Petr Holý, gynekolog Praha

přijímá nové pacienty

Gynekolog Více

53 objednaných návštěv během 30 dní

Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Naší snahou je vytvo...

• Gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Gynekologie Jiný

Super, včasnost, dle objednání. Děkuji. Spokojenost. Děkuji. Byla jsem velmi spokojena, pan doktor je profesionál.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

K panu doktorovi jsem chodila, než jsem se přestěhovala. S péči jsem byla spokojená. Vždy byl pečlivý, lidský a profesionální.

Š
Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor se snažil odhalit příčinu mých potíží i mimo svůj obor. Neodbyl me jako jiní lékaři, ze to nespadá do jeho odbornosti. Projevil skutečný zájem a snahu mi pomoci.

Umístění: Gynekologie Jiný

Chodím k panu doktorovi už dlouhá léta a jsem velmi spokojená. Sestřička je také milá a příjemná. Mohu jen doporučit.

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Za svůj život jsem měla kvůli stěhování už hodně gynekologů, ale pan doktor je jednoznačně nejlepší. I dnes bydlím na druhém konci Prahy, ale za panem doktorem si ráda dojedu. Je empatický, mám k němu důvěru, koná v nejlepším zájmu pacientky a vždy pomůže. Určitě doporučuji

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Paní doktorka, je velice milá, citlivá, empatická, při vyšetření jsem se cítila velice dobře. Budu se těšit na další návštěvu.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Příjemné jednání, vše mi bylo vždy vysvětleno, dokonce mi zde i opravdu hodně pomohli, za což děkuji. Určitě bych doporučila dál. Vždy jsem byla spokojená.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Nikdy jsem nechodila na lepší gynekologii, moc doporučuji. Chodím sem již spoustu let, vždy jsem byla naprosto spokojená.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Naprostá spokojenost se vším. Naprostá profesionalita. Nemam s nicim problem.
Ráda sem chodím.
Doporučuji.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Moc mila sestricka i pani doktorka, snazi se pomoci a vse vysvetlit. Skvely pristup. Pokud hledate nekoho lidskeho, doporucuji

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza