Mazurská 484/2, Praha

Pro nově se registrující klientky jednorázový nadstandardní poplatek 2000,- Kč (platba v hotovosti). Jednorázová zrcadla na vyšetření 100,- Kč.

• Adresa

Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Naší snahou je vytvo...

Léčené nemoci

• Čeština,
    • Angličtina,
    • Němčina

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pani doktorka byla velice mila,na co jsem se zeptala,vse krasne vysveltila.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Mám s touto gynekologickou ordinací výborné zkušenosti, vždycky jsem se cítila velmi komfortně s citlivou péčí. Doporučuji

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Příjemné jednání. Podrobné vyšetření. Lidský přístup.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Velmi příjemné, ochotné a milé dámy - paní doktorka i sestřička.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Paní doktorka byla milá, vstřícná a vyšetření proběhlo v pořádku. Přístup paní doktorky byl skvělý. Mohu doporučit.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Citlivé a ohleduplné vyšetření, profesionální komunikace.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Měla jsem špatnou zkušenost s tímto gynekologickým oddělením. Odmítli mě k vyšetření, protože jsem neměla s sebou pojišťovací kartu. Ačkoli je to dobrá praxe, není to zákonná povinnost. Navíc jsem byla registrovaná pacientka. Sestra mi řekla, že nemohla ověřit, zda jsem skutečně pojištěna, protože vyšetření probíhalo po 6. hodině. Opravdu? Mohla to ověřit následující den. V nejhorším případě mohla vystavit fakturu. Co je na tom takový problém? Byla to otázka principu nebo nedostatku zdravého rozumu. Kdo ví.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den Irino, opravdu nás velice mrzí Váš postoj ! Kartičku pojištěnce vyžadujeme u každé pacientky bez ohledu na národnost (informace je uvedena na vstupních dveřích). Tuto povinnost má dle zákona č.48/1997 Sb. § 12h každý pojištěnec, který je v ČR zdravotně pojištěn. Sestřička Vám to slušně vysvětlila a nabídla vyšetření následující den. Rozhodně to tedy jako žádnou diskriminaci nevnímám. S pozdravem Holý, gynekologie.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Lékař byl velice milý a citlivý a vše vysvětlil. opravdu velmi příjemná zkušenost a ochota.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Jsem velmi spokojená, prohlídka proběhla přesně na čas, pí doktorka byla velmi příjemná a pečlivá.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Moc milá a empatická paní doktorka, která je velmi vstřícná a ochotná. Popisuje, co právě provádí/bude provádět, takže je vyšetření mnohem snesitelnější.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.