Petr Podroužek, zubař Brno

MUDr. Petr Podroužek

Zubař

28 názorů

Uložit


Adresa

Křižíkova 70, Brno
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

I
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Vynikající lékař. Zbavil nás strachu ze zubařů. Za jeho 20letou příkladnou péči, za lidský přístup jemu i jeho sestřičce moc děkují manželé Spáčilovi.


Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi laskavý a vstřícný, vše vysvětlí. Při péči o zuby je pečlivý a trpělivě ošetřuje (upravuje plombu či zub), aby vše bylo perfektní. Škoda, že jsem se k němu nepřihlásila dříve, bývalá paní zubařka byla pečlivá poněkud méně, měl se mnou pak dost práce...
Chodíme k němu celá rodina, zvládá výborně i práci s dětmi. Jsem strašně ráda, že ho máme. :))
Také sestřička je vždy milá, ochotná, i po telefonu si najde čas poradit, objednat... Když byla dcera malá a chodila se mnou (nemáme hlídací babičky), tak si ji vzala k sobě, když mě pan doktor ošetřoval, povídala jí třeba o tom, jak mě pan doktor ošetřuje nebo jí půjčila nějaké hračky. Prostě úžasná! :)


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem maximální spokojenost. Jsem z těch pacientů, co zubaře vyhledávají jen v nejnutnějších případech a pan doktor, jakoby to tušil. Vše nejprve vysvětlí, nabídne možnosti řešení, nikam nespěchá, je velice příjemný a vždy milý. V čekárně jsem nečekala nikdy déle jak 5 minut. Navštěvuji jej již několik let a nikdy nezklamal. Tímto chci poděkovat za veškerou péči.


I
Ověřeny pacient

Zubaře se bojím a po mnoha nepříjemných zkušenostech s jinými zubaři jsem zjistil, že k panu doktorovi chodím velice rád :o))) Vládne zde profesionalita a pohoda.


E
Ověřeny pacient

Mohu se už jen připojit k té chvále, která se tu na pana doktora pěje. Milý, vstřícný, pečlivý. Sestřička je také příjemná. Tato ordinace je něco jako zázrak. Kéž by takových bylo víc. Děkujeme.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím 4 roky a jse s ním maximalne spokojena ,vše mi vysvětli a vyzařuje z neho klid a pohoda .Ma zlaté ruce .Zdenka


P
Ověřeny pacient

Naprosto profesionální a bezkonkurenční přístup, velice příjemné jednání včetně sestřičky. Pan doktor vše podrobně vysvětlí, vyřeší každý problém :-). Konečně jsem našla perfektního zubaře, který ví, co má dělat. Už jej nikdy nevyměním :D.


P
Ověřeny pacient

Naprosto profesionální, bezkonkureční přístup, velice příjemný doktor včetně sestřičky. Po svých zkušenostech a problémech jsem konečně našla perfektního zubaře, který přesně ví, co má dělat :-)))). Už ho nikdy nevyměním :-)). Opravdu jsem moc spokojená.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodíme celá rodina od jeho nástupu do praxe. Po naší předchozí lékařce měl s námi dost práce dát vše do pořádku. Jsme s ním všichni velmi spokojeni. Má citlivý přístup k pacientovi, je odborník na svém místě, prostě nej...


S
Ověřeny pacient

Nejlepší stomatolog,které ho jsem poznala,za žádného jiného bych ho nevyměnila.Kdyby všichni lékaři byli takový jako je pan doktor Podroužek.Dřív jsem měla neustále problémy se zuby a co chodím k němu už cca 10 let,tak mě nikdy nebol zub.Velmi pečlivý stomatolog.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti