Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zora Veverková
Praktický lékař pro děti a dorost

Petra Rezka 3/1090, Praha 14000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Dobrý den. Paní doktorka je ta nejlepší co znám. Chodila jsem k ní od mého narození 1976 později jsem k ní chodila i svou dcerou Nikolou Paní doktorka je prostě ta nejlepší lékařka co znám je milá hodná obětavá Poradí pomůže pochválí a když je to nezbytné umí i zvýšit hlas Je prostě skvělá!! Doporučuji všem rodičům !!

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • Paní doktorka je úžasná. Převzala mě do své péče po návratu z porodnice a za pár měsíců k ní půjde na svoji poslední prohlídku můj devatenáctiletý syn. Je to zvlášní, ale musím napsat, že provází naši rodinu po celé generace :-) Vždy profesionální, milá a empatická. V pravou chvíli umí pochválit, ale v pravou chvíli umí i zvýšit hlas. Moc si jí všichni vážíme. Markéta

     • Praktický lékař pro děti a dorost  • 

  • Pani doktorka Veverkova je clovek na spravnem miste.Mne samotnou měla v péči od miminka do pěti let pak jsme se přestěhovali z P rahy.Dnes k ni chodim se synem a jsem velmi spokojena.Je vždy mila,ochotna a opravdu sve praci rozumí.Timto bych chtela podekovat jak pani doktorce tak i sestřičce za skvělou ordinaci.

     •  • 

  • Nejlepší paní DOKTORKA vždy milá,hodná ,ochotná,má přehled a velké zkušenosti,antibiotika předepíše jen když je to opravdu nezbytné.Chodíme k ní již 17 let.a lepší se podle mého názoru nenajde.Takových lékařů by mělo být víc.Patří jí velké DÍKY.

     •  • 

  • Výborná lékařka a skvělý člověk. Vždy nám dobře poradí, má spoustu zkušeností a nerozdává antibiotika jen tak na potkání. I děti ji mají rády. Chodíme k ní s oběma dětmi a zůstali jsme u ní dokonce i po přestěhování na druhý konec Prahy, její rozumný a lidský přístup a odbornost nám za ty cesty stojí.

     •  • 

  • Paní doktoka je úžasná, vtipná, hodná, milá, vlídná a spolu se sestrou tvoří výborný tým. Umí požertovat i s malými dětmi - sice se tam skoro vždy vklíní jemná ironie - ale to je právě to ono, co je na ní rozkošné.

     •  • 

  • je skvělá, moje děti j imají moc rádi:-)

     •  • 

  • Zkušená, erudovaná, pozitivní přístup. Naprostá spokojenost.

     •  • 

  • Chodím k paní doktorce 20 let a to i přesto,že už 8 let bydlím 30 km od Prahy.Měla jsem 4 děti.Můj první syn ve 3 letech vážně onemocněl.Měl nádor na mozku a po 2 letech léčení zemřel.Víte co dělala paní doktorka?jezdila do Motola za ním.Myslím,že to nepotřebuje další komentář.Děkuji za těch 20 let.Majka

     •  • 

  • Nejlepší doktorka co znam.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu