Další dostupný termín:

Biopsie zevních rodidel +19 Více

Běžný termín

Hormonální terapie

Hysteroskopie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologická onemocnění

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Umístění: Gynekologie Jiný

S panem doktorem jsem velice spokojená. Profesionální, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivý a přijde mi, že vnímá věci komplexně. Citlivě poradí. Zatím jsem byla na dvou návštěvách, ale na jejich základě mohu vřele doporučit. I sestra vstřícná, empatická a milá. Stojí mi za to jet 50 min přes půl Prahy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Sestry i doktori jsou mili, ochotne zodpovi dotazy, pripadne poradi. Navsteva netrvala dlouho, dokonce ani cekani v cekarne. Spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Doporucuji pana doktora vsem, obcas je horsi se dovolat a objednat, ale pres web znamylekar mozne online objednani, coz usetri nervy nad vyzvanenim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Byla to moje první návštěva u p. MUDr. Holého. Pan doktor je skvělý, všechno mně pěkně vysvětlil, byl velmi příjemný a já jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor je profesionální lidský a milý. Věřím že jsem si dobře vybrala. Sestřička na první dojem od rány. Ale spolupráce bez problémová. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

moc milý pan doktor! vše vysvětlil a pomohl, moc dekuji :)
po celou dobu vyšetření mi pan doktor říká co děla- s minulým gynekologem jsem měla problém s neinformovanosti. Od přechodu k panu lékaři už nemam z gynekologie strach.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie

Pan doktor je moc příjemný a pečlivý. Vyšetření probíhalo kvalitně a bez stresu. Jsem s panem doktorem velmi spokojena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem lékaře. Termín běžného vyšetření jsem dostala během jediného dne a přišla jsem na řadu v domluvený čas, nikde jsem nemusela dlouze čekat. Děkuji.

Umístění: Gynekologie

Pan doktor Holý je skvělý gynekolog, příjemný, ochotný, kompetentní. Vedl moje těhotenství, naprostá spokojenost. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Zatím velká spokojenost, byla jsem jak u pana doktora tak u obou doktorek a nemám jedinou výtku. Jak po odborné stránce tak po stránce řekněme lidské. U nikoho z nich jsem neměla problém se na cokoliv otevřeně zeptat a to je v mém případě vcelku vzácné. Jediný s kým jsem měla trochu problém byla jedna ze sestřiček (starší paní), která uměla být ve velmi citlivé záležitosti dost netaktní, ale třeba jen neměla svůj den. Za sebe rozhodně doporučuji!

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• gynekologická onemocnění