Praktický lékař pro dospělé
Chelčického 72, Písek

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je velice empatický, vždy vyslechne a je připraven pomoci. Taktéž oceňuji jeho interdisciplinární odbornost !

Navštěvuji již řadu let a jsem naprosto spokojený, pan doktor mi vždy pomohl, vřele doporučuji všem.

Je několik obv. lékařů, ale u pana doktora G. se hodnotí ochota a svědomitost. Neprobírá víkend na chalupě s pacienty, jako jiní.
Vřele doporučuji.
L.M.

Odborník. Kéž by bylo takových více!

Je to dobrý lékař stejně jako byl jeho otec.Chodim kněmu 8 let a jsem velmi spokojený.mohu ho jen doporučit.Stará se ke vší spokojenosti i o našeho nemocného syna .Bäuml Ladislav Písek

Vstřícný a profesionální přístup k pacientovi, pacienta si vyslechne a společně se domluví na léčbě. Jsem spokojen.

svědomitý, pečlivý, milý. Včetně stejně milé a ochotné sestřičky.

Pan doktor je neprofesionální,v Písku jsou ochotnější i lepší lékaři. Měl by poslouchat co mu pacient říká.Někdy není vše napsáno ve zprávách, které moc nečte.

mimořádně ochotný a svědomitý lékař se schopností empatie.

neochota ke starším lidem