Gynekologie (mapa)

Terapie pro těhotné ženy +19 Více

Preventivní prohlídky

Ultrazvuk

Lokální anestézie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologická onemocnění

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Pan doktor je clovek na svojom mieste. Profesionalny, mily, nápomocný, príjemný. Mozem len doporucovat. Nieje nic co by sa dalo vytknúť.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Moje první návštěva gynekologa vůbec. Doktora jsem si vybrala na základě preferencí zde na webu a dobře jsem udělala. Pan Holý byl naprosto perfektní a já tak, přirozeně vystrašená, všechno zvládla úplně v pohodě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Poprvé jsem dnes byla u pana doktora. Pan doktor je profesionální lidský a milý. Věřím že jsem si dobře vybrala. Sestřička na první dojem od rány. Ale spolupráce bez problémová. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vzdy tam byly jenom doktorky,mlade,moc mile,byla to bezproblemova prohlidka,super zkusenost,vse vysvetli jak ma byt

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Návštěva byla pouze preventivní, nemusela jsem řešit zatím naštěstí žádné problémy, paní doktorka je velice milá, vše podrobně vysvětlí a zodpoví všechny dotazy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Byla jsem u pana dr.Holého poprvé, takže ještě nemohu moc soudit. Nicméně první návštěvě není co vytknout. Pan doktor byl velmi milý, vstřícný a přátelský. Vybrala jsem si ho na základě recenzí na tomto webu a zatím vše, co se zde píše, je pravdivé. Věřím, že i do budoucna nebude žádný problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestra byli milí, vyšetření i komunikace proběhly bez potíží. Doporučuji i pro jeho lidský přístup k pacientům.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den, děkujeme moc za kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste u nás byla spokojena. S pozdravem Petr Holý.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem došla včas na konizaci děložního čípku a přešla tak velkým problémům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Ordinaci pana doktora jsem vybrala podle hodnocení zde na "ZnamyLekar" a dobře jsem udělala, paní doktorka i sestřička byly velice milé. Jednalo se o preventivní prohlídku, nikoliv konkrétní problém, ale první dojem byl velmi dobrý.

Laparoskopie

Umělé přerušní těhotenství – upt

Klasické zákroky - hysterektomie – odstranění dělohy břišní cestou

Klasické zákroky - hysterektomie – odstranění dělohy vaginální cestou

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Laboratorní odběry

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu hysteroskopie

Dobry den pani doktorko,
    Chtela bych se zeptat jestli mate zkusenosti v provedeni hysteroskopii?
    Mela jsem uz 2-krat hysteroskopii, ale polypy furt rostou.
    A ta posledni hysteroskopie byla nejaka velmi neuspesna - zacali se mi tmavo-hnede spineni hnedka po hysteroskopii.
    Takze hledam zkuseneho a profesionalniho doktora.

Dekuji

Dobrý den, je nutné rozlišit, zda vám byla provedena diagnostická či operační hysteroskopie? Bylo by vhodné Vás vyšetřit a dále stanovit další postup. S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý večer, mám takový problém, jsem pět dní po ms a zase jsem začala špinit a chvilku klid a pak regulérní krev, určitě navštívím mého gynekologa, obavy mám co se se mnou děje

Dobrý den, jistě bude rozumné navštívít Vašeho gynekologa. S velkou pravděpodobností to nebude žádný závažný problém, ale vyšetří Vás a udělá Vám ultrazvuk a budete ve větším klidu. Holý

• gynekologická onemocnění
  • menopauza