Plzeňská 78, Praha 17 , Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Individuální hodinová konzultace (60 minut s klientem) • 1 500 Kč

On-line hodinová konzultace po skype (60 minut s klientem) - Skype jméno: milan.studnicka • 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Plzeňská 78, Praha

1 500 Kč

Plzeňská 78, Praha

1 500 Kč

Milan Studnička

Pracuji jako lektor, psycholog. Ve své práci se věnuji zejména zdravým, životem unaveným lidem, které učím zpátky získat radost ze života a energii, k...

• dětská psychologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velký profesionál se záměrem zjisti příčiny a rychle jí odstranit. Záměr pomoci byl cítit za každým dotazem a slovem. Velmi doporučuji. Výsledek jedné konzultace nahradil mnoho knih a mé letité snahy o narovnání partnerských roztržek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Milan Studnička On-line hodinová konzultace po skype (60 minut s klientem) - Skype jméno: milan.studnicka

Pan Milan je velmi empatický psycholog, sezení bylo příjemné a nenucené.
Zaměřuje se na podstatu. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Milan Studnička Individuální hodinová konzultace (60 minut s klientem)

Uzasny, empaticky, pohodovy clovek, komunikace bezprostredni. Proste clovek, ktery se chova lidsky, na nic si nehraje a snazi se opravdu pomoci.