Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Musím se ztotožnit s pacienty viz. výše. Vynikající specialista, skvělý operatér, špičkový odborník. (Golfista). S vynikající empatií s pacienty. Jen více takových lékařů a svět bude jednodušší a krásnější. Děkuji pane doktore za úspěšnou léčbu.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

Vážený pane primáři, je to již déle než rok, co jste mě operoval a stále nemohu přijít na slova, která by vyjádřila vděk, který k Vám cítím. Chtěla bych tímto poděkovat za to, jak jste mě dokázal v nejhorších chvílích pomoci nejen Vaší odborností, ale především lidským přístupem, který mě dokázal pomoci vše zvládnout. Také se klaním Vaší odbornosti a ochotě operovat mě i přes to, že jste měl mít dovolenou. Pro mě jste nejlepším doktorem, kterého jsem kdy potkala. Ještě jednou Vám a celému urologickému týmu na Vinohradech z celého srdce děkuji!

Skvělý doktor s lidským přístupem. Navíc výborný operatér, díky kterému nemám jizvu přes celé břicho. Krásně s kolegy spravil, co na gynekologii pokazili.
Díky pane doktore Vám i celému osazenstvu urologického oddělení, včetně sestřiček. Jiná oddělení na Bulovce by se od vás měla učit. Tady se nejedná s pacienty, jak s nesvéprávnými blby.:-)