283 02.....

Biopsie zevních rodidel +19 Více

Běžný termín

Hormonální terapie

Hysteroskopie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologická onemocnění

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestřička jsou velmi milý a příjemní lidé. Poradí, vše vysvětlí. Jsem ráda, že jsem si ordinaci mudr.Holého vybrala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Velmi sympatický pan doktor, má profesionální přístup. Pěkné prostředí. Můj dotaz vysvětlil v klidu bez pocitu, že ho zdržuju... před 16 lety byl u mého druhého porodu na Bulovce a vše proběhlo v pořádku...zotavila jsem se daleko rychleji oproti prvnímu porodu.... děkuji

Umístění: Gynekologie Jiný

S panem doktorem jsem velice spokojená. Profesionální, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivý a přijde mi, že vnímá věci komplexně. Citlivě poradí. Zatím jsem byla na dvou návštěvách, ale na jejich základě mohu vřele doporučit. I sestra vstřícná, empatická a milá. Stojí mi za to jet 50 min přes půl Prahy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Sestry i doktori jsou mili, ochotne zodpovi dotazy, pripadne poradi. Navsteva netrvala dlouho, dokonce ani cekani v cekarne. Spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Doporucuji pana doktora vsem, obcas je horsi se dovolat a objednat, ale pres web znamylekar mozne online objednani, coz usetri nervy nad vyzvanenim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Byla to moje první návštěva u p. MUDr. Holého. Pan doktor je skvělý, všechno mně pěkně vysvětlil, byl velmi příjemný a já jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor je profesionální lidský a milý. Věřím že jsem si dobře vybrala. Sestřička na první dojem od rány. Ale spolupráce bez problémová. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

moc milý pan doktor! vše vysvětlil a pomohl, moc dekuji :)
po celou dobu vyšetření mi pan doktor říká co děla- s minulým gynekologem jsem měla problém s neinformovanosti. Od přechodu k panu lékaři už nemam z gynekologie strach.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie

Pan doktor je moc příjemný a pečlivý. Vyšetření probíhalo kvalitně a bez stresu. Jsem s panem doktorem velmi spokojena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem lékaře. Termín běžného vyšetření jsem dostala během jediného dne a přišla jsem na řadu v domluvený čas, nikde jsem nemusela dlouze čekat. Děkuji.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• gynekologická onemocnění