Petr Podroužek, zubař Brno

Zubař

Křižíkova 70, Brno
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Vynikající lékař. Zbavil nás strachu ze zubařů. Za jeho 20letou příkladnou péči, za lidský přístup jemu i jeho sestřičce moc děkují manželé Spáčilovi.

Pan doktor je velmi laskavý a vstřícný, vše vysvětlí. Při péči o zuby je pečlivý a trpělivě ošetřuje (upravuje plombu či zub), aby vše bylo perfektní. Škoda, že jsem se k němu nepřihlásila dříve, bývalá paní zubařka byla pečlivá poněkud méně, měl se mnou pak dost práce...
Chodíme k němu celá rodina, zvládá výborně i práci s dětmi. Jsem strašně ráda, že ho máme. :))
Také sestřička je vždy milá, ochotná, i po telefonu si najde čas poradit, objednat... Když byla dcera malá a chodila se mnou (nemáme hlídací babičky), tak si ji vzala k sobě, když mě pan doktor ošetřoval, povídala jí třeba o tom, jak mě pan doktor ošetřuje nebo jí půjčila nějaké hračky. Prostě úžasná! :)

S panem doktorem maximální spokojenost. Jsem z těch pacientů, co zubaře vyhledávají jen v nejnutnějších případech a pan doktor, jakoby to tušil. Vše nejprve vysvětlí, nabídne možnosti řešení, nikam nespěchá, je velice příjemný a vždy milý. V čekárně jsem nečekala nikdy déle jak 5 minut. Navštěvuji jej již několik let a nikdy nezklamal. Tímto chci poděkovat za veškerou péči.

Zubaře se bojím a po mnoha nepříjemných zkušenostech s jinými zubaři jsem zjistil, že k panu doktorovi chodím velice rád :o))) Vládne zde profesionalita a pohoda.

Mohu se už jen připojit k té chvále, která se tu na pana doktora pěje. Milý, vstřícný, pečlivý. Sestřička je také příjemná. Tato ordinace je něco jako zázrak. Kéž by takových bylo víc. Děkujeme.

K panu doktorovi chodím 4 roky a jse s ním maximalne spokojena ,vše mi vysvětli a vyzařuje z neho klid a pohoda .Ma zlaté ruce .Zdenka

Naprosto profesionální a bezkonkurenční přístup, velice příjemné jednání včetně sestřičky. Pan doktor vše podrobně vysvětlí, vyřeší každý problém :-). Konečně jsem našla perfektního zubaře, který ví, co má dělat. Už jej nikdy nevyměním :D.

Naprosto profesionální, bezkonkureční přístup, velice příjemný doktor včetně sestřičky. Po svých zkušenostech a problémech jsem konečně našla perfektního zubaře, který přesně ví, co má dělat :-)))). Už ho nikdy nevyměním :-)). Opravdu jsem moc spokojená.

K panu doktorovi chodíme celá rodina od jeho nástupu do praxe. Po naší předchozí lékařce měl s námi dost práce dát vše do pořádku. Jsme s ním všichni velmi spokojeni. Má citlivý přístup k pacientovi, je odborník na svém místě, prostě nej...

Nejlepší stomatolog,které ho jsem poznala,za žádného jiného bych ho nevyměnila.Kdyby všichni lékaři byli takový jako je pan doktor Podroužek.Dřív jsem měla neustále problémy se zuby a co chodím k němu už cca 10 let,tak mě nikdy nebol zub.Velmi pečlivý stomatolog.