MUDr.

Petr Holý

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog přijímá nové pacienty

70 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 57 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• N
    Umístění: GynekologieSlužby: Běžný termín

Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem došla včas na konizaci děložního čípku a přešla tak velkým problémům.

• A
    Umístění: GynekologieSlužby: Běžný termín

Ordinaci pana doktora jsem vybrala podle hodnocení zde na "ZnamyLekar" a dobře jsem udělala, paní doktorka i sestřička byly velice milé. Jednalo se o preventivní prohlídku, nikoliv konkrétní problém, ale první dojem byl velmi dobrý.

• P
    Umístění: GynekologieSlužby: Běžný termín

Jsem nová pacientka a to od letošního roku, takže jsem byla zatím jen na dvou prohlídkách a s péčí jsem zatím spokojená. Můj dlouholetý gy lékař odešel do penze, přihlásila jsem se tedy k p. MUDr Holému, kde mne doporučili na MAMOGRAF, pan doktor mne prohlédl a protože bylo vše v pořádku tak se objednám na další prohlídku po roce. Jsem přesvědčená, že jsem svou změnu lékaře vyřešila dobře!

• Umístění: Gynekologie

Dobrý den-pana doktora Holého jsem "zdědila" po předešlém panu doktorovi a mohu jen vřele doporučit. Stojí mi za to jezdit k němu až ze Zličína a klidně si občas i počkat. Jelikož vím, že každý může mít někdy akutní problém-se kterým musí přijít BEZ objednání a TUDÍŽ se objednaný čas ostatních pacientek může trochu posunout. Karin Klemová

• Umístění: Gynekologie

Pan Holý je jeden z nejlepších gynekologů co znám, chodně pomohl mě a díky tomu už mám miminko na světě děkuji ještě jednou doporučujeme :)

• H
    Umístění: jiné místo

MUDr. Petr Holý – poděkování

Ráda bych poděkovala panu doktorovi Holému, který byl u mého porodu v porodnici na Bulovce. Jako prvorodička jsem bohužel neměla zrovna ukázkový porod, přenášela jsem, porod byl vyvolávaný a trval opravdu dlouho, měla jsem přirostlou placentu a po porodu jsem byla ještě uspána na malý zákrok... Večer, když už jsem si myslela, že snad udeřila moje poslední hodinka, přivolali k mému porodu pana doktora Holého. Měla jsem pocit, že přišel Anděl, který nás zachrání… vlastně to tak bylo…byl neskutečně milý a ujistil mě, že za chvíli už budu mít vše za sebou a miminko bude na světě. Opravdu se tak stalo - do deseti minut se náš Peťánek narodil a já si oddechla, že mám překrásného zdravého chlapečka. Jsem nesmírně vděčná, že měl pan doktor ten den službu a že za námi na porodní sál přišel. Děkuji Vám, pane doktore, za skvělý profesionální přístup, milé jednání, ochotu a hlavně lidskost, kterou při své práci projevujete.
    P.S.: Jsem podruhé těhotná, tentokrát čekáme holčičku a já se modlím, abych na porodním sále potkala právě Vás!
    Přeji Vám, abyste byl stále zdravý a šťastný a to nejen v profesním, ale hlavně v osobní životě!
    Krásný den,
    H. Švitorková

• B
    Umístění: GynekologieSlužby: Běžný termín

Přidávám se ke všem nadšeným názorům, díky kterým jsem si tuto ordinaci vybrala. Pan doktor i sestra jsou velice milí a pohodoví. Gynekologická prohlídka přece jen je docela intimní záležitost, takže jsem ráda, že pan doktor zvolil profesionální a vlídný přístup.

• K
    Umístění: Gynekologie

Můžu souhlasit s tím, že pan doktor se chová slušně a snaží se být příjemný. Byla jsem u něj s příznaky, které podle internetu mohly ukazovat na počínající karcinom děl. hrdla. Pan doktor viděl příčinu v křehkém čípku. Cytologie vyšla zhoršená, ale prý to nebylo nic, co by vyžadovalo léčbu, jen kontrola za 6 měsiců. Přestěhovala jsem se a po 6 měsících jsem navštívila jiného gynekologa, který zjistil poměrně velký zhoubný nádor. Mám pocit, že se někde stala chyba, že jsem asi měla být více sledovaná a nemoc se mohla podchytit dřív. Můžu si za to částečně asi i sama, že jsem se nechala uchlácholit nevinnou diagnózou "křehký čípek" a netrvala na pečlivějším zjištění mých potíží. Nechci pana doktora poškozovat, ale je možná dobré do napsat i kvůli jiným pacientkám.

Petr Holý2018-04-02

Dobrý den, byl bych velmi rád, aby zde nezazněly zavádějící informace ! Vaše cytologie byla 12/2016 s výsledkem LSIL (vč. HPV), kontrolní cytologie za 6 měsíců je postupem LEGE ARTIS, ale na tuto jste se již nedostavila. Pokud tedy řešíte "nyní" pokročilý nález, bylo by vhodné zmínit, za jak dlouho byla provedena kontrolní cytologie u nového gynekologa a s jakým výsledkem....

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GynekologieSlužby: prevence, hormonalni lecba, planovane tehotenstvi

Ordinaci navstevuji jiz dlouho, znam jak pana doktora tak obe pani doktorky. Se vsemi mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Nyni jsem u pani doktorky a mam velmi dobry pocit z planovane lecby, kterou mi navrhla. Urcite doporucuji!

• F
    Umístění: GynekologieSlužby: kontrola

Pán doktor ako aj pani doktorky jsou velice milý a profesionální,vše ochotně vysvětlí.Objednání přes "známy lekař" je bezproblémové a pacienta přijmou na čas bez čekání.

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologie a porodnictví

Ukončené školy