Psychiatr Hořice

• „Já na paní doktorku Kozákovou nemůžu nechat dopustit. na vyšetření k ní se pokaždé těším. Paní doktorka je velice milá a příjemná. Když potřebuju rychle s něčím poradit, napíšu ji email a vůbec ji to nevadí ( narozdíl od té bývalé, ke které jsem chodil). Dokáže nejprve poradit co dělat přírodní cestou a pak teprve, když nic nezabíra, napíše léky. Vše dokáže poradit a vysvětlit. Zeptá se i na jiné věci, co se stalo v mezi období, než jsme se opět setkali, dokáže povzbudit pacienta ( u předchozí lékařky tohle možné nebylo - chtěla vědět jen co ji zajimalo ale ostatní věci ji nezajímali). Takže já za sebe paní doktorku doporučuji :) Více

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem Mapa

RIAPS - psychiatrická ordinace

• „Jsem s paní doktorkou velmi spokojená,je velmi milá,umí naslouchat a věnuje mi tolik času kolik potřebuji.Kéž by bylo více takových lékařů. Více

Havlíčkova 146, Hořice Mapa

• „paní doktorka je skvělá má profesionální přístup moc mě pomáhá s mými problémy pacientka Zdenka

Kotíkova 1817, Nová Paka Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Je to milá a vstřícná paní doktorka. Zatím jsem měla jen jednu návštěvu, ale povídala si se mnou a pomohla mi..doporučuji!! Více

Jana Maláta 493, Nový Bydžov Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Opravdu nám vždy pomohla. Je to opravdu lékařka jak má být. Děkujeme ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Riegrova 901, Hořice Mapa

• K Sokolovně 309, Hradec Králové Mapa