Psychiatr Uherské Hradiště

• „Pan doktor je rozumný, vnímavý a lidský, i přes zatížení vysokým počtem pacientů se snaží věnovat potřebný čas. Předepsané léky mi pomáhají. Více

Zlínská poliklinika a.s.

• „Pan doktor je odborník na svém místě. Docházím k němu už řadu let a vždy se na naše setkání moc těším. Mám ráda jeho smysl pro humor, inteligenci, lidskost .... byl to první člověk, který se ke mně choval dobře a také mě přesvědčil, že si to zasloužím. Více

Osvoboditelů 91, Zlín Mapa

• Psychiatr, Pediatr

1 názor

„Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

Tř. Osvoboditelů 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice, 4. patro

Zlínská poliklinika a.s.

• „Cítím, že jsem konečně našla pomoc, kterou jsem u dvou psycholožek nenašla. S jeho pomocí vždy přijdeme na to, kde to nejvíc ,,krvácí." Patří mu velké díky! Přála bych každému takového úžasného lékaře! Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Naprosto skvělá lékařka. Velmi empatická a lidská. Již řadu let mne drží nad vodou. Bez její pomoci bych tu možná už dávno nebyla. Moc jí za všechno děkuji !!! Více

Ševcovská 2678, Zlín Mapa

Provozování psychiatrické ambulance

• Psychiatr, Anesteziolog, Chi… rurg, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• Psychiatr, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zlínská poliklinika a.s.

• „K panu doktorovi docházím již 26 let, vždy mi pomohl, měl pochopení, nadhled, osobní přístup a čas. Konzultoval se mnou výběr léků i medikaci Více

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka je skvělá. Nejen jako lékařka, ale i jako osobnost. Vyslechne mě, je vidět, že ji mé problémy zajímají a je empatická. Neřeší problémy jenom léky, spíše je bere jako jednu z možností léčby. Rozhodně doporučuji. Více

Uherské Hradiště Mapa

• „moc hodný pan doktor je velmi chápavý do léku se umí trefit je velmi tolerantní mám s ním velice dobré zkušenosti

Potoky 5145, Zlín Mapa

• Psychiatr, Praktický lékař

„Velmi příjemná paní doktorka. Vždycky vyjde vstříc pacientovi. Jsme s ní naprosto spokojeni. Neměnili by jsme.

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• „Pan doktor je nejen na vysoké odborné úrovni ale k pacientům je vstřícný, ochotný a laskavý. Dokáže najít správnou medikaci, pomůže s vyhledáním psychoterapie. Pacienta respektuje a vše ochotně vysvětlí. Můžu doporučit. Více

Za poštou 112, Veselí nad Moravou Mapa

• „Jsem s jeho léčbou spokojená, chodím k panu doktorovi již léta a vždy mi pomohl a porozuměl mým problémům

Vodní 13, Uherské Hradiště Mapa

Psychiatrická ordinace MUDr. Josef Kašpárek s.r.o.

• Psychiatr

Františkánská 163, Uherské Hradiště Mapa

Odborná psychiatrická ordinace pro dospělé a děti

• Psychiatr