Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Vrběcká
Ordinace

Zdislavická 720/2, Praha

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Tuto doktorku nedoporučuji. Když pominu odsuzování mého mateřství a péče o dítě, (pohledy mluví za vše). Když jsem za Paní doktorkou přišla s tím, že se mi nezdá hlavička malého a že bych chtěla raději na fyzioterapii to vyšetřit, ujišťovala mě, že je vše vpořadku a že by to viděla. I přesto jsem po 2 dnech nejistoty volala a trvala na svém požadavku a ve výsledku se ukázalo, že jsem měla pravdu a fyzioterapeutka mi řekla,že je dobře že jsme přišli! A toto zanedbání dítěte se stalo 2x! Po 3tí jsem se chtěla s něčím poradit a když jsme konzultovali a ja chtěla vysvětlit důvody… tak mi místo vysvětlení přilítlo jasny (,,když se vám nelíbí můj způsob, najděte si jinou pediatričku”). Což jsem i tak měla v plánu …!

     • Ordinace Jiný  • 

  • E

    Paní doktorka je naprosto skvělá. Vždy postupuje velmi citlivě, empaticky, na syna je milá a mně vše trpělivě vysvětlí. I když se syn narodil po termínu a na Štědrý den, mezi svátky nám sama volala do porodnice, jak to s námi vypadá. Její postupy ve mě vyvolávají 100% důvěru, že nic nezanedbá.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, vše ochotně vysvětlí. K dítěti se chovají velice laskavě, na vše je dost času, malý u vyšetření nikdy nepláče. Časově to mají dobře zorganizované, téměř nikdy nečekáme.

     •  • 

  • Velmi pečlivá a příjemná doktorka, ráda vše vysvětlí a pokud je to možné, nepředepisuje antibiotika.

     •  • 

  • K paní doktorce jsem přešla od jiné lékařky, kde jsem byla nespojená. V ordinaci paní doktorky probíhá vše v klidu, děti vždy vyšetří, vysvětlí co bude následovat. Používá přístroj CRP, rychlé píchnutí do prstu, výsledek
    za chvilku. Mnohokrát nás ušetřila antibiotik a raději pozvala na kontrolu. Také nám nechala vyšetřit nosní mandli, dcera je po operaci a nemocná je již méně. Doporučujeme.

     •  • 

  • Chodím k paní doktorce chvíli se synem,ale zvažuji odchod k někomu jinému,vnucování jejích názoru a sestřičky mi není moc příjemné.Jedná semnou jako s 19 a mě je přitom 28 ač na to nevypadám,neustálé vnucování kojení ač máme s kojením problém.Hned jak to půjde,přejdeme jinam.

     •  • 

  • K

    My jsme spokojení bohužel nebyli a šli jsme jinam. Paní doktorka mi sice přišla příjemná, ale působila tak trochu nejistě a to mi dost vadilo, potřebuji pro děti doktorku, které budu plně důvěřovat. Našemo dítku napsala tolikrát antibiotika, že já jsem snad za celý život neměla tolik ATB :-( Sestřička je moc hodná a milá, ale nezachrání to.

     •  • 

  • K paní doktorce chodíme se starší dcerou a letos i s mimi - chlapečkem. Poradí s nemocí, očkováním, antibiotika nedává na každý kašel a teplotu. Doporučila jsem i několika maminkám z okolí a jsou spokojené.

     •  • 

  • Bohužel nemáme dobré zkušenosti. Zůstala nám poté, co původní MUDr. odešla do důchodu a musím říct, že jsme po nějakém čase převedly děti jinam. Paní dokrorka je na můj vkus příliš velká úřednice a ordinuje od stolu. K dětem mluví takových přeslazeným tonem, že i sami děti vycítí, že to není upřímné. Nebyli jme s ní spokojeni ani při diagnostikování dětských nemocí, vše jsme řešili vždy i na pohotovosti s jiným dr a bohužel se jejich postupy rozcházely. Za nás nedoporučuji.

     •  • 

  • Velice pečlivá paní doktorka a příjemná ochotná sestřička, jejími pacienty jsou má dcera i syn. Vřele doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu