Petr Holý, gynekolog Praha

přijímá nové pacienty

Gynekolog Více

71 objednaných návštěv během 30 dní

Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Naší snahou je vytvo...

• Gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Návštevu ordinácie s radosťou odporúčam. Pani sestrička je veľmi príjemná, všetko mi vysvetlila. Pán doktor takisto, skonzultoval so mnou moje problémy. Som veľmi rada že som sa u nich zaregistrovala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Jiný

Ochotný a vstřícný personál.
Vše podrobně vysvětlí.
Vyšetření je šetrné.
Příjemné prostředí ordinace.

Příjemné prostředí.
Moc milá sestřička i pan doktor.
Šlo o moji první návštěvu, vybírala jsem podle recenzí zde na znamylekar, jsem ráda že jsem si vybrala právě tuto ordinaci a pana doktora.

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Profesionální přístup pana doktora, který vše důkladně popise a vysvětli. Velký bonus je i moc milá a empaticka sestřička. Velká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Dobrý den, návštěva byla skvělá, milá sestřička, pan doktor ochotný a příjemný. Oceňuji i velikost čekárny a objednání na čas, obzvlášť v této epidemiologické situaci velmi praktické. Rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Velmi spokojená s milým a velice odborným jednanim jak sestry tak i lékaře .Bylo mi vše vysvětleno ,co se týká vyšetření i další návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

V ordinaci pana doktora jsem byla už potřetí, pokaždé u jiného lékaře, ale všichni tři byli skvělí. Vždycky jsem se tam cítila moc dobře. Včera navíc byla i hrozně milá sestřička a paní doktorka byla taky skvělá. Moc doporučuju tuto ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Chodím k panu doktorovi už dlouhá léta a jsem velmi spokojená. Sestřička je také milá a příjemná. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Paní doktorka Tisančínová je velmi vstřícná, příjemná, vše srozumitelně vysvětluje. Obrovská spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

U pána doktora som bola opakovane, veľká spokojnosť milý, ústretový, vysvetlí postup, diagnózu. Skvelé objednanie na daný čas.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza