Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

O

Paní doktorka Trojanová mi v mých 63 letech zvedla sebevědomí, její veskrze erudovaný a empatický přístup mne zbavil všech obav a výsledek předčil očekávání. Už se těším na další setkání za deset dní.
Olga K.

I lékař je jen člověk, ne robot...
co se přístupu k lidem týká, paní doktorka je přímá a otevřená, což asi nemusí všem vyhovovat, nicméně
si člověk udělá skvělý obrázek o tom, jak se věci mají a co se odbornosti a přístupu k medicíně týká - najdete
málo doktorů s takovou odborností, vědomostmi a progresí v ambulantní péči. Co bych vyzvedla je, že problémy
chce řešit - netváří se, že nejsou nebo že je nevidí, protože to není právě to, kvůli čemu člověk přichází...

Skvělá lékařka s hluboce lidským přístupem. Ujala se mne a mé mámy v době kdy VZP neobnovila smlouvu s dosavadním praktickým lékařem. Nu a při vstupní prhlídce jsem jen zíral co vše se dá a patrně má u lékaře kontrolovat při takové prohlídce.

U paní doktorky jsem byla zatím pouze 1x a musím souhlasit s názorem, že je velmi spolehlivá a lidská. Dokáže se vžít do vašeho problému a i když je čekací doba na objednání docela dlouhá, ráda si vyčkám. K té zde zmiňované mononukleoze- sama jsem ji před 3 lety prodělala, aktivní lékař v nemocnici mě poslal na infekční oddělení a každý den jsem chodila na píchání penicilinu do svalu. od te doby se mi stale vytvari cepy na mandlich, jsem stále unavená, ale hlavně že mi tenkrat nadopovali tělo atb :-/. Buďte slečno ráda, že paní doktorka je rozumný člověk !!

Na p.doktorku nemám žádný názor(zatím), přišla jsem za ní, že se mi zhoršila lupénka-už mě naštvalo jen to, že jsem nešla k ní protože nejsem objednaná,ale k té druhé dr. Nemůžu přeci čekat až mě za týden nebo i víc objedná a zhorší se mi so extrému, pak jsem si stěžovala, jak jsem pořád nezdravě unavená, nemusím být doktor a něco mi nehraje, že mě pořád někde píchá atd, vzala mi krev a udělala testy na ledviny,štítnou žlázu... udělala EKG, a všechno až na přechozenou angínu, která zapříčinila zhoršení lupénky a tím pádem dvě injekce penicilinu bylo v pořádku, ale já jsem stále hrozně unavená a necítím se fit, tak přemýšlím, že mám tím pádem spavou nemoc a u dr si nejspíš vymýšlím.

Lokalni volne prodejna antibiotika se jmenuji Bioparox a cena vysetreni se od te doby (cca rok a pul) mohla zmenit. A taky kazdemu vyhovuje jiny pristup. Proto je tu tato stranka. Aby zde byly k dispuzici ruzne nazory. Ne abychom doktorku vsichni chvalili jako ovce. Ve srovnani s moji nekdejsi detskou lekarkou Mudr Trojanova silne zaostava. Ale mozna jsem ji navstivila vzdy, kdyz mela zrovna nahodou zlou naladu, ze? A blabol jsem neuvedla ani jeden s dovolenim.

ochota , vstřícnost , profesionalita , kvalitní vybavení a hlavně zájem o pacienta a lidskost ,ještě jsem neviděl doktora ,který by tak hezky jednal se starými lidmi jako paní doktorka ,chodím tam s babičkou jako doprovod .

S pani doktorkou osobne nemam nejlepsi zkusenosti. Jednou pote co jsem prechodila rymu se z ni vyklubal zanet nosnich dutit. Puvodne jsme to samolecila volne prodejnymi lokalnimi antibiotiky, ale bolest se postupne stupnovala. Sla jsem tedy k pani doktorce a popsala priznaky. Nejprve mne odbyla s tim "ze to mam asi odreny". Kdyz jsem si trvala na svem, ze to opravdu hodne boli, nabidla mi, ze me asi za 300kc pichne do prstu a z kapky krve zjistime, jestli je to vubec neco vazneho. Celou dobu na me koukala jak na simulanta. Tak jsem zaplatila a kdyz pani doktorka videla vysledky, tak malem padla, rekla, ze tak velkou infekci dlouho nevidela a poslala me okamzite s antibiotikama na 10 dnu lezet.
Moc casto tam nechodim, max 2x do roka, kdyz je to neco vaznejsiho. Ale pokazde mam z pani doktorky pocit, jak kdybych si myslela, ze si vymyslim :( Vazne uvazuju o zmene.

Slečna píšící jak ji paní doktorka poškodila neléčením mononukleozy by si měla zjistit alespoň základní znalosti než začne ventilovat nesmysly.
Může poděkovat paní doktorce , že se ji nesnažila vehementně léčit mononukleozu-která je totiž virová a žádné léky na ní nejsou . Léčí se práve vyležením a klidovým režimem ,naopak přehnanou snahou o léčení např antibiotiky dochází k toxické kožní reakci.Takže milá slečno někdy méně je více.

lékařské centrum zdraví dr.Trojanové poskytuje zdravotní péči na nejvyšší úrovni srovnatelných zařízení.Já osobně ji pokládám mezi pět nejlepších firem co po revoluci vznikly přičemž na prvním místě je student agency.Dr. trojanová je především velmi náročná k sobě o čemž svědčí její tři atestace a množství absolvovaných kursů a přednášek.Snaží se o modernizaci ordinací a zajištění plynulého provozu zařízení vím z vlastní zkušenosti protože jsem zde poměrně často .Jistě najdou se pacienti kterým něco nevyhovuje mají možnost volby alespon bude mít dr. Trojanová a kol.více času na nás co si jejich práce váží a jsou zde spokojeni.