Masarykovo náměstí 75, Mirovice
Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

Umístění: Ordinace prakt.lékaře pro dospělé 2 letá zdravotní prohlídka

Dnes jsme s manželkou absolvovali 2 letou zdravotní prohlídku v ordinaci MUDr.Kroužecké.S odstupem 2 let jsme byli překvapeni úrovní výkonů,moderním vybavením vyšetřovacích přístrojů, do jejichž pořízení paní doktorka investovala určitě nemalé prostředky.Výsledkem je to, pokud bychom v tomto rozsahu absolvovali prohlídku v nemocnici, strávili bychom tím celý den.Díky tomuto přístupu k pacientům i profesionálnímu přístupu
sestry pí.Dvořákové jsme absolvovali všechna vyšetření za 1 hodinu.

Vstřícnost a jednání s pacienty jsou příkladné .Pacientovi věnuje dostatek času při vyšetření, je
i odborně na výši,což dokazuje i to, že trpělivou léčbou odvrátila u mne operaci žil po těžké trombóze.V případě nutnosti zajistí i odborné vyšetření v nemocnici, nebo u specialistů.Za 10let,
kdy jsem v její evidenci vyslovuji naprostou spokojenost.Na výši je i jednání a práce sestry pí.Dvořákové. Zdeněk D.

Paní doktorka je velmi milá, ochotná, vždy mi vyšla vstříct. Po odborné stránce jsem s ní také spokojená.
Holá

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, pokaždé mi ve všem vyšla vstříc a neměnila bych. Jsem velice spokojená.

Pani doktorka je velmi vštřícná,vyslechne a poradí...Jsem u ni již 12 let a jsem naprosto spokojená. Jiného lékaře bych určitě nehledala...Vřele doporučuji.....

Zatim jsem s pani doktorkou neměl žádný problém. Je fajn člověk i doktorka.

milá a dobrá doktorka!!!