MUDr.

Petr Holý

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 31 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. "Nové" pacientky se mohou objednat přes Internet (... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.
    "Nové" pacientky se mohou objednat přes Internet (pouze pondělky 8.30 - 14.00 MUDr. Müllerová).

Znalost jazyků

• čeština

Hodnocení pacientů:

• G

Pana doktora mohu jen doporučit, velmi sympaticky, ochotny a milý. Chválit musím i sestřičku, která je velmi sympatická. Proto hodnotím tuto ordinaci na jedničku..

• Z důvodu dlouhodobější nespokojenosti s naším lékařem (má výrazné problémy s alkoholem), jsem se rozhodla změnit pro sebe i dceru lékaře. Dle hodnocení na www.znamylekar.cz jsem zvolila MUDr. Holého a v pondělí jsme absolvovaly vstupní prohlídku. Prohlížela nás paní doktorka a byly jsme velmi spokojeny. Je velmi milá, profesionální a nemá problém zodpovědět dotazy. Jen nás překvapilo, že nevyšetřují prsa (je možné si kdykoliv požádat o žádanku na ultrazvuk) a že není možné, při vstupní prohlídce, provést cytologii, neboť by jí pojišťovna neproplatila (což je ale takto nastavené pojišťovnou!). Sestřička je skvělá a již její jednání navodí dobrý pocit. Jsem ráda, že jsme přešly do této ordinace, kterou mohu všem jen doporučit.

• E

Pan doktor má skvělý přístup, je to profesionál a jako plus se snaží zamyslet a pomoct každé pacientce podle jejích osobních dispozic. Všem doporučuji návštěvu u tohoto lékaře :)

• Pan doktor je opravdový profesionál. Vždy ochotně poradí a pomůže. Momentálně se o mě stará v mém prvním těhotenství a s jeho péči jsem velice spokojená. Je o velice příjemný člověk. Navíc používá velice moderní metody. Jsem opravdu spokojená.

• S panem doktorem Holým jsem nesmírně spokojená. Nejen, že je sympatický, milý, ale hlavně vstřícný. S jakýmkoliv problémem či dotazem mi vždy pomohl. Jeho jednání i vyšetření je na profesionální úrovni. S velikou pečlivostí se staral o mé první těhotenství a momentálně pečuje o mé druhé těhotenství.
    Nicméně bych ráda kladně ohodnotila i jeho sestřičku, která je úžasná.

• S panem doktorem Holým jsem velice spokojená. Chodím k němu již 5 rokem. Jeho přístup je profesionální. Na jeho doporučení jsem byla hospitalizována v nemocnici, kde jsem podstoupila laparoskopickou operaci. Díky němu se včas zjistila moje diagnoza a já mám stále šanci jednou otěhotnět. Je ochotný a vždy mi vyjde vstříc. Když potřebuji, napíše mi doporučení ,okopíruje/ vytiskne lékařskou zprávu, zodpoví veškeré mé dotazy a to vždy s úsměvem na rtech. Doktor, kterému můžu naprosto důvěřovat !

• Pan doktor Holý je opravdu člověk na svém místě! Je vidět, že ho práce baví. Je milý, sympatický a vstřícný. Chodím k němu 5.rokem - pečoval o mě v těhotenství se synkem a teď si se mnou prochází dalším, už méně příjemné období. Předtím jsem u žádného gynekologa takový lidský přístup a péči nezažila! Všem mohu jen doporučit. :-)

• Pani doktorku bych doporučila úplně všem! Milá, příjemna, sympatická a velice šikovná. Odpovedela mi ochotne na vsechny me otazky. Sestricku taky velice chválím. Dlouho jsem hledala až jsem konečně našla !!!! :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na konto paní doktorky a také paní sestřičky můžu složit samé chvály - profesionální, milé, vstřícné - jednoduše řečeno zlaté duše

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám za sebou druhou návštěvu u paní doktorky Mullerové, takže nemohu posoudit z dlouhodobého hlediska, ale s jejím profesionálním a zároveň milým přístupem jsem velmi spokojená. Navíc mají v ordinaci super sestřičku.