Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• Gynekologická onemocnění

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pad doktor byl velmi mily, odpovedel na vsechny moje otazky. Vysetreni bylo bezbolestne a celkove netrvalo dlouho. Sestricka byla take moc prijemna a ochotna. Byla jsem na preventivni prohlidce, tak nemohu posoudit pristup v pripade nejakych potizi, ale celkove ordinace na me udelala dobry dojem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pani doktorka bola moc mila :) Vysvetlila rozdiel medzi antikoncepciami a poradila, co je najlepsie v mojom pripade

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Vždy všechno dostatečně vysvětlí. Za mě vždy 100% .. nemám co vytknout. Děkuji za vše :)

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Bez dlouhého zbytečného čekání, běžná preventivní prohlídka. Našla jsem on line a jsem maximálně spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestřička jsou milí, vstřícní. Žádné dlouhé čekání. Děkuji za přijetí mezi pacientky. Petra J.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Nikdy jsem si nemyslela, že návštěva u gynekologa může být i příjemná. Můj problém byl vyslyšen a celkově mám dobrý pocit.Klinika a ordinace působí příjemným dojmem.Sestřicka je také skvělá.Vyšetření je téměř bezbolestné. Mohu jenom doporučit

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Skvělý přístup. Po přestěhování to mám sice dál, ale ráda si dojedu. Poprvé jsem narazila na někoho jiného než pana doktora a i tak super. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Perfektní přístup, milé vstřícné jednání, podrobné vysvětlení vyšetření, konzultace k dotazům, naprosto na čas vyšetření, výsledky elektronicky...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vyšetření bylo v pohodě, žádná bolest nebo nepříjemný pocit . Lékař je příjemný a profesionální. Všechno bylo v klidu a dobře atmosféře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vyhovuje mi hned několik věcí: objednání přes internet je velice pohodlné, a v ordinaci jsou dochvilní, takže se nečeká. Pan doktor Holý (nebo i jiný doktor v této ordinaci) i sestřičky jsou všichni velice milí, trpěliví a vše pečlivě vysvětlí. A vyšetření je i přesto rychlé, takže tam člověk netráví hodiny. Doporučení a předepsaná léčba se mi zatím vždy osvědčily. Tuto ordinaci můžu jedině doporučit!

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Gynekologická onemocnění