Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč +2 Více

Koučink • 1 500 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Psycholog a terapeut pracující eklekticky, tzn. že vytvářím psychoterapii na míru pro každého člověka podle jeho osobnosti, potřeb a konkrétní životní...

• Deprese
  • Emocionální krize
  • Obavy

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 500 Kč

1 000 Kč

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Velice profesionální a empatický přístup. Díky Mgr. Hrdličkové jsem schopen řešit věci, se kterými jsem si dříve nevěděl rady. Pomohla mi dívat se na mé problémy z jiného úhlu a hodně jsem se dozvěděl i sám o sobě. Terapie u Mgr. Hrdličkové probíhá příjemnou formou a skutečně mi pomáhá. Rozhodně mohu doporučit.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Díky velice profesionálnímu přístupu paní Mgr. Hrdličkové jsem našla někoho, komu mohu věřit. Po získání důvěry bylo možné začít řešit velice bolestivé záležitosti, které byly celou dobu tabu. Díky terapii dochází v mém osobním životě k velké změně a posunům, a taktéž řešení a vývoji, v kterých bych ani nedoufala. Toto je způsobeno hlavně přístupem Mgr. Hrdličkové Rozhodnutí docházet na terapii k Mgr. Hrdličkové bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla učinit. Musím upozornit na vřelost, profesionalitu, dochvilnost.

Umístění: jiné místo Jiný

Pani Hrdlickova je naprosto uzasna psycholozka,vzdy jsem k ni chodila rada a odchazela s nadsenim a s pocitem ze bude lip. Je empaticka,mila,krasne se s ni povida. Me osobne dokazala pochopit veci i z jinych uhlu a nebo me nejak nasmerovat. Za jeji peci ji moc dekuji,diky ni se mi darilo v oblasti kterou jsem resila.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Hrdličková je skvělá odbornice. Je velmi milá a přátelská, snaží se vždy dostat k podstatě problému, ale netlačí na pilu. Absolvovala jsem u ní několik sezení, která mi velmi pomohla. Mohu jen doporučit.

G
Umístění: jiné místo Jiný

Vřelý a profesionální přístup. Z každého sezení jsem odcházela nadšená a pochopená, navíc s porozuměním a nadhledem vůči své situaci i sobě samotné. P. Hrdličková je opravdu odborník na svém místě. Mohu jen a jen doporučit!

• Deprese
  • Emocionální krize