Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Mazurská

Mazurská 484/2, Praha 181 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • H

    K paní doktorce docházíme s dětmi už několik let a máme s ní i s její sestřičkou jen dobré zkušenosti. Obě jsou vstřícné, obě se snaží pomoci, jak mohou, vysvětlí, vyřídí atd., jak je potřeba. Obě jsou k dětem i k rodičům vlídné. Jsme vděční, že je máme! Více takových lékařů a sestřiček!

     • Poliklinika Mazurská Jiný  • 

  • O

    K paní doktorce chodíme s oběma dětmi už 17 let a jsme velmi spokojení. Má laskavý a vlídný přístup k dětem, vše jasně vysvětlí. Je velmi svědomitá - pošle dítě na všechna možná vyšetření, aby se nic nezanedbalo.

     • Poliklinika Mazurská Jiný  • 

  • Naprostá spokojenost. Pečlivá péče - v případě nejasností se snaží nechat vyšetřit, co je možné. Zbytečně neplaší rodiče, ale svědomitě se snaží problémy dořešit. Velmi dobrá komunikace jak s dětmi, tak s rodiči.

     •  • 

  • Rozhodně nedoporučiji. Navštěvuji ji s miminkem 9 měsíců, krom měření a vážení které ji asi baví nám nikdy nepomohla. Bohužel jsme ji několikrát navštívili o pakovanými horečkami a nikdy nezjistila příčinu- jak taky když se jen podívá špachtlí do krku a řekne že nic nevidí. Nyní má miminko již měsíc průjem, paní dr. udělala jednou rozbor, nic nezjistila a dál situaci neřeší. hledáme jiného lékaře

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Pani doktorka je velice prijemna, k detem ma laskavy a citlivy pristup. Dochazim k ni s mym malym synem, sleduje komplexne jeho vyvoj, dokaze poradit. Kdyz byl syn nemocny a nemoc byla vlekla, bylo mozne s ni jakykoli problem konzultovat po telefonu a jeji rady byly velice cenne. Vzhledem k synove anamneze jsme nestihli doporucene ockovani do urciteho veku, tedy s prispevkem pojistovny, ale pani doktorka pojistovne predlozila duvody pozdejsiho ockovani a my jsme diky ni nemuseli ockovani hradit v plne vysi. Velice si techto kroku vazim, rozhodne to neni samozrejme chovani lekaru. Sestricka je take prijemna a ochotna poradit.

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem velice spokojená. Chodím k ní se synem a vždy ochotně poradí, pomůže a vysvětlí proč a jak se má co dělat. Je milá a vstřícná, s dětmi to umí. Sestřička je také velice ochotná.

     •  • 

  • Paní doktorku znám 25 let, vždy byla důkladná, nikdy nás neodmítla, vždy poradí a pomůže. Docházela jsem k ní já osobně, dnes i mé tři děti. Kéž by byli takoví všichni lékaři.

     •  • 

  • Chodíme k ní už dvanáct let, má v péči všechny tři moje děti. Velmi pečlivá, milá, rozumí dětem. Nikdy jsme neměli zásadnější problém, i když jsem se např. nerozhodla pro odstranění nosní mandle. Dokáže respektovat rozhodnutí rodiče a být korektní, i když s vámi nesouhlasí. Nedealuje. Vážím si jí pro to stejně jako pro její odbornou erudici.

     •  • 

  • Moc dobrá paní doktorka,doporučuji

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je velmi zkušený praktik, vždy ochotná poradit a vyjít vstříc. Za 15 let, co k ní se svými dětmi chodím mám jen dobré zkušenosti.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu