MUDr. Hana Kuchtová

Praktický lékař Více

Záhoří 1 adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospěl
Horní Záhoří 35, Záhoří

Nejhorší lékařka, s kterou jsem měla možnost se setkat. I když přehlédnu její neochotu cokoliv řešit a dlouhé čekání, nikdy nepochopím její způsob léčby. Většinu nemocí u mě řešila pomocí léků na bolest, a když se nečekaně po 14 dnech nic nezlepšilo, poslala mě k nějakému specialistovi. Korunu všemu nasadila, když si mě objednala na preventivní prohlídku a daný den ani nebyla v ordinaci. Sestra si ode mne vzala moč a bylo po prohlídce.

Naše paní doktorka je moc šikovná.

Paní doktorka je moc hodná, pečlivá a šikovná

M.P.

Nevím, co je za problém. Je Vám paní doktorka nepříjemná, musíte dlouho čekat?
Tak obejděte čekárny a kde je málo pacientů tam se zaregistrujte. Dneska si přece můžete vybrat lékaře podle svých představ. Ruku na srdce. Jestli pak mi pacienti jsme vždy příjemní na lékaře a vůbec na všechny kolem sebe. A jinak, když nemusíme uvést jméno a bydliště, že, to jsme "stateční".
Já jsem se svojí paní doktorkou spokojená.

Paní doktorka dokáže být velmi nepříjemná,čekací doba je katastrofální je to opravdu na celý den i když si jdete jenom pro recept na léky.Soukromý u ní v ordinaci není žádné.Prednost mají známí s kávičkou a pak možná přijdete na řadu,pokud opět někdo nepřijde kdo má přednost.Pokud se v čekárně během čekání nestačíte nakazit nějakou virózou tak máte štěstí.

Až na to ,že člověk nemá v této ordinaci soukromí, protože jsou nonstop otevřené dveře do sesterny, kde sestra bere krev, nebo řeší jiné věci s ostatními pacienty, tudíž každý slyší vaše problémy, to celkem ujde.

Lidský přístup, zodpovědná, pečlivá, příjemná i ve vystupování. Stejně tak sestřička v Milevsku je výborná, sice vypadá přísněji, ale je příjemná, a netoleruje předbíhání.