Petr Holý, gynekolog Praha

přijímá nové pacienty

Gynekolog Více

21 objednaných návštěv během 30 dní

Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Naší snahou je vytvo...

• Gynekologická onemocnění

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Velmi praktické jsou ordinační hodiny a způsob objednání online. Připomenutí návštěvy před termínem je také nastaveno.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Spokojenost! pan doktor je velice milý, lidský přístup. Skvelá sestřička. Na řadu jsem šla hned, dle objednáni.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Příjemná sestřička, pan doktor milý, empatický, ochotný vše vysvětlit, příjemné prostředí, naprostá spokojenost!

Umístění: Gynekologie Běžný termín

První návštevu gynekologie jsem odkládala příliš dlouho a po odhodlání se jsem stejně byla nervózní jak pes. A přitom nebyl vůbec důvod! Naprosto skvělá zkušenost! Příjemný personál, vysoká míra empatie, bezbolestné vyšetření, preciznost práce, příjemné prostředí, LGBT+ friendly! :) vřele doporučuji :)

O
Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Hezký den,

paní sestřička i doktor měli milý přístup a také mě vzali včas, to bylo v pořádku. Avšak ještě teď (po 3 hodinách) mám mírné bolesti. Výtěr byl velmi nepříjemný.
Snad to brzy přejde.

Děkuji a hezký týden,
O. K.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Velmi milý a přívětivý pan doktor. Vše vysvětlí. Velká spokojenost. Oceňuji objednání on-line na určitou hodinu.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor je velice milý a i mladá sestřička. Vše semnou probrali a byli velice empatický. Pan doktor mi také udělal ultrazvuk a zkrátka to na mě působilo více profesionálně, než když jsem chodila do jednoho maloměsta.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Mladý pan doktor by mohl být i citlivější... každý prudký pohyb při kontrole "tam dolů" výrazně cítit.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Skvely pristup ochota prijemne klidne prostredi idealni ordinacni doba i v pozdnich hodinach coz je vyhovujici pro pracujici

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Dnes mě vyšetřovala paní doktorka. Byla velmi milá, empatická, nápomocná. Všechny úkony vysvětlila, skvělý přístup.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza