Pana doktora navštěvuji již téměř 20let a jsem maximálně spokojena.
Před lety mi vlastně zachránil život a díky jeho léčbě se mi i po čase podařilo porodit syna.
Není jízlivý, protivný jen řeší podstatné a důležité věci, nic nenechá náhodě, to by si měly negativní pisatelky uvědomit.
Je to odborník s dlouholetou praxí a jsem moc ráda za to že je.
Lenka Pavlínová

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Byla jsem Dr. dvakrát. Po třetí k němu nejdu. Poprvé to bylo, když odešel původní gynekolog a pacienty si převzal Dr. Lochman. Šla jsme tam s problémem - výtok z prsa po nasazení antikoncepce, kterou mi napsal předešlý lékař. V podstatě mě sjel, že to je tak, když si někdo nasazuje léky bez konzultace. Předešlý doktor ho nezajímá, protože vůbec neví, kdo to je a že má přijít za 6 týdnů, pokud to nepřestane. Ptala jsem se na další možnosti kontroly nad cyklem. ,,Nitroděložní tělísko je největší vynález v oblastí gynekologie. Je to hrozně zajímavá věc napuštěná látkou.." Pan doktor je vyhraněný na tampony a menstruační kalíšek .. je to prý ta nevětší hloupost, co může ženská používat. Nicméně mít v sobě ,,něco napuštěné látkou" je v pohodě. Už jen z tohoto principu k němu nemám sympatie. Následně proběhla preventivní. Cukla jsem sebou, jak to bolelo.

Pan doktor mi zbortil veškeré předsudky k lékařům - zkušený, zasazuje do kontextu, vysvětluje, opravdu ŘEŠÍ! Nemohu než pět chválu a děkuji za takové lidi.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Je mi 53 let.přišla jsem k MUDr. Lochmanovi před dvěma lety, na první preventivní kontrolu kde mi po vyšetření ultrazvukem velmi nevybíravě sdělil, ze se budu co nejdřív pomočovat. Koukala jsem nevěřícně na nej, protože žádnétakove příznaky zmíněné nemoci nemám. Doporučil mi urodynamické vyšetření u něho v Gyncentru. Že prevence je přeci důležitá.Po 1. návštěvě u tohoto lékaře jsem byla velmi vystrašena a psychika co se zdraví týče nic moc. Nicméně jsem na poměrně invazivní vyšetření nešla. Na 2. preventivní prohlídce doktor v anamnézách hodně přitvrdil, ze pro změnu mi vypadne děloha tj. konečný verdikt a tak to bude řekl. O tom jak se děla urodynamicke vyšetření jsem si přečetla na netu nic mi totiž nevysvětlil..a když mu říkám, ze to absolvovat nechci, ze jsem o tom četla, přirovnal to: kdybych měl nastudovat každou opravu pračky když má přijít opravář tak bych se ztoto zbláznil. No nic v tuto chvíli jsem už měla jasno, že místního arogantního odborníka změním. Jsem u jiného gynekologa a po vyšetření mi nic avizovaného nehrozí. Ještě jsem se s takovýmto přístupem k pacientovi v životě nesetkala. Nepomočuji se a dělohu mám na svém místě.

Umístění: GynCentrum Praha gynekologické vyšetření

Pan doktor na mě neudělal dobrý dojem svým jednáním. Protivný, jedovatý, arogantní člověk. Odmítl mě odeslat na odborné vyšetření, že to stojí peníze. Když jsem mu volala, že mám pozitivní těhotenský test, tak se mi zeptal: "A to je dobře nebo špatně"? Vzhledem k tomu, že jsem před tím prodělala potrat, tak jsem samozřejmě byla štěstím bez sebe, že jsem těhotná a on mi dá takovou nevhodnou otázku. Možná že po odborné stránce je to dobrý doktor, to nemohu posoudit ale po té lidské je to nepříjmený protivný arogantní člověk.

Měla jsem gynekoložku, která mi na to, že krvácím tři měsíce, řekla, že jsem v pohodě. Našla jsem si pana Lochmana a ten mi našel problém. Vlastně vyřešili jsme jeden problém a hned našel druhý, teď půjdu v květnu na zákrok a bude ho dělat sám pan doktor. Napíšu pak jak to dopadlo, ale podle mě je pan doktor super a nic nezanedbá.

Když tak čtu komentáře níže, říkám si, zda jsou opravdu o tom doktorovi, k němuž chodím.
Já jsem u něj pár let a jsem s ním spokojená a negativní komentáře mě překvapují.
Nicméně je fakt, že vše je o lidech a někdo někomu sedne, někdo někomu ne. Mně ale sedl jak "pr*** na hrnec". :-)
Pak doktor je opravdu podle mě skvělý odborník, ví co dělá, co říká, kdy je co potřeba, je milý a vtipný, je svůj.
Dosud jsem s ním žádné problémy neměla, o mě se vždy zatím postaral skvěle, o malého, co je nyní na cestě také, a věřím, že to tak i zůstane. :-)
Za sebe doporučuji. :-)

K panu doktoru Lochmanovy jsem chodila pres rok. Dnesnim dnem koncim. Od zacatku byl v pohode. Je pravda ze je arogantni a i se s nicim nepare. Drive mi to prislo jako ze je spravnacky a lidsky. Ale posledni dobou to dost prehanel. Dnes jsem zazila sok. Jsem v 18 tt a chodim tam s moji mamkou, ktera se pokazde tesi na ultrazvuk semnou. Zavolal si nas. Ve dverich jsme obe pozdravily uplne natesene a jeste jsem se slusne zeptala zda muze maminka semnou se mrknout zas. On rekl pojdte dal. A jak se zavrely dvere zacal na nas obe rvat. Ze zadnej ultrazvuk delat nebude ze to stoji penize. A co si to dovolujeme. Tal jsem jen vyvalena rekla. Aha jsem netusila ze dnes ultra nebude. A on ze to je smutne jedine co jsem rekla ze to vedet nemuzu kdyz mi to nikdo nerekl. A on ze to stoji prachy. Kdyz mama v soku rekla ze to klidne zaplati tak nasrane rek ne neplatte a na me zacal rvat ze mam mit vychovani a ze ja po nem neco chci a ja nechapala. On me objedna a co ja mma vedet pak rval co si myslim a co po nem dnes chci. Ja odvetila ze nevim co ma delat za vysetreni ze on je lekar preci a on no tak poproste ne ldyz chcete vysetreni....byla jsem tak v soku a rikam prosim a on me sprdnul ze takhle se neprosi.Pak me nadranej vysetril nic mi nerekl. Sestre pak rek at me objedna k jinymu ze si lezem n nervy. Odchazela jsem z ordinace vyklepana a ubrecena nikdo z nas bepochopil co to melo znamenat a t jakehoduvodu se choval jak spina. Ke konci jsem to uz nevydrzela a servala ho taky. A dporucila mu navstevu psychiatra. Takze moje miminko asi stastne dnes neni protoze diky nemu mam nervy a je mi spatne. Slusnejsi je asi jen ke stsrsim pacientkam. I kdyz kdo vi. Pozitivnich reci na nich uz moc neslycham.

Výborný lekár,som jeho pacientkov 21 rokov,preto si to dovolím tvrdiť.Nie je potrebné viac rozvíjať debatu lekár je buď dobrý alebo špatný, v tomto prípade môžem hovoriť o ňom len v superlatívoch a ďakujem za takýchto lekárov.KM

Na pana doktora musí mít člověk pevné nervy a být asi opravdu velký flegmatik.. byla jsem u něj 3x a stačilo mi. Pan doktor se sice snaží nic nezanedbat, ale lidský přístup mu naprosto chybí. Když jsem zjistila, že jsem těhotná šla jsem k němu na potvrzení a hned mě začal strašit, že je plod menší než by měl být vzhledem k mé poslední menstruaci - upozorňovala jsem, že mám pravidelnost po 40 dnech, zda by to nemohlo být tím a že to je pak asi běžné u žen s nepravidelnou periodou. Tak místo uklidnění, povzbuzení se mi dostávalo arogantního přístupu a tónu typu "kdyby to bylo běžné, tak ty tabulky udělají jinak" ... (samozřejmě je miminko naprosto v pořádku a tak jak jsem si myslela, prostě nepatřím do tabulek...)
Následně jsme se ptala jak je to s toxoplazmozou, protože máme kočku (dnes již vím, že ji spíše chytíme z neumyté zeleniny, masa atd než od našich kočiček domácích...) a zase se mi dostalo naprosto arogantního přístupu a jednání ve stylu: "Na to jste děvenko měla pamatovat dřív než jste se rozhodla mít děti... tak Vás teda pošleme na vyšetření, ale co bude jako pak? Co pak? Co když jí budete mít? Co uděláte?? Potrat? Nebo jak si to jako představujete??" ... Tak si dokážete představit jak jsem se asi cítila - místo radosti, že čekám miminko jsem odcházela z ordinace vystrašená, vystresovaná a cítila se všeobecně prostě hrozně - jak si vůbec představuji mít doma zvíře, nepatřit do tabulek, čekat miminko... Pana doktora jsem okamžitě změnila.