Jana Wericha 502, Blatná
Poliklinika Blatná

Maximální spokojenost:::)))

jsem s paní doktorkou velmi spokojená.Vždy pomůže

Tuto paní doktorku mám již několik let jako svoji obvodní a mohu se na ni vždy a se vším obrátit a nikdy mě nezklamala.

Výborná paní doktorka.

S paní doktorkou sem velmi spokojena má velmi dobrý přístup k lidem a je velmi pečlivá moc mi pomohla v době když sem měla poporodní deprese a nikdy bych ji nevyměnila za jiného lékaře stroprocentně jí důvěřuji je prostě jednička

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Moc mi pomohla,její přístup je profesionální.

Odborně velmi zdatná lékařka s vynikajícím přístupem k pacientovi.Nespokojuje se s dosaženými znalostmi,je vidět velice zřejmý zájem o nové poznatky v medicině,pracuje stále na sobě,zájem o sebevzdělávání.Nevelká,ale dobře vybavená ordinace a navíc vytvořila společně se zdravotní sestrou velice příjemné prostředí.Člověk se u nich prostě cítí moc dobře.Já sám vysoce oceňuji její vysoce profesionální reakci v okamžiku,kdy mě postihl srdeční kolaps a díky jí se mě dostalo velice rychlé pomoci a tak i možnost rychlého návratu k aktivní odborné práci po zákroku na kardiologii v ČB.Jsem jí opravdu za to vděčný a jako na lékařku i jako na člověka nedám na ni dopustit.Prostě výborná doktorka,takových jsem nepoznal za svůj 70.letý život mnoho.Pro úplnost,jsem vysokoškolsky vzdělaný člověk a moje profese geofyzika a geologa mě "prohnala" po celém světě,mám tedy možnost srovnávat.

výborná doktorka

Zná mě lépe než já sám sebe

Dobrá lékařka, která se nebrání moderní postupům medicíny.