Praktický lékař Trmice

• „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Pediatr

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• „Jsem u ní asi 6 let,vždy perfektní milá a hlavně velice pozorná. před tím jsem byl 35 let u obvodního v Mas.nemocnici.:A TO BYLA HRUZA,4hod čekání uplně běžná věc a léčení od stolu to nepřeju nikomu. A jednání sester je pro mne vždy:NEJ!!!. Nejlepší Ordinace co jsem kdy ve svých 63.letech poznal. Více

Štefánikova 777/27, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• Praktický lékař, Zubař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• Praktický lékař

„Milá, ochotná, pečlivá a starostlivá, vždy ochotně poradí, zařídí návštěvu specialisty, milá a příjemná setřička - to vše po 30-leté zkušenosti s ní Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Jeden z mála lékařů, které člověk může mít v obrovské úctě. Perfektní přístup k pacientům, vstřícné chování a plné pochopení. Děkuji za Vás. K Více

U Katovny 2023/1, Litoměřice Mapa

• „Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami. Více

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Naprostá spokojenost s paní doktorkou, nemám jedinou výtku. Příjemná, profesionální, ochotná. Každý zdravotní problém vždy vyřešila. Více

Potěminova 1, Teplice Mapa

„jsem velmi spokojena

Kapitána Jaroše, Bílina Mapa

SUN

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorku můžu jedině doporučit. Myslím, že takto chytrá a erudovaná p. doktorka na vesnici je vlastně zázrak. Má krásnou udržovanou ordinaci, zařízenou nejmodernějšími přístroji. Ke mně jako pacientovi byla vždy milá, empatická a ochotná, navíc ovládá nejnovější trendy, takže dobře poradila. Více

Teplická 270, Jílové Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Milá, usměvavá paní, co se snaží vše léčit přírodní cestou. Pokud máte rádi alternativu, doporučuji:) Moc spokojená:) Více

Masarykova 1859/170, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorku mohu jen pochválit k práci přistupuje zodpovědně když jsme s moji mamkou a tetou přestoupili k paní Boldišové byli jsme vyšetřeny řádným přístupem a mé tetě zachránila doslova krk měla bouli kterou doposud její předešlý lékař ignoroval problémy s vysokým tlakem který neřešil jakmile jsme přestoupili do její ordinace vše se změnilo zjistilo se že teta má štítnou žlázu na který měla naštěstí nezhoubnou bulku a vše se za včas díky ní řešilo i já a moje mamka s ní mám dobré zkušenosti preventivní prohlídky nezanedbává a kdykoliv máme nějaký problém můžeme se na ní s klidem obrátit... spokojená pacientka Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velice spolehlivy lekar!

Vítězství 56, Děčín Mapa

• „Pan doktor je pečlivý lékař a příjemný člověk. Za zmínku stojí sestřička V.Hrabíková, která je opravdové zjevení v tom nejlepším slova smyslu. I při tom neuvěřitelném fofru co tam má (předvyšetření, recepty, karty, telefonáty, rehabilitace atd) všechno zvládá a je neuvěřitelně ochotná a milá. Poradí, pomůže a je úžasně lidská a empatická. Ovšem pozor, s hrubostí a neomaleností u ní tvrdě narazíte :-))) Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Souhlaím s pane Boučkem, já sma k paní doktorce chodím mnoho let a jsem s ní velice spokojená. Vždy umí poradit a než aby něco nechala zanedbat tak raději udělá všechna možná vyšetření, aby si byla jita, že něco nezanedbá. Pomlouvat jí může jenom ten kdo se chce flákat a ona to pzná je opravdu dobrá. Helisová Marie Více

U Školy 2/160, Litoměřice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorku Gábelovou nelze hodnotit jinak než pozitivně :-) Ordinace je v pořádku, fronty nejsou dlouhé podle mě, doktorka je odborně a i lidsky na úrovni a sestřička je moc milá. Doporučuji. Více

Novosedlická 394, Dubí Mapa

MUDr. Petra Gábelová - praktický lékař pro dospělé

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa