Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Milan Odehnal
Fakultní nemocnice v Motole - Oční klinika dětí a dospělých

V Úvalu 1/84, Praha 15006

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oční klinika LIBEREC s.r.o.

Dr. Milady Horákové 137/49, Liberec 46006

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Pan primář mi operoval horní víčka. Je velice milý, vtipný, má energii, hezky se s ním povídá i během operace. A také je to velký sympaťák. Jsem moc ráda, že jsem se s tímto zákrokem mohla svěřit do jeho rukou, bez jakéhokoliv strachu a stresu. Služby pana doktora vřele doporučuji. Kéž by měli takový přístup všichni lékaři.

     • Oční klinika LIBEREC s.r.o. Jiný  • 

  • doporučuji, velice příjemný a výborný odborník jsem spokojená po zákroku horních očních víček v Liberci

     •  • 

  • není potřeba komentáře, tisíce kvalitně provedených operací mluví za vše:) t.k..

     •  • 

  • L

    Velice příjemný pan doktor, lidsky přístup, vtipny, byla jsem na dvou operacích strabismu a doporučuji pana doktora kudy chodím. L. Dzmuranova

     •  • 

  • nejlepší operatér, velice krásně se chová k dětem , byla jsem na operaci s dcerou a díky tomuto skvělému doktorovi se ani nebála.Tento pan doktor má zlaté ručičky i srdce .Všem doporučuji .Díky pane doktore za vše.Přejeme hodně úspěchů.

     •  • 

  • Vynikající lékař a hlavně operatér. Má zlaté ručičky. Jsem ráda, že jsem se po 30 letech dostala do rukou právě jemu. Děkuji Vám pane primíři.

     •  • 

  • Byli jsme na kontrole s dcerkou 16. měsíční a vše v pořádku dcerka se doktorů bojí a pláče, pana primáře se nebála a ochotně spolupracovala můžeme jen doporučit !

     •  • 

  • velmi dobry, mužu jen doporučit

     •  • 

  • Velice příjemný , vtipný a energický odborník....vždy se na něj ráda obrátím

     •  • 

  • vyborny odbornik, mile se chova.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu