Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Beroun

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• Praktický lékař

„Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy poznala, stejně tak Paní sestřička. Do této ordinace se vždy i těším, což bych rekla, ze u lékařů není běžné. Paní doktorka je absolutní profesionál. Vyřešila mi potíže, o kterých jiní lékaři tvrdili, ze to je běžná součást života.. Nejen, že dámy skvěle dělají svou práci ale navíc vždy odcházím pozitivně naladěna a s dobrou náladou. Neměnila bych! Více

Pražská 910, Unhošť Mapa

• Praktický lékař

„Naprostá spokojenost jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkami. Všechny jsou milé a příjemné. T. Makal

K Roklím 279, Chýně Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

• „Skvělá doktorka. Empatická. Jsem ráda, že sem ji našla a mohu k ní docházet. Nikdy není žádný problém s jakoukoliv konzultací ať už osobně, tak po telefonu. Recept mi byla kolikrát schopna poslat po tel. komunikaci do sms, což je pro mne velké plus. Více

Hostinského 1536/7, Praha Mapa

HM medic s.r.o.

1 názor

„Pani lékařka je vynikajici má velmi profesionální přístup k pacientům jsem moc ráda že jsem si paní lékařku vybrala . Vřele doporučuji. Více

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Uzasna Mudr. Prijemna,pečliva. Ale sestra...no to je konec.šílena zenska.nepříjemná, odmerena, žádný úsměv, žádna empatie.nechápu, jak s ni Mudr.muže pracovat. Více

„Nejlepší praktický lékař

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Absolutely excellent service. Made emergency appointment for partner, seen same day, spoke in English..thorough examination and bloods analysed on the spot, diagnosis correct, medication prescription generated, bed rest, also follow up appointment in calendar, and referral to hospital signed for in-patient if condition worsens. Professional no nonsense approach, very pleased with medical experience at Pruhonice clinic. Více

Archeologická 2256, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„MUDr. Matoušek je výborný a empatický lékař a vřele jej všem doporučuji. Neléčí totiž jen symptomy, ale jde po podstatě nemoci a je velmi důsledný. Nepředepisuje antibiotika jen tak bez testů, kontroluje u všech léků kontraindikace, atp... Zachránil mi život, když se spousta tzv. odborníků shodla na epilepsii, ale on mi zařídil vyšetření ve Vojenské nemocnici, kde mi "objevili" cystu v mozku velikosti grapefruitu, ten samý den mě operovali a najednou bylo po epileptických záchvatech. Na MUDr. Matouška nedám dopustit! Více

Jana Kašpara 1/1069, Praha Mapa

Praktický a závodní lékař

• Praktický lékař

„Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena.Musela jsem se bohužel odstěhovat,jen je škoda,že jsem musela i změnit lékaře.Je to pro mě velká škoda. Více

Lomy Mořina 72, Mořina Mapa

č.d. 81, Mořina Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Onemocněl jsem covidem a ještě před potvrzením nemoci PCR testem jsem svůj stav konzultoval s paní doktorkou Novákovou po telefonu z domácí karantény. Správný diagnostický úsudek paní doktorky Novákové a včasné nasazení účinné antibiotické a kortikoidní léčby pomohly zastavit rozvíjejíci se covidovou pneumonii a podstatně zkrátily dobu mé rekonvalescence. V neposlední řadě též vhodně zvolená léčba pomohla zamezit vážnějšímu poškození plic a předešla tak vzniku trvalých následků. Díky odborné erudici MUDr. Novákové a její péči o pacienta během doby onemocnění se mně z ne zrovna úplně lehkého průběhu nemoci návrat k normálnímu stavu podstatně zkrátil. Více

Bašteckého 10/2545, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Som so službami ordinácie MUDr.Šemetilo spokojný. Nevidím žiadne zásadné problémy. Príjemné prostredie, aj lekári v ordinácii. Mimoriadne pozitívne hodnotím prácu sestry, pani Staňkovej. Odber krvi u nej je príjemným zážitkom, hoci to so mnou má občas dosť zložité, vďaka mojej trocha "priestornejšej fyziognómii." Více

Mukařovského 1985, Praha Mapa

č.d. 322, Karlštejn Mapa