Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Blatná

• Praktický lékař

„Odborník, velmi přesný diagnostik.Jeho ordinace funguje skvěle.Vždy jsem odcházel s pocitem, že pro mé zdraví bylo uděláno z jeho strany maximum. Vždy přesně určil diagnozu, když jiní doktoři byli v koncích. Více

• „Srdecny dik za Vasi peci s pozdravem Eva Sochorova

Velké náměstí 143, Strakonice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Vynikající lékařka,velmi pečlivá, lidská a citlivá ke svým pacientům.Takový lékaři by měli být všichni.Kubešová M.

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• „Nic nezanedbá, raději Vás pošle na více vyšetření, než aby něco nedořešila.

č.d. 68, Radomyšl Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Nejlepší lékářka ve Strakonicích, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Pokud má pochybnosti, doporučí vyšetření u specialisty! Výborná! Více

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka,která dokáže člověka podržet i v těžkých životních situacích. Je rázná a rozhodná a my jsme vděčni za to, že ji máme. Paní doktorko,moc děkujeme a přejeme,aby jste ještě dlouho měla své pacienty a oni Vás. Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé

„Maximální spokojenost:::)))

Jana Wericha 502, Blatná Mapa

Poliklinika Blatná

• Praktický lékař

„Navštívila jsem pana doktora po delší době a musím říci, že se velmi změnil, naštěstí k lepšímu. Je ochotný, komunikativní, dokáže poradit a pochopit, i sestřička byla moc příjemná a ochotná.Chválím! Více

Komenského 646, Rožmitál pod Třemšínem Mapa

Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem

• Praktický lékař, Internista

„Chtěla bych především vyzdvihnout neuvěřitelnou empatii, ochotu, vstřícnost a milé jednání p. sestřičky. V dnešní době se to jentak nevidí a nezažije, je to doslova poklad na svém místě! U paní doktorky jsem několik let a též moc moc chválím, mockrát mi velmi pomohla, je lidská, schopná a oceňuji, že má své "hranice", což vede k naprostému fér jednání s pacienty. Více

Masarykovo náměstí 75, Mirovice Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

„velmi dobry :-)

Mirovice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti

• Praktický lékař

„moje zkušenosti - ochotná, přímá, odpoví, vysvětlí, .. jo a taky vyléčí ;o)

č.d. 51, Mirotice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Musím jen potvrdit předešlá hodnocení je opravdu velice důsledný a pečlivý opravdu můžu jen doporučit.

Sadová 618, Březnice Mapa

Poliklinika Březnice

• Praktický lékař

„Výborný pan doktor, vždy pečlivě a moudře poradí a pomůže :-)

Palackého náměstí 104, Volyně Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Lékař, který léčí danou nemoc se nedá až tak nazvat kvalitním lékařem. Z vlastní praxe vím, že Mudr. Milan Bazgier hledá příčinu dané nemoci a za to je právem titulován doktorem. Názor pacientů, že je arogantní, náladovej atd ani v nejmenším nesdílím...vždy mě přijal s úsměvem a naprostým klidem. Plná čekárna problémem opravdu občas bývá, ale to opravdu asi lékař ovlivnit nemůže, zkuste nařídit kolik pacientů může v danný den přijít :-) Já osobně jsem ráda, že jsem před lety měla možnost k němu přejít ( přála bych Vám narazit na úplně jiné doktory! ) a již dnes vím, že až moje děti dovrší dospělosti k jinému lékaři je nevemu :-) Více

Nádražní 325, Strakonice Mapa

Ord.praktického lékaře + akupunktura

• „Jsem ta jistá Jana Prokopcová a za chválou paní doktorky Kotroušové si stojím, ač se to někomu nelíbí. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, díky její péči jsem bez otravných zdravotních potíží, které mne provázely mnoho let. Po přechodu k ní a díky její správné diagnoze a doporučené léčbě jsem v pořádku a tak si jí za to moooc vážím. A pomohla nejen mě, ale mnoha členům naší rodiny. Navíc díky jejím znalostem a péči prodloužila život mému těžce nemocnému příteli a dopřála nám tak více společných dnů. Takže znovu říkám, že pro mě je to lékařka nešikovnější, nejpečlivější a jsem moc ráda, že jsem v její péči. Více

Jana Wericha 524/524, Blatná Mapa

Soukr.ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor léčí naší rodinu cca 30 let. Domnívám se, že majíc srovnání s Prahou, mohu než souhlasit s názory v zelené zóně vpravo nahoře. Mít výborného lékaře je víc než výhra loterii - v té nejde o život. Kdykoliv a cokoliv jsme potřebovali (včetně akutního chirurgického zákroku) nebyl nikdy problém, navíc vyřešen s humorem a dobrým pocitem, že nejsme jen čárka do pojišťovny. Obdivujeme jeho výdrž (viz každý den přeplněná čekárna) a pevné nervy, které jsou na maloměstě velmi důležité. Držíme si sobecky palce -ať vydrží déle než my, starci. A děkujeme. Více

nám. Míru 13, Horažďovice Mapa

• Praktický lékař

„Pán Dr. Ladman je specialista mne zachránil nohu Děkuji J, Ouřvald Doporučuji tohoto lékaře opravdu dobrý ,Jednání na ůrovni Více

Prácheňská 130, Horažďovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Nejsem u pani dokrotky kdo ví jak dlouho, ale neměla jsem problém ani s ní, ani se setřičkou, obě dámy jsou příjemné a nebyl problém se na čemkoli domluvit... asi záleží s jakým přístupem tam člověk jde, buďmě upřímní... Kdo je zvědavý na nabručenou ženskou, která ví co jí je a na názoru lékaře jí nezáleží? Více

Lidická 169, Strakonice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvelý doktor s priateľským prístupom. Pomohol nám v čase pandémie osobitým až rodinným prístupom. Ďakujem.

Spojařů 1252, Strakonice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Saláková Lenka Souhlasím s výše uvedeným názorem.

Blatenská 311, Horažďovice Mapa

Praktický všeobecný lékař pro dospělé