Klinická psychologie
Žufanova 1/1114, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie

Před pár lety mi Mgr. Šebková hodně pomohla. Záležitost, z které jsem byla hodně nešťastná a ani upřímně nedoufala v odbourání, vyřešila během cca 8 - 10 sezení. Velmi kvalitní psycholožka.

Mgr. Šebková je nejmilejší a nejpříjemnější psycholožka, ke které jsem kdy chodila. O můj problém má zájem, je přátelská, usměvavá, na naše sezení se připravuje- je schopná si vybavit o čem jsme hovořily před dvěma sezeními. Myslím, že svou práci dělá velice poctivě. Sezení mi pomáhají a hlavně její postřehy, nápady a rady.
Záleží také jestli se sebou vy sami chcete něco dělat. Pokud nejste zcela rozhodnuti ke změně a pokud se domníváte, že vám nikdo nemůže pomoci, nebude vám vyhovovat nikdy a nikdo.

Paní magistra Šebková je velmi milá dáma, příjemná, usměvavá. Její lidský přístup je mi milý. Mám zkušenosti i s jinými psycholožkami a žádná z předchozích na mě nepůsobila ani kouskem zájmu o můj problém. Je schopna vybavit si, o čem jsme mluvily před třemi sezeními, takže je vidět, že se na sezení připravuje. Má společenský přehled a její rady jsou věcné, pochopitelné a velmi užitečné. Svou práci dělá podle mého názoru poctivě a toho si velmi vážím, obzvlášť v dnešní době, kdy chce každý vydělat mnoho peněz za málo muziky.

Nevím jestli nejlepší, protože s jinými psychology nemám zkušenost, ale rozhodně výsledky sezení naprosto předčily má očekávání. Za to jí nikdy nepřestanu bý vděčný

Paní doktorka je ochotná, trpělivá, její názor na problém a jeho řešení mi už mnohokrát pomohl.

Příjemná, milá, profesionálka.