Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Naší snahou je vytvo...

• Gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Profesionální přístup, bezbolestné vyšetření, výborná komunikace. Vyšetření proběhlo v uvedený čas. Spokojenost jako vždy.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

S návštěvou u pana doktora jsem byla velmi spokojena, jsem moc ráda, že jsem se u něho zaregistrovala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Seriózní ordinace, pan doktor vše vysvětlí, i když se v čekárně nahromadi pacientky, v ordinaci nemáte pocit, že se vám nevěnují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

V současné epidemiologické situaci výhoda prostorné čekárny.
Setřička i paní doktorka mají milý , vřelý a zároveň profesionální přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Misto pana doktora Petra Holeho ordinoval doktor Kabele. Prijemny pan ,vsechno vysvetlil, vysetril bezbolestne, poradil s mym problemem jak se da vyresit. Je videt ze pan doktor opravdu chce pomoct. Jsem spokojena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

MUDr Holý je profesionál každým coulem. Šikovný , milý , vstřícný a ohleduplný. Chodím k němu delší čas a vždy maximální spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestřička jsou moc sympatičtí a pan doktor se mi snažil poradit s čím jsem potřebovala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Skvělý přístup, cítila jsem se příjemně. Sestřička veselý člověk a i vyšetřující. Byla jsem moc spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Musím pochválit jak sestřičku, tak i pana doktora. Výborná komunikace a profesionální přístup. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pán doktor mě neby ochoten vůbec poslouchat a odeslat k specialistovi i když vědel , že mám jsem již byla operovaná s endometriozou. Podle něho obrovské bolesti na které již nezaberali žádné léky proti bolesti a neschopnost fungovat u menstruaci je bežné. Obrovské zklamání z prístupu. Podotýkam, že po změne gynekologa jsem již po radikální operaci endometriózy s tým, že hrozila i resekce střev. Když nemáte potíže tak na preventívní kontroly asi ambulance OK. Jinak nedoporučuji.

MUDr. Petr Holý

Vážená slečno K., byla jste vyšetřena u mého kolegy, který ordinuje v mé ambulanci pondělky odpoledne (já mám operační den na klinice). Byla jste řádně vyšetřena i s přihlédnutím k dokumentaci, kterou jste poskytla. Dle dodané dokumentace byla Vaše operace v ÚPMD 8/2019, kdy byla prováděna adekvátní operace DIE + odstranění slepého střeva (ne resekce střev). Následně jste byla vyšetřena MUDr. Hanáčkem opět v ÚPMD ve specializované poradně 11/2019 a 5/2020 s jasným závěrem a doporučením ! Kladu si tedy otázku, jakého dalšího odborníka jste měla na mysli ? S pozdravem Holý, gynekologie.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza