Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Vyškov

• „Skvělý lékař a velký ČLOVĚK s citem empatií porozuměním.A je aus Walachia... Můžu doporučit a srovnat.. Má renomé i jinde Kromeříž Brno atd. Postupně se člověk dozví jak na to. Více

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Jediná lékařka, ke které bych chodil neustále. Moc příjemná, milá. Vyřešila mi problém, co jsem roky odkládal. Petr

Prostějov Mapa

• „Naprostá spokojenost. Profesionální přístup. Viděli jsme se po 5ti letech a nemůžu si stěžovat. Nevím na co si ostatní stěžují. Rozebrali mnoho problémů a hodně mi pomohla už jenom při návštěvě. Za mě určitě jo. I sestřička ke super Více

Karlov 1, Prostějov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vypozorovala jsem pár vlastností, které částečně definují osobnost dotyčného, je to člověk velmi soucitný a laskavý, když je třeba.....nahradí vám matku, dokáže být i velmi upřímný, stejně jak otcové někdy bývají. K jeho osobnosti patří zodpovědnost a ukázněnost. Vyzařuje z něj jakýsi pocit bezpečí a důvěryhodnosti, tím v lidech vytváří pocit vnitřní síly a svobody. Velmi se liší od jiných lidí svou tolerantností a trpělivostí. V tom, že na člověka v ničem nenaléhá se zračí moudrost a schopnost vcítění se. Když to zkrátím ...... EMPATIE, už našla své jméno :)) Navíc si je vědom toho, že bláznům se nemá odporovat a když tak jen velmi jemně a s okouzlujícím úsměvem ve tváři :D Více

Karlov 1, Prostějov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „je to prostě člověk,který lidem rozumí a dokáže pomoci v nesnázích

Sovětská 912, Bučovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Sice jsem k paní Novotné nechodil byl jsem u ní jen na nějakém posudku a nebyla vůbec špatná byl s ní humor jak tady už někdo psal určitě kdybych hledal psychiatra tak bych si ji vybral. Více

Prostějov Mapa

• „Děkuji mnohokrát, pomohl jste mi pane doktore. Přál bych si více takových odborníků s lidským přístupem. Prostě jste jednička. Více

ÚSP Víceměřice 32, Víceměřice Mapa

• Psychiatr