Oční klinika LIBEREC s.r.o.

(14 názorů)
Zobrazit lékaře

Soukromé oční zdravotnické zařízení s oční optikou. Více

Oční klinika LIBEREC s.r.o.

Dr. Milady Horákové 137/49

46006, Liberec, liberecký

Soukromé oční zdravotnické zařízení s oční optikou.

Typ zařízení

• klinika

• Milan Odehnal

Oční Lékař, MUDr.

• P

doporučuji, velice příjemný a výborný odborník jsem spokojená po zákroku horních očních víček v Liberci

• T

není potřeba komentáře, tisíce kvalitně provedených operací mluví za vše:) t.k..

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jiří Korynta CSc.

Oční Lékař, Doc. MUDr.

• P

Asi nikdy jsem se nesetkala s tak arogantním a povýšeným lékařem. Při mé návštěvě ho vůbec nezajímal můj problém, vyšetřil mi jedno oko a řekl mi, že jsem zdravá a že si vymýšlím. No od pana docenta jsem očekávala poněkud profesionálnější přístup. Ať má sebevíc zkušeností ve svém oboru, s pacienty komunikovat tedy rozhodně neumí. Byla jsem u něj poprvé a naposledy a doufám, že s podobným lékařem se již nesetkám!

• K

Pan Korynta se choval opravdu hodne arogantne - navsteva trvala asi minutu, a doktor misto kontroly se mi snazil ukazat, ze jsem proste zbytecne prisla. Z cekarny jsem pak slysela, jak v ordinaci komentuje mou narodnost (aaa proto v prvni vete se ptal odkud jsem?). Jsem tim vic prekvapena, ze neco takoveho se mi nestalo poprve za 8 let co tady ziju, a to jeste v Medial Center Mezibranska, ktera se chlubi tim, ze lekari mluvi anglicky?

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře