Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého (mapa)

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Dělnická 120, Dolní Břežany
Poliklinika Dolní Břežany (mapa)

Ing. Ivana Nepovímová: MUDr. Petra Janouška, otorinolaryngologa z Nemocnice Na Homolce jsem poznala nejen jako operatéra – specialistu zajišťujícího parciální část složitého neurochirurgického výkonu, ale i jako příjemného a zodpovědného lékaře. Děkuji.

Parkrat me vysetroval na Homolce. Pusobi velice lidsky a zaroven profesionalne. Vse vysvetli, doporuci spravnou lecbu a pritom je velice mily a chova se k vam jak ke klientovi.

Považuji pana doktora Janouška za vynikajícího lékaře a velmi jej doporučuji.

Profesionální a lidský přístup zároveň. Navíc sympaťák:)

K panu dr.chodím s dětmi již několik let,je velmi milý,ohleduplný k dětem,vše vysvětlí,prostě k němu máte naprostou důvěru.Naprosto doporučuji a sestřička nemá chybu,vždy moc příjemná.A to je někdy opravdu náročné,jelikož jsem sama sestra.

Pana doktora jsem potkala před 15 lety v nemocnici na Homolce a byl opravdu skvělý a moc sympatický:)

Skvělý pan doktor, milá sestra, moderní vybavení, vynikající znalosti a hlavně přístup jak k dětským pacientům, tak k rodičům :-))) Smaé superlativy!!!

Naše dvě děti patří mezi pacienty pana doktora Petra Janouška.Jsme velmi spokojení a musíme jenom chválit.Dětem dodá odvahu a rodiče uklidní.Moc děkuji za perfektní péči.Monika Cabanová

Mudr. Petr Janoušek je jedním z neinteligentnějších a nejsečtělejších českých otolaryngologů v Česku. Jako jeho kolega ho mohu pacientům jen doporučit. MUDr. Václav Pavelec, Plzeň

Dobrý večer,

ráda bych napsala , že se jedná o velmi všeznalého lékaře s lidským přístupem ke dětem. Mihu ho jen doporučit pro všechny dětské pacienty. Je milý.