Další dostupný termín:

Biopsie zevních rodidel +19 Více

Běžný termín

Hormonální terapie

Hysteroskopie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologická onemocnění

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Byla to moje první návštěva u p. MUDr. Holého. Pan doktor je skvělý, všechno mně pěkně vysvětlil, byl velmi příjemný a já jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor je profesionální lidský a milý. Věřím že jsem si dobře vybrala. Sestřička na první dojem od rány. Ale spolupráce bez problémová. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

moc milý pan doktor! vše vysvětlil a pomohl, moc dekuji :)
po celou dobu vyšetření mi pan doktor říká co děla- s minulým gynekologem jsem měla problém s neinformovanosti. Od přechodu k panu lékaři už nemam z gynekologie strach.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie

Pan doktor je moc příjemný a pečlivý. Vyšetření probíhalo kvalitně a bez stresu. Jsem s panem doktorem velmi spokojena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem lékaře. Termín běžného vyšetření jsem dostala během jediného dne a přišla jsem na řadu v domluvený čas, nikde jsem nemusela dlouze čekat. Děkuji.

Umístění: Gynekologie

Pan doktor Holý je skvělý gynekolog, příjemný, ochotný, kompetentní. Vedl moje těhotenství, naprostá spokojenost. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Zatím velká spokojenost, byla jsem jak u pana doktora tak u obou doktorek a nemám jedinou výtku. Jak po odborné stránce tak po stránce řekněme lidské. U nikoho z nich jsem neměla problém se na cokoliv otevřeně zeptat a to je v mém případě vcelku vzácné. Jediný s kým jsem měla trochu problém byla jedna ze sestřiček (starší paní), která uměla být ve velmi citlivé záležitosti dost netaktní, ale třeba jen neměla svůj den. Za sebe rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Byla to moje první návštěva u pana doktora a nemám co bych vytkla. Sestra i doktor byli velice příjemní, milí, všechno bylo v pořádku.

Umístění: Gynekologie

Po vystridani mnoha gynekologu konecne spokojena. Velmi profesionalni pristup, vrele doporucuji vsem co maji jako ja spatne zkusenosti s jinymi doktory.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

MUDr. Holy je moc dobry a vzdelany doktor, verim mu. Odhalili muj problem a moc mi pomohl. Mohu jen doporucit.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám takový problém, jsem pět dní po ms a zase jsem začala špinit a chvilku klid a pak regulérní krev, určitě navštívím mého gynekologa, obavy mám co se se mnou děje

Dobrý den, jistě bude rozumné navštívít Vašeho gynekologa. S velkou pravděpodobností to nebude žádný závažný problém, ale vyšetří Vás a udělá Vám ultrazvuk a budete ve větším klidu. Holý

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den,
    jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr.Při druhé kontrole mi paní doktorka udělala i na HPV který vyšel negativní.Dnes po kontrole se jí asi něco nezdálo a vypsala mi žádanku na pracoviště,které to prý více prozkoumá.Je i tak možné,když testy HPV byly negativní,abych měla rakovinu děložního čípku?V žádance je důvod požadavku: opakovaně LSIL, high risk HPV negat.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den, souhlasím s názorem kolegynň- vyšetřením na expertním pracovišti budete mít jistotu, že je vše řádně dovyšetřeno !! To , že byste měla zhoubný nádor je velmi nepravděpodobné.

MUDr. Petr Holý

• gynekologická onemocnění