s někým zkušenějším. Je to strach co mě trápí, ze své smrti a co děti a je toho dost. Je to normální, že člověk nad tímto přemýšlí, jenže já asi přemýšlím moc a nemohu se toho zbavit, nemohu pak normálně fungovat :-(

Není to uplně vše popsané, ale jen náznak jaké mám stavy.

Děkuji moc, přeji hezký den a děkuji za příp. zprávu.

Pavla

Dobrý den, děkuji za důvěru, vaše obtíže vyžadují osobní konzultaci s psychologem nebo psychiatrem. Bylo by vhodné, aby jste se dle vašeho výběru objednala. S pozdravem dr. Nosilová

• deprese
  • generalizované úzkostné poruchy