Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Žatec

• Oční lékař

„Velmi příjemný a otevřený k pacientovi.Vše vysvětlí a má trpělivost s námi,staršími pacienty ! Byla jsem mile překvapena po předchozí zkušenosti u jiného lékaře stejné odbornosti Více

Tř. Budovatelů 2957, Most Mapa

Oční ambulance Most s.r.o.

• Oční lékař, Ostatní

1 názor

„Pan MUDr.Poc je lékař s velkým L. Profik na slovo vzatý,umí u něj se pacienti cítí dobře.Měla jsem s ním tu zkušenost,že jsem si vážila každého jeho slova .Letos mi operoval obě oči i když každé mělo jinou bolest a nebylo to u mě tak jednoduché zvládl to svým charismem,poctivosti najít k člověku cestu,při operaci hovoří postup bolesti co přijde a to člověku hodně pomáhá,aby i jemu pomáhal se chovat tak jak on v danou chvíli potřebuje. Jsem ráda,že jsem na takového lékaře přišla a doporučuji kdo má co s očima navštivte jeho ordinaci a přejte si,aby vás přijali,neboť je maximálně plný pacientů. Děkuji ještě jednou touto cestou panu doktorovi i jeho sehranému týmu a perfektní organizační struktuře. Kéž by ho chuť neopustila,být přívětivý a přátelský ke každému zoufalému člověku co se mu horší zrak. Díky díky!!!!! pacientka Schmidová Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

SOLOMONIS s.r.o.

• „Naprostá spokojenost. Příjemný pan doktor i sestřička. Vždy důkladné vyšetření. Je fajn, že se nemusíte objednávat a přijít kdy se vám to hodí. Více

Husova 2796, Žatec Mapa

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „První zkušenost cca ve třech letech dítěte příšerná, nyní chodíme s dcerou cca od 10 let na pravidelné prohlídky pět let a nemůžu si na nic stěžovat. Sestra i paní doktorka na mě i na dceru vždy příjemná a ochotná. Nemáme problém. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - dětské oční

• Oční lékař

Chomutov Mapa