Gynekologie (mapa)

Terapie pro těhotné ženy + 19 Více

Preventivní prohlídky

Ultrazvuk

Lokální anestézie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologická onemocnění

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Byla jsem u pana dr.Holého poprvé, takže ještě nemohu moc soudit. Nicméně první návštěvě není co vytknout. Pan doktor byl velmi milý, vstřícný a přátelský. Vybrala jsem si ho na základě recenzí na tomto webu a zatím vše, co se zde píše, je pravdivé. Věřím, že i do budoucna nebude žádný problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestra byli milí, vyšetření i komunikace proběhly bez potíží. Doporučuji i pro jeho lidský přístup k pacientům.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den, děkujeme moc za kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste u nás byla spokojena. S pozdravem Petr Holý.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem došla včas na konizaci děložního čípku a přešla tak velkým problémům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Ordinaci pana doktora jsem vybrala podle hodnocení zde na "ZnamyLekar" a dobře jsem udělala, paní doktorka i sestřička byly velice milé. Jednalo se o preventivní prohlídku, nikoliv konkrétní problém, ale první dojem byl velmi dobrý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Jsem nová pacientka a to od letošního roku, takže jsem byla zatím jen na dvou prohlídkách a s péčí jsem zatím spokojená. Můj dlouholetý gy lékař odešel do penze, přihlásila jsem se tedy k p. MUDr Holému, kde mne doporučili na MAMOGRAF, pan doktor mne prohlédl a protože bylo vše v pořádku tak se objednám na další prohlídku po roce. Jsem přesvědčená, že jsem svou změnu lékaře vyřešila dobře!

Umístění: Gynekologie

Dobrý den-pana doktora Holého jsem "zdědila" po předešlém panu doktorovi a mohu jen vřele doporučit. Stojí mi za to jezdit k němu až ze Zličína a klidně si občas i počkat. Jelikož vím, že každý může mít někdy akutní problém-se kterým musí přijít BEZ objednání a TUDÍŽ se objednaný čas ostatních pacientek může trochu posunout. Karin Klemová

Umístění: Gynekologie

Pan Holý je jeden z nejlepších gynekologů co znám, chodně pomohl mě a díky tomu už mám miminko na světě děkuji ještě jednou doporučujeme :)

Umístění: jiné místo

MUDr. Petr Holý – poděkování

Ráda bych poděkovala panu doktorovi Holému, který byl u mého porodu v porodnici na Bulovce. Jako prvorodička jsem bohužel neměla zrovna ukázkový porod, přenášela jsem, porod byl vyvolávaný a trval opravdu dlouho, měla jsem přirostlou placentu a po porodu jsem byla ještě uspána na malý zákrok... Večer, když už jsem si myslela, že snad udeřila moje poslední hodinka, přivolali k mému porodu pana doktora Holého. Měla jsem pocit, že přišel Anděl, který nás zachrání… vlastně to tak bylo…byl neskutečně milý a ujistil mě, že za chvíli už budu mít vše za sebou a miminko bude na světě. Opravdu se tak stalo - do deseti minut se náš Peťánek narodil a já si oddechla, že mám překrásného zdravého chlapečka. Jsem nesmírně vděčná, že měl pan doktor ten den službu a že za námi na porodní sál přišel. Děkuji Vám, pane doktore, za skvělý profesionální přístup, milé jednání, ochotu a hlavně lidskost, kterou při své práci projevujete.
P.S.: Jsem podruhé těhotná, tentokrát čekáme holčičku a já se modlím, abych na porodním sále potkala právě Vás!
Přeji Vám, abyste byl stále zdravý a šťastný a to nejen v profesním, ale hlavně v osobní životě!
Krásný den,
H. Švitorková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Přidávám se ke všem nadšeným názorům, díky kterým jsem si tuto ordinaci vybrala. Pan doktor i sestra jsou velice milí a pohodoví. Gynekologická prohlídka přece jen je docela intimní záležitost, takže jsem ráda, že pan doktor zvolil profesionální a vlídný přístup.

Běžný termín

Odstranění děložních myomů

Odstranění polypů

Umělé přerušní těhotenství – upt

Cena není uvedená

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Nitroděložní tělísko

H. Švitorková

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu hysteroskopie

Dobry den pani doktorko,
    Chtela bych se zeptat jestli mate zkusenosti v provedeni hysteroskopii?
    Mela jsem uz 2-krat hysteroskopii, ale polypy furt rostou.
    A ta posledni hysteroskopie byla nejaka velmi neuspesna - zacali se mi tmavo-hnede spineni hnedka po hysteroskopii.
    Takze hledam zkuseneho a profesionalniho doktora.

Dekuji

Dobrý den, je nutné rozlišit, zda vám byla provedena diagnostická či operační hysteroskopie? Bylo by vhodné Vás vyšetřit a dále stanovit další postup. S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý večer, mám takový problém, jsem pět dní po ms a zase jsem začala špinit a chvilku klid a pak regulérní krev, určitě navštívím mého gynekologa, obavy mám co se se mnou děje

Dobrý den, jistě bude rozumné navštívít Vašeho gynekologa. S velkou pravděpodobností to nebude žádný závažný problém, ale vyšetří Vás a udělá Vám ultrazvuk a budete ve větším klidu. Holý

• gynekologická onemocnění
  • menopauza