Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Peter Feldmár
Fakultní nemocnice V Motole

V Úvalu 84/1, Praha

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Opravdový profesionál, odborník přes asistovanou reprodukci a celému skvělému týmu Centra asistované reprodukce v Motole se nám narodil před 4roky krásný kluk. Děkujeme!!! Můžu jenom doporučit. je to opravdu vynikající lékař a dává do toho hodně od srdce.

     •  • 

  • Chtěla bych poděkovat p.Feldmárovi a klinice gennet ,že mám už měsíc na světě nádherného chlapečka.Jana Pinterová 43let

     •  • 

  • Mohu jen souhlasit s ostatními. Profík, pohodový a příjemný člověk. Snaží se to vše vysvětlit tak, aby to pochopil i obyčejný smrtelník. Jsem jeho pacientkou a nemohu si na nic stěžovat...

     •  • 

  • Byla jsem jeho pacientkou v gennetu -Praha 7.Otěhotněla jsem ve svých 43 letech a to hned na poprvé.Je velice pozorný no to co tady píšou je pravda.Byla jsem také u p.doktorky Lovásové tu jsem měla u embryo transferu a taky příjemná.Jinak děkuji za pomoc jsme ted velice štastní.Jana Pin.

     •  • 

  • Nesmirne prijemny doktor, profesional a gentleman, urychlil me cekani na IVF a nyni jsem (v jeho peci) tehotna. Kdyby slo nejak zaridit, abych u nej i rodila, tak pro to udelam cokoli, naprosto mu duveruji, vsechny moje otazky vzdy perfektne zodpovedel a vysvetlil, i kdyz jsem ho otravovala mailem a chtela jeste vedet to ci ono, vzdy byl naprosto vstricny a ochotny. Nejlepsi specialista, jakeho znam, navic s lidskym pristupem a smyslem pro humor.

     •  • 

  • Nejlepší doktor jakého znám,velice milý a usměvavý,díky němu jsem nyní těhotná.moc děkuji!!!!

     •  • 

  • Nejlepší lékař. Lidsky i profesionálně. Léčím se v Motole s neplodností a jeho milý přístup a úsměv mě vždy povzbudí. Kéž by všichni byli jako on.

     •  • 

  • Osobně musím říct, že je to nejlepší gynekolog, se kterým jsem měla ve svém životě tu čest. Kvalifikovaný, příjemný, citlivý. A má smysl pro humor, což osobně vnímám jako velký plus. Prostě ví, co na kterou pacientku platí. Nebojím se odevzdat do jeho odborných rukou sebe a snad brzy i svého potomka. Držím palce a přeji vše dobré jak v osobním, tak pracovním životě.

     •  • 

  • Pana doktora jsme měli u porodu přesně před třemi týdny a díky němu jsme to zvládli velmi dobře. Nejen profesionál, ale také vždy dal jen pozitivní info, i přes komplikace. Prostě podpořil a dal sílu pokračovat. Nejen výborný doktor, ale taky člověk. Zdravíme ho i se synem Ondřejem a manželem.

     •  • 

  • K

    lekar, jakeho jsem doposud nepotkala - velmi lidsky pristup,prijemny, vse dokaze vysvetlit tak, ze i laik pochopi.Pri vysetreni velmi jemny a ohleduplny, Respektuje nazor pacientky, je ochotny vnimat a poslouchat pocity. Takove lekare nase zdravotnictvi potrebuje a jeho kolegove si z neho mohou brat priklad. Pro pacienta je to dar z nebes.
    Dekuji, ze jste pane Doktore.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu