Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Business Centrum Ocelářská
Ocelařská 35, Praha 9, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Koučování • 1 500 Kč

Psychoterapie • 1 200 Kč

Psychoterapie v angličitně • 1 500 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Ocelařská 35, Praha

1 500 Kč

Business Centrum OcelářskáOcelařská 35, Praha

1 200 Kč

Business Centrum OcelářskáOcelařská 35, Praha

1 500 Kč

Business Centrum Ocelářská

Zkušenosti

O mně

Psycholog a terapeut pracující eklekticky, tzn. že vytvářím psychoterapii na míru pro každého člověka podle jeho osobnosti, potřeb a konkrétní životní...

Více


Specializace

  • psychoterapie

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Business Centrum Ocelářská psychoterapie

Ze své zkušenosti paní Hrdličkovou nemohu doporučit.
Paní Hrdličkovou jsem navštívila ve velice složité životní situaci a absolvovala jsem celkem tři sezení, ze kterých jsem odcházela ještě více rozložená.
Ze sezení jsem měla pocit, že paní Hrdličková se na ně nijak nepřipravuje, má situace jí je lhostejná, nepamatuje si, co bylo řečeno na předchozí schůzce, rozhovor nijak nevede a její odpovědi spočívající v utvrzování v tom, jak to mám těžké, opravdu nepomohly.
Možná je paní psycholožka sama přepracovaná, ale v tom případě by měla klienta umět nasměrovat k někomu, kdo je schopen mu pomoci.
Za mě to byla bohužel nejen ztráta peněz, ale i velmi negativní zkušenost s "psychoterapií" jako takovou.

D
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Hrdličkovou z celého srdce doporučuji. Její profesionální ale hlavně lidský a empatický přístup mi umožňuje se projevovat zcela otevřeně, zabývat se různou problematikou a vždy zkoumat příčinu toho či onoho problému, což vede k lepšímu porozumění.
Její schopnosti člověka uklidnit je skoro až neuvěřitelná. Naše setkání mi umožňují lépe směrovat a strukturovat chaos pocitů a myšlenek bez vnucování řešení či názorů. Vážím si její pomoci, protože díky té jsem teď na cestě za lepším sebepoznáním a hlavně sebepřijetím. Pro citlivější lidi jako jsem já představuje paní Hrdličková opravdu velkou oporu.

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Hrdličková je velmi milá a empatická. Mám u ní pocit, že se můžu s čímkoliv svěřit a být plně sama sebou (což je pro mě velmi těžké), aniž bych byla jakkoli souzena. Nacházím u ní pochopení a přijetí, které mi velmi pomáhá v budování pozitivního vztahu sama k sobě.
Vřele doporučuji každé citlivé duši.


L
Ověřený profil
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Konzultace online

Paní doktorka je přátelská, klidná, empatická, racionálně uvažující, velmi soustředěná na klienta a jeho projev. Je dobře organizovaná, nezalekne se ani nejdivnějších zoufalců :D Prostě profesionální, efektivní, moderní přístup. Děkuji, jsem moc ráda, že ji mám, a určitě doporučuji.


M
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Původně jsem paní Hrdličkovou vyhledal díky jejím zkušenostem i v oblasti KBT, aby mi pomohla se sociální úzkostí a nízkým sebevědomím. Pro to, aby byla terapie účinná, je většinou potřeba dobře porozumět problému a jeho příčinám. S paní Hrdličkovou se nám podařilo zjistit více důvodů mých potíží, o kterých jsem původně vůbec netušil. Dále doporučila místo přístupu KBT přístup rogeriánský, o kterém jsem do té doby nic nevěděl, ale který prý lépe pracuje na úrovni emocí. Jak se ukázalo, bylo to zřejmě přesně to, co jsem potřeboval, abych se dokázal ve své životní situaci posunout dál. Paní Hrdličkové jsem za její pomoc velmi vděčný. Rozhodně ji mohu vřele doporučit každému, kdo řeší v životě podobné potíže, nebo se jen chce zlepšit v kontrolování svých emocí a stát se lepším, vyrovnanějším a hlavně spokojenějším člověkem. Mohu vyzdvihnout zejména její přirozenou intuici, přehled a schopnost nastolit uvolněnou a přátelskou atmosféru, ve které není problém mluvit i o citlivějších tématech.


P
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Velice profesionální a empatický přístup. Díky Mgr. Hrdličkové jsem schopen řešit věci, se kterými jsem si dříve nevěděl rady. Pomohla mi dívat se na mé problémy z jiného úhlu a hodně jsem se dozvěděl i sám o sobě. Terapie u Mgr. Hrdličkové probíhá příjemnou formou a skutečně mi pomáhá. Rozhodně mohu doporučit.


N
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Díky velice profesionálnímu přístupu paní Mgr. Hrdličkové jsem našla někoho, komu mohu věřit. Po získání důvěry bylo možné začít řešit velice bolestivé záležitosti, které byly celou dobu tabu. Díky terapii dochází v mém osobním životě k velké změně a posunům, a taktéž řešení a vývoji, v kterých bych ani nedoufala. Toto je způsobeno hlavně přístupem Mgr. Hrdličkové Rozhodnutí docházet na terapii k Mgr. Hrdličkové bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla učinit. Musím upozornit na vřelost, profesionalitu, dochvilnost.


A
Umístění: jiné místo Jiný

Pani Hrdlickova je naprosto uzasna psycholozka,vzdy jsem k ni chodila rada a odchazela s nadsenim a s pocitem ze bude lip. Je empaticka,mila,krasne se s ni povida. Me osobne dokazala pochopit veci i z jinych uhlu a nebo me nejak nasmerovat. Za jeji peci ji moc dekuji,diky ni se mi darilo v oblasti kterou jsem resila.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Hrdličková je skvělá odbornice. Je velmi milá a přátelská, snaží se vždy dostat k podstatě problému, ale netlačí na pilu. Absolvovala jsem u ní několik sezení, která mi velmi pomohla. Mohu jen doporučit.


G
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Vřelý a profesionální přístup. Z každého sezení jsem odcházela nadšená a pochopená, navíc s porozuměním a nadhledem vůči své situaci i sobě samotné. P. Hrdličková je opravdu odborník na svém místě. Mohu jen a jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání