Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Žatec

• „Skvělá lékařka,výborný,laskavý a vstřícný přístup k člověku,dokáže pochopit a vcítit se do problémů druhých,velmi mi pomohla,jsem jí velmi vděčen. Více

Poděbradova 1158, Chomutov Mapa

Psyché s.r.o.

Beneše z Loun 321, Louny Mapa

Psyché s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka. Lidský a laskavý přístup. Paní doktorka udělala synovi vyšetření a je skvělá. Syn je pomalejší, introvert a paní doktorka řekla, že je prostě jen podzimní jabloň, a tak se jednou jablíček dočkáme. Její přístup je velmi nadstandardní a laskavý. Dobrý lékař. Děkujeme paní doktorko. Více

Písečná 5285, Chomutov Mapa

Dětská psychiatrie

• Psychiatr, Pediatr

„Doporučuji, velmi velmi hodná a příjemná paní doktorka, velmi mé dceři pomohla a pomáhá. Jsem ji velmi vděčná a opravdu by zasloužila zlatou medaili. Děkujeme :) Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

Dětská psychiatrie

• „Pani doktorka Marková je dle mého názoru dobrý psychiatr.. udělá pro pacienta snad vše..jen aby mu bylo konečně líp

Poděbradova 1158/10, Chomutov, Ústí nad Labem Mapa

• „Paní doktorka je doktorka s velkým D a člověk s velkým Č. Paní doktorka i sestřička jsou milé, lidské, vstřícné, opravdu mají rády svou práci a snaží se pomoci. Více

Šafaříkova 2255,Chomutov, Jirkov Mapa

Ordinace lékaře specialisty-psichiatrie

• „Paní doktorka mi pomohla v době, kdy jsem na tom opravdu nebyla moc dobře. Myslím si, že ví co a jak má dávkovat a jakým způsobem léčit. Moc děkuji za pomoc Více

Husova 2796, Žatec Mapa

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.