MUDr.

Petr Holý

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 15 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

"Nové" pacientky se mohou objednat…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.
    "Nové" pacientky se mohou objednat přes Internet (pouze pondělky 8.30 - 14.00 MUDr. Müllerová).

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• čeština

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Názor přidaný na 11.9.17 byl odstraněn kvůli nahlášení urážky.

• Umístění: GynekologieSlužby: péče o těhotné

Pri zjisteni, ze jsem tehotna a moje gynekolozka se prestehovala na druhy konec prahy jsem hledala noveho lekare. Na dr. Holeho jsem cetla kladne recenze a tak jsem se objednala. Prvni prohlidka byla s dcerou, jelikoz jsem nesehnala hlidani. Sestricka prvni moment pusobila "nastvane" po par minutach jsem ale pochopila, ze je to jeji styl humoru. Sestricka velmi mila, prijemna, ochotna. Pravidelne se s dcerou delila o svacinu (ackoliv dcera mela svoji s sebou, na dobu vysetreni). Pan doktor profesionalni, mily pristup. Byla jsem velmi mile prekvapena kdyz jsem odmitla test na OGTT, ze ze ztrany dr. nebyl zadny natlak, vysvetlil rizika ja rekla svuj postoj. Poslal me misto testu na odber krve. Vsichni spokojeni. Pan doktor umi velmi dobre komunikovat, vysvetlit, je ochotny diskutovat pokud pacient vyzaduje i jinou variantu.
    Muzu jej vrele doporucit!

• G

Pana doktora mohu jen doporučit, velmi sympaticky, ochotny a milý. Chválit musím i sestřičku, která je velmi sympatická. Proto hodnotím tuto ordinaci na jedničku..

• Z důvodu dlouhodobější nespokojenosti s naším lékařem (má výrazné problémy s alkoholem), jsem se rozhodla změnit pro sebe i dceru lékaře. Dle hodnocení na www.znamylekar.cz jsem zvolila MUDr. Holého a v pondělí jsme absolvovaly vstupní prohlídku. Prohlížela nás paní doktorka a byly jsme velmi spokojeny. Je velmi milá, profesionální a nemá problém zodpovědět dotazy. Jen nás překvapilo, že nevyšetřují prsa (je možné si kdykoliv požádat o žádanku na ultrazvuk) a že není možné, při vstupní prohlídce, provést cytologii, neboť by jí pojišťovna neproplatila (což je ale takto nastavené pojišťovnou!). Sestřička je skvělá a již její jednání navodí dobrý pocit. Jsem ráda, že jsme přešly do této ordinace, kterou mohu všem jen doporučit.

• E

Pan doktor má skvělý přístup, je to profesionál a jako plus se snaží zamyslet a pomoct každé pacientce podle jejích osobních dispozic. Všem doporučuji návštěvu u tohoto lékaře :)

• Pan doktor je opravdový profesionál. Vždy ochotně poradí a pomůže. Momentálně se o mě stará v mém prvním těhotenství a s jeho péči jsem velice spokojená. Je o velice příjemný člověk. Navíc používá velice moderní metody. Jsem opravdu spokojená.

• S panem doktorem Holým jsem nesmírně spokojená. Nejen, že je sympatický, milý, ale hlavně vstřícný. S jakýmkoliv problémem či dotazem mi vždy pomohl. Jeho jednání i vyšetření je na profesionální úrovni. S velikou pečlivostí se staral o mé první těhotenství a momentálně pečuje o mé druhé těhotenství.
    Nicméně bych ráda kladně ohodnotila i jeho sestřičku, která je úžasná.

• S panem doktorem Holým jsem velice spokojená. Chodím k němu již 5 rokem. Jeho přístup je profesionální. Na jeho doporučení jsem byla hospitalizována v nemocnici, kde jsem podstoupila laparoskopickou operaci. Díky němu se včas zjistila moje diagnoza a já mám stále šanci jednou otěhotnět. Je ochotný a vždy mi vyjde vstříc. Když potřebuji, napíše mi doporučení ,okopíruje/ vytiskne lékařskou zprávu, zodpoví veškeré mé dotazy a to vždy s úsměvem na rtech. Doktor, kterému můžu naprosto důvěřovat !

• Pan doktor Holý je opravdu člověk na svém místě! Je vidět, že ho práce baví. Je milý, sympatický a vstřícný. Chodím k němu 5.rokem - pečoval o mě v těhotenství se synkem a teď si se mnou prochází dalším, už méně příjemné období. Předtím jsem u žádného gynekologa takový lidský přístup a péči nezažila! Všem mohu jen doporučit. :-)

• Pani doktorku bych doporučila úplně všem! Milá, příjemna, sympatická a velice šikovná. Odpovedela mi ochotne na vsechny me otazky. Sestricku taky velice chválím. Dlouho jsem hledala až jsem konečně našla !!!! :)