Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Spálená 14, Praha

MEDICOM ClinicSpálená 14, Praha

MEDICOM ClinicSpálená 14, Praha

MEDICOM ClinicSpálená 14, Praha

MEDICOM ClinicSpálená 14, Praha

MEDICOM ClinicSpálená 14, Praha

MEDICOM ClinicSpálená 14, Praha

MEDICOM Clinic

Zkušenosti

O mně

MUDr. Peter Ondrejka je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku1997 pracoval na Klinice plastické chirurgie FN na Bulovce, kd...

Více

Specializace

  • plastická chirurgie

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

U pána doktora som bola na otoplastike a som veľmi spokojná s výsledkom. Prístup pána doktora je veľmi ľudský a priateľský.

J
Umístění: MEDICOM Clinic Jiný

Pan doktor je opravdu skvělý! Rázný, sebejistý, ale zároveň empatický, se snahou pomoci!
Kvůli komplikacím jsem musela měsíc po augmentaci znovu na sál, hrozilo vyndání implantátu a můj problém se zdál být relativně vážný. Pan doktor, který mi dělal první operaci nemohl z důvodu nemoci druhý zákrok provést, tak se mě ujal pan doktor Ondrejka a udělal vše co bylo v jeho silách, aby prso i mou psychiku zachránil!
Implantát mi zůstal a následné kontroly byly ve velmi příjemném a uklidňujícím duchu!

DOPORUČUJI! A panu doktorovi touto cestou ještě jednou děkuji!

M
Umístění: MEDICOM Clinic plastika prsou

Byla jsem u pana doktora Ondrejka na augmentaci a mohu ho jen doporučit. Jak přístup tak výsledek perfektní. Ochotný na vysvětlení,vstřícný,milý.


K
Umístění: MEDICOM Clinic plastika prsou

Chtěla bych všem vzkázat své velké Díky!! Skvělá práce pana doktora Ondrejky. Skvělý přístup a komunikace na recepci. Všichni jsou strašně moc milý a přátelští. Nemohla jsem vybrat lepší kliniku a všem opravdu strašně moc děkuji!! Zázraky do 24hodin, Vaše MedicomGirl Křížková


L
Umístění: MEDICOM Clinic operace očních víček

Velmi oceňuji profesionální jednání celého týmu, příjemné prostředí, péči při samotném zákroku a především děkuji za laskavý přístup MUDr. Ondrejkovi. Jsem s výsledkem velice spokojená a doporučuji každému, kdo se rozhodl pro osobní změnu.


M
Ověřený profil
Umístění: MEDICOM Clinic plastika prsou

Už při první konzultaci mi byl pan doktor velice sympatický. Nebyla jsem si jistá velikostí, když to byla má první augmentace, nakonec jsme zvolili implantáty Mentor o velikosti 300 a 325ml na vyrovnání lehké asymetrie. Nyní jsem 7.týden po operaci, bez komplikací a opravdu maximálně spokojená ????❤️ pan doktor má zlaté ručičky a kdybych se pro zákrok rozhodla znovu, určitě se na něj obrátím znovu :) augmentace splnila má očekávání a konečně se ve svém těle cítím jako opravdová žena se vším všudy ???? moc panu doktorovi děkuji a doporučuji všem ženám a slečnám, které chtějí přirozené zvětšení prsou.


Ověřený profil
Umístění: MEDICOM Clinic Redukce a modelace prsou

Pan doktor Ondrejka byl při každé mé návštěvě velmi milý.Jak před samotným výkonem,kdy mě zoodpověděl všechny mé otázky tak i při každé mé následující kontrole.Měla jsem velký strach,ale nyní jsem naprosto spokojená a šla bych dotoho klidně znovu.Vřele doporučuji a děkuji za nový vzhled:-).


M
Ověřený profil
Umístění: MEDICOM Clinic Breast Reduction

Thanks to Dr. Ondejka I am the happiest woman a live today. :)
I was so scared regarding my breast reduction, but his human, at the same time very professional, approach and kind way of being made me feel really comfortable. He explained to me all the details regarding the procedure as well as the recovering procees, he also informed about what would be healthy for a lady on my age (I am 30) and without a child. Everything went smooth, I am still recovering (the surgery was two weeks ago), but from 42 F to 38 C I am beautifully happy now. I harddly recommend this Dr. Ondrejka. And I hope God keep blessing his hands. :)


V
Ověřený profil
Umístění: MEDICOM Clinic

Naprostá spokojenost, doporučuji. První setkání milý, vstřícný, vysvětlil vše potřebné. Okamžitě jsme se domluvili na blízkém termínu. Péče okolo standardní, po celou dobu přátelský i když se vyskytl problém. Moc děkuji za nádhernou práci!


T
Ověřený profil

U pana doktora jsem byla na augumentaci prsou. Je vtipny a vstricny a pusobi velice milym dojmem, ale to pouze do te doby, nez dostane penize. Jakmile za ni potom prijdete s problemem, absolutne ho nezajimate a stava se z nej arogantni a necitlivy clovek. Nikdy vice.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtela bych si nechat zmenšit nos, ale nevím kdo se tím specializuje, všude tu vidím jen názory pacientů na zmenšení nebo zvětšení prsou a kolik by to stálo, chtěla bych to podstoupit co nejdříve do začátku prazdnin.

Dobrý den,

na úpravy nosu se specializuji na klinice v Praze a rád Vás přivítám na konzultaci. Pro objednání, prosím, kontaktujte naši bezpaltnou linku, která Vám sdělí ceny a případně Vám nabídne i termín konzultace.

Budu se těšit na setkání

S pozdravem

MUDr. Peter Ondrejka

MUDr. Peter Ondrejka

Dobrý den,mám problém po faceliftu.Pred 6 týdny jsem byla na operaci horních vícek a faceliftu a mám hrozný tlak v krku,jako pri skrcení.Co mám delat,kdo by mohl pomoci?

Dobrý den,

zcela jistě co nejdříve kontaktujte svého operatéra/kliniku, který by Vám měl neprodleně pomoci. Minimálně je třeba přijít na kontrolu, aby bylo možné stav korigovat a zklidnit. Operatér ví, jaký zásah byl proveden, tedy by měl stav zcela jistě řešit on a to bez odkladu.

Přeji klidné a rychlé hojení

MUDr. Peter Ondrejka

MUDr. Peter Ondrejka

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.