MUDr.

Petr Holý

Gynekolog přijímá nové pacienty

61 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 57 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Hodnocení pacientů

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GynekologieSlužby: prevence, hormonalni lecba, planovane tehotenstvi

Ordinaci navstevuji jiz dlouho, znam jak pana doktora tak obe pani doktorky. Se vsemi mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Nyni jsem u pani doktorky a mam velmi dobry pocit z planovane lecby, kterou mi navrhla. Urcite doporucuji!

• F
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GynekologieSlužby: kontrola

Pán doktor ako aj pani doktorky jsou velice milý a profesionální,vše ochotně vysvětlí.Objednání přes "známy lekař" je bezproblémové a pacienta přijmou na čas bez čekání.

• D
    Umístění: Gynekologie

K panu doktorovi jsem přestoupila na základě ztráty důvěry u mého bývalého pana doktora. I když se pan doktor Holý na důvody ptal, jeho reakce byla maximálně profesionální. Standardně mě vyšetřil a ujistil mě, že je vše v pořádku. S jeho přístupem k práci i k pacientovi ,jako ke člověku, jsem pro zatím spokojená. Snaží se Vám vyjít vstříc, jak to jen jde. Sestřička má ráda dochvilnost,což je z mé strany plus. Zároveň jsem ale nikdy v čekárně nečekala nijak dlouho, pan doktor si objednává jen tolik pacientek, kolik zvládne. Nemůže se Vám prostě stát, že se objednáte na 14.00 a dvě hodiny tu budete čekat. I tohle bych ráda vyzdvihla, vzhledem ke své bývalé zkušenosti, protože rozhodně není nic extra zařizovat si půl dne volno kvůli gynekologické prevenci a receptu na antikoncepci.Vše tu zkrátka funguje, jak by ve slušné ordinaci mělo.

• V
    Umístění: Gynekologie

K MUDr. Holému jsem začala chodit, když jsem se přestěhovala do Prahy. Byl jediný gynekolog, který mě do ordinace přijal, neboť neměl naplněnou kapacitu. Nicméně jsem byla hned při první návštěvě překvapená, že je registrace zpoplatněna 500 korunami. Na gynekologii, kam jsem chodila dříve, nebyla registrace zpoplatněná. Jelikož jsem byla za přijetí do ordinace vděčná, poplatek jsem zaplatila. Ze začátku jsem chodila k paní doktorce (doteď ani nevím, jak se jmenovala), se kterou jsem byla naprosto spokojená. K MUDr. Holému jsem přešla, až když jsem otěhotněla. S panem doktorem jsem také velmi spokojená, ale opět mě zarazilo, že musím platit jakýsi těhotenský balíček, který stojí 2.000 Kč. Balíček však obsahuje standardní těhotenské prohlídky a vyšetření, nikoli nadstandardní služby. Kdyby zde nebyly tyto poplatky, dala bych 100% rating, neboť jsou pan doktor i sestřička velmi milí, pečliví a vstřícní.

• Názor přidaný na 11.09.17 byl odstraněn kvůli nahlášení urážky.

• Umístění: GynekologieSlužby: péče o těhotné

Pri zjisteni, ze jsem tehotna a moje gynekolozka se prestehovala na druhy konec prahy jsem hledala noveho lekare. Na dr. Holeho jsem cetla kladne recenze a tak jsem se objednala. Prvni prohlidka byla s dcerou, jelikoz jsem nesehnala hlidani. Sestricka prvni moment pusobila "nastvane" po par minutach jsem ale pochopila, ze je to jeji styl humoru. Sestricka velmi mila, prijemna, ochotna. Pravidelne se s dcerou delila o svacinu (ackoliv dcera mela svoji s sebou, na dobu vysetreni). Pan doktor profesionalni, mily pristup. Byla jsem velmi mile prekvapena kdyz jsem odmitla test na OGTT, ze ze ztrany dr. nebyl zadny natlak, vysvetlil rizika ja rekla svuj postoj. Poslal me misto testu na odber krve. Vsichni spokojeni. Pan doktor umi velmi dobre komunikovat, vysvetlit, je ochotny diskutovat pokud pacient vyzaduje i jinou variantu.
    Muzu jej vrele doporucit!

• G

Pana doktora mohu jen doporučit, velmi sympaticky, ochotny a milý. Chválit musím i sestřičku, která je velmi sympatická. Proto hodnotím tuto ordinaci na jedničku..

• Z důvodu dlouhodobější nespokojenosti s naším lékařem (má výrazné problémy s alkoholem), jsem se rozhodla změnit pro sebe i dceru lékaře. Dle hodnocení na www.znamylekar.cz jsem zvolila MUDr. Holého a v pondělí jsme absolvovaly vstupní prohlídku. Prohlížela nás paní doktorka a byly jsme velmi spokojeny. Je velmi milá, profesionální a nemá problém zodpovědět dotazy. Jen nás překvapilo, že nevyšetřují prsa (je možné si kdykoliv požádat o žádanku na ultrazvuk) a že není možné, při vstupní prohlídce, provést cytologii, neboť by jí pojišťovna neproplatila (což je ale takto nastavené pojišťovnou!). Sestřička je skvělá a již její jednání navodí dobrý pocit. Jsem ráda, že jsme přešly do této ordinace, kterou mohu všem jen doporučit.

• E

Pan doktor má skvělý přístup, je to profesionál a jako plus se snaží zamyslet a pomoct každé pacientce podle jejích osobních dispozic. Všem doporučuji návštěvu u tohoto lékaře :)

• Pan doktor je opravdový profesionál. Vždy ochotně poradí a pomůže. Momentálně se o mě stará v mém prvním těhotenství a s jeho péči jsem velice spokojená. Je o velice příjemný člověk. Navíc používá velice moderní metody. Jsem opravdu spokojená.