MUDr.

Petr Holý

Gynekolog přijímá nové pacienty

63 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 60 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• B
    Umístění: GynekologieSlužby: Běžný termín

Přidávám se ke všem nadšeným názorům, díky kterým jsem si tuto ordinaci vybrala. Pan doktor i sestra jsou velice milí a pohodoví. Gynekologická prohlídka přece jen je docela intimní záležitost, takže jsem ráda, že pan doktor zvolil profesionální a vlídný přístup.

• K
    Umístění: Gynekologie

Můžu souhlasit s tím, že pan doktor se chová slušně a snaží se být příjemný. Byla jsem u něj s příznaky, které podle internetu mohly ukazovat na počínající karcinom děl. hrdla. Pan doktor viděl příčinu v křehkém čípku. Cytologie vyšla zhoršená, ale prý to nebylo nic, co by vyžadovalo léčbu, jen kontrola za 6 měsiců. Přestěhovala jsem se a po 6 měsících jsem navštívila jiného gynekologa, který zjistil poměrně velký zhoubný nádor. Mám pocit, že se někde stala chyba, že jsem asi měla být více sledovaná a nemoc se mohla podchytit dřív. Můžu si za to částečně asi i sama, že jsem se nechala uchlácholit nevinnou diagnózou "křehký čípek" a netrvala na pečlivějším zjištění mých potíží. Nechci pana doktora poškozovat, ale je možná dobré do napsat i kvůli jiným pacientkám.

Petr Holý2018-04-02

Dobrý den, byl bych velmi rád, aby zde nezazněly zavádějící informace ! Vaše cytologie byla 12/2016 s výsledkem LSIL (vč. HPV), kontrolní cytologie za 6 měsíců je postupem LEGE ARTIS, ale na tuto jste se již nedostavila. Pokud tedy řešíte "nyní" pokročilý nález, bylo by vhodné zmínit, za jak dlouho byla provedena kontrolní cytologie u nového gynekologa a s jakým výsledkem....

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GynekologieSlužby: prevence, hormonalni lecba, planovane tehotenstvi

Ordinaci navstevuji jiz dlouho, znam jak pana doktora tak obe pani doktorky. Se vsemi mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Nyni jsem u pani doktorky a mam velmi dobry pocit z planovane lecby, kterou mi navrhla. Urcite doporucuji!

• F
    Umístění: GynekologieSlužby: kontrola

Pán doktor ako aj pani doktorky jsou velice milý a profesionální,vše ochotně vysvětlí.Objednání přes "známy lekař" je bezproblémové a pacienta přijmou na čas bez čekání.

• D
    Umístění: Gynekologie

K panu doktorovi jsem přestoupila na základě ztráty důvěry u mého bývalého pana doktora. I když se pan doktor Holý na důvody ptal, jeho reakce byla maximálně profesionální. Standardně mě vyšetřil a ujistil mě, že je vše v pořádku. S jeho přístupem k práci i k pacientovi ,jako ke člověku, jsem pro zatím spokojená. Snaží se Vám vyjít vstříc, jak to jen jde. Sestřička má ráda dochvilnost,což je z mé strany plus. Zároveň jsem ale nikdy v čekárně nečekala nijak dlouho, pan doktor si objednává jen tolik pacientek, kolik zvládne. Nemůže se Vám prostě stát, že se objednáte na 14.00 a dvě hodiny tu budete čekat. I tohle bych ráda vyzdvihla, vzhledem ke své bývalé zkušenosti, protože rozhodně není nic extra zařizovat si půl dne volno kvůli gynekologické prevenci a receptu na antikoncepci.Vše tu zkrátka funguje, jak by ve slušné ordinaci mělo.

• V
    Umístění: Gynekologie

K MUDr. Holému jsem začala chodit, když jsem se přestěhovala do Prahy. Byl jediný gynekolog, který mě do ordinace přijal, neboť neměl naplněnou kapacitu. Nicméně jsem byla hned při první návštěvě překvapená, že je registrace zpoplatněna 500 korunami. Na gynekologii, kam jsem chodila dříve, nebyla registrace zpoplatněná. Jelikož jsem byla za přijetí do ordinace vděčná, poplatek jsem zaplatila. Ze začátku jsem chodila k paní doktorce (doteď ani nevím, jak se jmenovala), se kterou jsem byla naprosto spokojená. K MUDr. Holému jsem přešla, až když jsem otěhotněla. S panem doktorem jsem také velmi spokojená, ale opět mě zarazilo, že musím platit jakýsi těhotenský balíček, který stojí 2.000 Kč. Balíček však obsahuje standardní těhotenské prohlídky a vyšetření, nikoli nadstandardní služby. Kdyby zde nebyly tyto poplatky, dala bych 100% rating, neboť jsou pan doktor i sestřička velmi milí, pečliví a vstřícní.

• Názor přidán dne 11.09.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Umístění: GynekologieSlužby: péče o těhotné

Pri zjisteni, ze jsem tehotna a moje gynekolozka se prestehovala na druhy konec prahy jsem hledala noveho lekare. Na dr. Holeho jsem cetla kladne recenze a tak jsem se objednala. Prvni prohlidka byla s dcerou, jelikoz jsem nesehnala hlidani. Sestricka prvni moment pusobila "nastvane" po par minutach jsem ale pochopila, ze je to jeji styl humoru. Sestricka velmi mila, prijemna, ochotna. Pravidelne se s dcerou delila o svacinu (ackoliv dcera mela svoji s sebou, na dobu vysetreni). Pan doktor profesionalni, mily pristup. Byla jsem velmi mile prekvapena kdyz jsem odmitla test na OGTT, ze ze ztrany dr. nebyl zadny natlak, vysvetlil rizika ja rekla svuj postoj. Poslal me misto testu na odber krve. Vsichni spokojeni. Pan doktor umi velmi dobre komunikovat, vysvetlit, je ochotny diskutovat pokud pacient vyzaduje i jinou variantu.
    Muzu jej vrele doporucit!

• G

Pana doktora mohu jen doporučit, velmi sympaticky, ochotny a milý. Chválit musím i sestřičku, která je velmi sympatická. Proto hodnotím tuto ordinaci na jedničku..

• Z důvodu dlouhodobější nespokojenosti s naším lékařem (má výrazné problémy s alkoholem), jsem se rozhodla změnit pro sebe i dceru lékaře. Dle hodnocení na www.znamylekar.cz jsem zvolila MUDr. Holého a v pondělí jsme absolvovaly vstupní prohlídku. Prohlížela nás paní doktorka a byly jsme velmi spokojeny. Je velmi milá, profesionální a nemá problém zodpovědět dotazy. Jen nás překvapilo, že nevyšetřují prsa (je možné si kdykoliv požádat o žádanku na ultrazvuk) a že není možné, při vstupní prohlídce, provést cytologii, neboť by jí pojišťovna neproplatila (což je ale takto nastavené pojišťovnou!). Sestřička je skvělá a již její jednání navodí dobrý pocit. Jsem ráda, že jsme přešly do této ordinace, kterou mohu všem jen doporučit.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologie a porodnictví

Ukončené školy