Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Mirotice

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka,která dokáže člověka podržet i v těžkých životních situacích. Je rázná a rozhodná a my jsme vděčni za to, že ji máme. Paní doktorko,moc děkujeme a přejeme,aby jste ještě dlouho měla své pacienty a oni Vás. Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé

„Maximální spokojenost:::)))

Poliklinika Blatná

• Praktický lékař, Internista

„Chtěla bych především vyzdvihnout neuvěřitelnou empatii, ochotu, vstřícnost a milé jednání p. sestřičky. V dnešní době se to jentak nevidí a nezažije, je to doslova poklad na svém místě! U paní doktorky jsem několik let a též moc moc chválím, mockrát mi velmi pomohla, je lidská, schopná a oceňuji, že má své "hranice", což vede k naprostému fér jednání s pacienty. Více

Masarykovo náměstí 75, Mirovice Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Navštěvuji již řadu let a jsem naprosto spokojený, pan doktor mi vždy pomohl, vřele doporučuji všem.

Chelčického 72, Písek Mapa

„velmi dobry :-)

Mirovice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti

• Praktický lékař

„moje zkušenosti - ochotná, přímá, odpoví, vysvětlí, .. jo a taky vyléčí ;o)

č.d. 51, Mirotice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „vždy vstřícný hodně vysvětluje,přístupný diskusi

Poliklinika Březnice

• „Musím jen potvrdit předešlá hodnocení je opravdu velice důsledný a pečlivý opravdu můžu jen doporučit.

• Praktický lékař

„Lékař, který léčí danou nemoc se nedá až tak nazvat kvalitním lékařem. Z vlastní praxe vím, že Mudr. Milan Bazgier hledá příčinu dané nemoci a za to je právem titulován doktorem. Názor pacientů, že je arogantní, náladovej atd ani v nejmenším nesdílím...vždy mě přijal s úsměvem a naprostým klidem. Plná čekárna problémem opravdu občas bývá, ale to opravdu asi lékař ovlivnit nemůže, zkuste nařídit kolik pacientů může v danný den přijít :-) Já osobně jsem ráda, že jsem před lety měla možnost k němu přejít ( přála bych Vám narazit na úplně jiné doktory! ) a již dnes vím, že až moje děti dovrší dospělosti k jinému lékaři je nevemu :-) Více

Nádražní 325, Strakonice Mapa

Ord.praktického lékaře + akupunktura

• Praktický lékař

„Paní doktorka Herinková je velmi empatická a obrovská odbornice, takže Vám věnuje spoustu času a vždy vyjde vstříc se vším, co potřebujete. Nikdy nebyl žádný problém. Sestřička moc milá a hodná, ráda a ochotně pomůže a nejlépe nabírá krev, že to ani necítíte. Jejich povolání bych v této těžké covidové době nedělala ani za nic a oni to zvládají a ještě s úsměvem. :) Více

Drlíčov 149/16, Písek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejsem u pani dokrotky kdo ví jak dlouho, ale neměla jsem problém ani s ní, ani se setřičkou, obě dámy jsou příjemné a nebyl problém se na čemkoli domluvit... asi záleží s jakým přístupem tam člověk jde, buďmě upřímní... Kdo je zvědavý na nabručenou ženskou, která ví co jí je a na názoru lékaře jí nezáleží? Více

Lidická 169, Strakonice Mapa

• Praktický lékař

„Je výborný lékař, ale vždy se najdě někdo kdo není spokojený, nevím co by lidé ještě chtěli.

Třebízského 382, Písek Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospěl

• Praktický lékař

„Naše paní doktorka je moc šikovná. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Horní Záhoří 35, Záhoří Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospěl

1 názor

„CHodil jsem k panu doktorovi 30 let. Nemohu říct na jeho adresu nic špatného. V letech normalizace - tuším v Klatovské nemocnici, dostal utrum pro své polit. postoje ( šlo snad o místo primáře). Více

• Praktický lékař, Pediatr

„Prima přístup k pacientům.

č.d. 33, Čížová Mapa

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti