Gynekologie (mapa)

Biopsie zevních rodidel +19 Více

Běžný termín

Hormonální terapie

Hysteroskopie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologická onemocnění

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Zatím velká spokojenost, byla jsem jak u pana doktora tak u obou doktorek a nemám jedinou výtku. Jak po odborné stránce tak po stránce řekněme lidské. U nikoho z nich jsem neměla problém se na cokoliv otevřeně zeptat a to je v mém případě vcelku vzácné. Jediný s kým jsem měla trochu problém byla jedna ze sestřiček (starší paní), která uměla být ve velmi citlivé záležitosti dost netaktní, ale třeba jen neměla svůj den. Za sebe rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Byla to moje první návštěva u pana doktora a nemám co bych vytkla. Sestra i doktor byli velice příjemní, milí, všechno bylo v pořádku.

Umístění: Gynekologie

Po vystridani mnoha gynekologu konecne spokojena. Velmi profesionalni pristup, vrele doporucuji vsem co maji jako ja spatne zkusenosti s jinymi doktory.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

MUDr. Holy je moc dobry a vzdelany doktor, verim mu. Odhalili muj problem a moc mi pomohl. Mohu jen doporucit.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Návštěva byla pouze preventivní. Paní doktorka i sestřička byli velmí milé a profesionální. Ordinací jsem si vybrala podle hodnocení zde na “Znamý lékař”a byla jsem velmí spokojena.

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Pan doktor je clovek na svojom mieste. Profesionalny, mily, nápomocný, príjemný. Mozem len doporucovat. Nieje nic co by sa dalo vytknúť.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Moje první návštěva gynekologa vůbec. Doktora jsem si vybrala na základě preferencí zde na webu a dobře jsem udělala. Pan Holý byl naprosto perfektní a já tak, přirozeně vystrašená, všechno zvládla úplně v pohodě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Poprvé jsem dnes byla u pana doktora. Pan doktor je profesionální lidský a milý. Věřím že jsem si dobře vybrala. Sestřička na první dojem od rány. Ale spolupráce bez problémová. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vzdy tam byly jenom doktorky,mlade,moc mile,byla to bezproblemova prohlidka,super zkusenost,vse vysvetli jak ma byt

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Návštěva byla pouze preventivní, nemusela jsem řešit zatím naštěstí žádné problémy, paní doktorka je velice milá, vše podrobně vysvětlí a zodpoví všechny dotazy.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám takový problém, jsem pět dní po ms a zase jsem začala špinit a chvilku klid a pak regulérní krev, určitě navštívím mého gynekologa, obavy mám co se se mnou děje

Dobrý den, jistě bude rozumné navštívít Vašeho gynekologa. S velkou pravděpodobností to nebude žádný závažný problém, ale vyšetří Vás a udělá Vám ultrazvuk a budete ve větším klidu. Holý

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den,
    jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr.Při druhé kontrole mi paní doktorka udělala i na HPV který vyšel negativní.Dnes po kontrole se jí asi něco nezdálo a vypsala mi žádanku na pracoviště,které to prý více prozkoumá.Je i tak možné,když testy HPV byly negativní,abych měla rakovinu děložního čípku?V žádance je důvod požadavku: opakovaně LSIL, high risk HPV negat.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den, souhlasím s názorem kolegynň- vyšetřením na expertním pracovišti budete mít jistotu, že je vše řádně dovyšetřeno !! To , že byste měla zhoubný nádor je velmi nepravděpodobné.

MUDr. Petr Holý

• gynekologická onemocnění