Jitka Herinková, praktický lékař Písek

MUDr. Jitka Herinková

Praktický lékař

8 názorů

Uložit


Adresa

Drlíčov 149/16, Písek
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Běžně nepíši negativní zkušenosti na internet, ale jednání paní doktorky a její zdravotní sestry považuji za otřesné, že musím ostatní pacienty varovat. Paní doktorka pravděpodobně trpí syndromem vyhoření, protože si jinak nedokážu vysvětlit její naprostou neochotu pomoci. Paní doktorka přijde 20 minut po začátku pracovní doby, plná čekárna (3,5x3,5 m2 a 7 pacientů) srovnaná do laťe nervózní sestrou. Člověk má pocit, že se ocitnul 20 let nazpátek, interiér zařízení tomu také odpovídá. K ošetření lékařkou ani neproběhlo, poté, co mi velmi zaneprázdněná dělala přednášku 5 minut, jak nestíhá obstarat pacienty, ve finále rozbrečela mého dvou a půl letého syna, který byl bohužel svědkem celého výstupu. Urychleně jsem odešla i s křečema v podbřišku, kterými jsem před příchodem coby těhotná netrpěla. Taková paní doktorka dokáže napáchat více škody než užitku. Empatii a starostlivost u paní doktorky Herinkové opravdu nečekejte. Její věta “a co já s tim” by měla být vytesána nad vstupní bránu České lékařské komory.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Lékařka bez pořádných zkušeností. Nepoznala manželovi zánět slepého střeva. Prý měl jen plynatost. "Vyřešila" to tabletkami Espumisan. V noci jsem ho pak vezla na pohotovost, museli ho akutně operovat. Již nikdy více. NECHOĎTE K NÍ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Milá lékařka s osobním přístupem.


Mimořádně ochotná a pečlivá lékařka s opravdu lidským přístupem. Děkuji. Eva Effenberková


Pani doktorka je velice pečlivá,člověk se na ni může spolehnout.Mému dědovi svou pečlivostí zachránila život.Na zavolání přijede ochotně i k vám domu.Jsme s ní velice spokojeni.


Super péče.


J

Velmi ochotná paní doktorka s velmi citlivým osobním přístupem.
Dokáže se velmi dobře vcítit do pacientovy situace a najít tu nejlepší možnou léčbu. Jakýkoliv pacientův problém umí velice dobře vyřešit a udělá vše pro to, aby se každému, kdo se na ní obrátí, dostalo co možná nejlepší péče.


J

Velice poctivá lékařka, která si udělá vždy čas na svého pacienta, dovede si s ním promluvit a uklidnit jej a není jí zatěžko zajít za starým člověkem i několikrát. Sama přinesla léky a moji starou maminku vždy její přítomnost povzbudila. Paní doktorka pokaždé hledala víc možností a běžnou rutinu ponechávala stranou, je citlivá a podle mého názoru velice fundovaná, ač je ještě velmi mladá. Podle mne má všecko to, co má správný praktický lékař mít - dostatek znalostí, empatii a schopnost hledat další možnosti v léčbě a lécích -neustrnout na tom, co "se všeobecně dělá". Věnuje pacientům podstatně víc času než jiní lékaři a zajímá se i o jejich rodinné prostředí - přesně tak jako správný rodinný lékař - mohu to posoudit, protože můj dědeček právě takovým rodinným lékařem byl. Paní doktorce Herinkové mohu jen za její velice lidský přístup k pacientům poděkovat. Jarmila Zajíčková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti