Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Mladoboleslavská 514, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

K paní dr. Slámové chodíme s 2 dětmi 15 let. Je skvělá lékařka, vždy vše podrobně vysvětlí. Proč sem ale píši je její sestřička. Leta tam má velmi příjemnou sestřičku. Před pár lety vzala další a ta ji velmi kazí reputaci, jakým způsobem komunikuje s pacienty paní dr. Je arogantní, nepříjemná a velmi neochotná. Nikdy nic nevysvětlí a nepodá next steps. To nám návštěvy opravdu velmi znepříjemňuje.

S
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

U paní doktorky jsme byli s 6mesicnim synem,nás pediatr ten den neordinoval.I přesto,že jsem volala mimo ordinační dobu, paní doktorka poradila a přijala nás do ordinace na domluvený čas....v ordinaci se nám věnovala, vyslechla,poradila....za mě výjimečná, výborná a velmi sympatická paní doktorka, které moc děkujeme.

Ověřený profil

Paní doktorka je výborná,šikovná,trpělivá a pečlivá. Rádi si v čekárně počkáme. Ordinace totiž není kancelář a čas se tam přesně zorganizovat nedá. Tim,že je trpělivá a umí to s dětmi,tak to vyžaduje i čas. A sestričky jsou taky super. K.Fojtová


R
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá. Nikdy jsem neměla problém ani s chováním sestřiček. Syn byl v šesti letech téměř každý měsíc nemocný, tudíž jsme u paní doktorky strávili hodně času a vždy byla milá, ochotná a svědomitá. Po doporučení léku Wobenzym je syn již třetí rok zdráv a bez nutné návštěvy lékaře (klepu na dřevo). Děkujeme za nadstandardní péči a trpělivost.


Hodne se dětem věnuje, najde si čas vše vysvětlit. Jsme u ní 5 let s 2 dětmi a vždy jsem měl pocit, že jí záleží na stavu svých pacientů a pečuje o ně jako "o své". Odborně mi příjde dobrá, zkušenosti (nejen s ohledem na délku své praxe) má hodně veliké. Jsem rád, že máme děti u ní.


Ověřený profil

Vážená paní doktorko,
slovo "pomocný" bylo myšleno tak, že by Vám měly být sestry nápomocny, o čemž však poněkud pochybuji. Nicméně jsem rád, že reagujete na hodnocení, byť ne zrovna na jeho jádro. Přesto Vám děkuji za reakci.
Jen je poněkud zvláštní, že jsem asi sám, kdo nemá strach se podepsat...


Ověřený profil

Dobrý den,
návštěva vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Ne snad vinou paní doktorky, ale jejího pomocného personálu, který způsobuje chaos v přijímání pacientů. Rovněž délka čekání není zrovna zanedbatelná a o ochotě již zmiňovaných sester se raději nemá smysl bavit. Pokud chce někdo vykonávat pouze poradnu nemá řešit nemocné. Bohužel v této lokalitě moc jiných možností není a toho si jsou vědomi.

F.Chromý

MUDr. Petra Slámová

Pane Chromý,
Vaše označení "pomocný personál" pro plně kvalifikované zdravotní sestry s kontinuálním vzděláváním považuji za urážející a silně ponižující. Slámová


U paní doktorky jsem byla pouze dvakrát, protože trávíme většinu času mimo ČR, ale můžu doporučit. Vstřícná, hodná, milá, trpělivá... Vždy poradila. Je vidět, že ji práce baví.


Vynikající přístup k malým pacientům i rodičům, vždy přesné a vyčerpávající informace, pečlivost, ochotné konzultace i po telefonu, zpravidla delší čekání, často i 2 hod, ale je to celkem pochopitelná cena za to, že i vám se pak věnuje zevrubně.


Ověřený profil

Paní doktorka Slámová je nej nej a nej. Moc si jí vážíme a neznáme lepší doktorku nž je ona! Jen to dlouhé čekání v čekárně(to je škoda).:(


Došlo k chybě, zkuste to znovu