Petra Slámová, pediatr Praha

MUDr. Petra Slámová

Pediatr

Mladoboleslavská 514, Praha
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názor přidán dne 26.02.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je výborná,šikovná,trpělivá a pečlivá. Rádi si v čekárně počkáme. Ordinace totiž není kancelář a čas se tam přesně zorganizovat nedá. Tim,že je trpělivá a umí to s dětmi,tak to vyžaduje i čas. A sestričky jsou taky super. K.Fojtová

Paní doktorka je skvělá. Nikdy jsem neměla problém ani s chováním sestřiček. Syn byl v šesti letech téměř každý měsíc nemocný, tudíž jsme u paní doktorky strávili hodně času a vždy byla milá, ochotná a svědomitá. Po doporučení léku Wobenzym je syn již třetí rok zdráv a bez nutné návštěvy lékaře (klepu na dřevo). Děkujeme za nadstandardní péči a trpělivost.

Hodne se dětem věnuje, najde si čas vše vysvětlit. Jsme u ní 5 let s 2 dětmi a vždy jsem měl pocit, že jí záleží na stavu svých pacientů a pečuje o ně jako "o své". Odborně mi příjde dobrá, zkušenosti (nejen s ohledem na délku své praxe) má hodně veliké. Jsem rád, že máme děti u ní.

Vážená paní doktorko,
slovo "pomocný" bylo myšleno tak, že by Vám měly být sestry nápomocny, o čemž však poněkud pochybuji. Nicméně jsem rád, že reagujete na hodnocení, byť ne zrovna na jeho jádro. Přesto Vám děkuji za reakci.
Jen je poněkud zvláštní, že jsem asi sám, kdo nemá strach se podepsat...

Dobrý den,
návštěva vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Ne snad vinou paní doktorky, ale jejího pomocného personálu, který způsobuje chaos v přijímání pacientů. Rovněž délka čekání není zrovna zanedbatelná a o ochotě již zmiňovaných sester se raději nemá smysl bavit. Pokud chce někdo vykonávat pouze poradnu nemá řešit nemocné. Bohužel v této lokalitě moc jiných možností není a toho si jsou vědomi.

F.Chromý

MUDr. Petra Slámová

Pane Chromý,
Vaše označení "pomocný personál" pro plně kvalifikované zdravotní sestry s kontinuálním vzděláváním považuji za urážející a silně ponižující. Slámová

U paní doktorky jsem byla pouze dvakrát, protože trávíme většinu času mimo ČR, ale můžu doporučit. Vstřícná, hodná, milá, trpělivá... Vždy poradila. Je vidět, že ji práce baví.

Vynikající přístup k malým pacientům i rodičům, vždy přesné a vyčerpávající informace, pečlivost, ochotné konzultace i po telefonu, zpravidla delší čekání, často i 2 hod, ale je to celkem pochopitelná cena za to, že i vám se pak věnuje zevrubně.

Paní doktorka Slámová je nej nej a nej. Moc si jí vážíme a neznáme lepší doktorku nž je ona! Jen to dlouhé čekání v čekárně(to je škoda).:(

Úplně nej nej paní doktorka. Děti prohlédne od A do Z, a ještě je milá, příjemná, sympatická. Na děti působí klidně, má k nim osobní přístup, hovoří s nimi. Nelze opomenout ani přístup sestřičky, která je na tom úplně stejně. Moc děkujeme za tak skvělou péči. Jen se občas déle čeká, ale vše ostatní jsou pozitiva, která tuto nepříjemnost mnohonásobně vynahradí.