Běžný termín

Operace očních víček +4 Více

Plastická operace břicha

Plastické chirurgie obličeje

Plastika prsou

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

MUDr. Peter Ondrejka je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku1997 pracoval na Klinice plastické chirurgie FN na Bulovce, kd...

Ukončené školy

Plastické chirurgie obličeje

Plastika prsou

Zvětšení prsou

Umístění: MEDICOM Clinic plastika prsou

Už při první konzultaci mi byl pan doktor velice sympatický. Nebyla jsem si jistá velikostí, když to byla má první augmentace, nakonec jsme zvolili implantáty Mentor o velikosti 300 a 325ml na vyrovnání lehké asymetrie. Nyní jsem 7.týden po operaci, bez komplikací a opravdu maximálně spokojená ????❤️ pan doktor má zlaté ručičky a kdybych se pro zákrok rozhodla znovu, určitě se na něj obrátím znovu :) augmentace splnila má očekávání a konečně se ve svém těle cítím jako opravdová žena se vším všudy ???? moc panu doktorovi děkuji a doporučuji všem ženám a slečnám, které chtějí přirozené zvětšení prsou.

Umístění: MEDICOM Clinic Redukce a modelace prsou

Pan doktor Ondrejka byl při každé mé návštěvě velmi milý.Jak před samotným výkonem,kdy mě zoodpověděl všechny mé otázky tak i při každé mé následující kontrole.Měla jsem velký strach,ale nyní jsem naprosto spokojená a šla bych dotoho klidně znovu.Vřele doporučuji a děkuji za nový vzhled:-).

Umístění: MEDICOM Clinic Breast Reduction

Thanks to Dr. Ondejka I am the happiest woman a live today. :)
I was so scared regarding my breast reduction, but his human, at the same time very professional, approach and kind way of being made me feel really comfortable. He explained to me all the details regarding the procedure as well as the recovering procees, he also informed about what would be healthy for a lady on my age (I am 30) and without a child. Everything went smooth, I am still recovering (the surgery was two weeks ago), but from 42 F to 38 C I am beautifully happy now. I harddly recommend this Dr. Ondrejka. And I hope God keep blessing his hands. :)

Umístění: MEDICOM Clinic

Naprostá spokojenost, doporučuji. První setkání milý, vstřícný, vysvětlil vše potřebné. Okamžitě jsme se domluvili na blízkém termínu. Péče okolo standardní, po celou dobu přátelský i když se vyskytl problém. Moc děkuji za nádhernou práci!

U pana doktora jsem byla na augumentaci prsou. Je vtipny a vstricny a pusobi velice milym dojmem, ale to pouze do te doby, nez dostane penize. Jakmile za ni potom prijdete s problemem, absolutne ho nezajimate a stava se z nej arogantni a necitlivy clovek. Nikdy vice.

Byla jsem u pana doktora Ondrejky na kompletní plastice nosu. Pan doktor se mi zdál sympatický a má smysl pro humor. Měla jsem výrazný hrbol uprostřed nosu, který odstranil a nos je teď hezčí...co se týče průběhu operace, tak v pořádku. Ale konzultace proběhla velice rychle, stručně, asi 15 min, krátké vysvětlení zákroku a hned termín, se vším hned hotový, šlo to rychle, i následné kontroly - měla jsem pocit, že to chtějí mít co nejdřív z krku a nebyl skoro žádný prostor k dotazům, hned vše zhodnotil kladně a kontrolu končil, že je vše v pořádku a na shledanou.. Odstranil tedy hrbol, s tím jsem spokojená, jen nos teď vypadá opticky delší a špičatější, prý to je normální optický efekt, ale na nose zůstal ještě jeden menší hrbol, kterého jsem si předtím nevšimla (protože tam byl jeden větší výrazný a tento menší nevynikal, ale při operaci to muselo být vidět). Doktor byl příjemný až do té doby, než jsem se zmínila o těchto detailech (proč to už nesrovnal celé i s tím malým hrbolem, aby byl nos celý rovný). Bylo mi sděleno, že se dívám moc do zrcadla, jsem hnidopich, věčně nespokojená a že mám radši jít. Takže pokud máte ke vzhledu poté nějaké připomínky a ozvete se, s pochopením se nesetkáte a otočí se mu nálada o 180 stupňů. Hnidopich za tolik peněz!! Ano, nos je oproti předchozímu vzhledu hezčí, ale kdyby byl doktor precizní, tak ten malý hrbol tam nenechá, když se dělá kompletní plastika nosu. No, peníze už má.. udělá jen to nutné a o zbytek a pocity klienta z výsledku se nezajímá a odmítá je. Jako zákazník bych čekala jiné jednání než odpověď "jste věčně nespokojená, radši jděte" a větší empatii, pokud mám nějaký dotaz a ne takové odbytí. Nos je hezký a zjemnil obličej, ale z přístupu jsem zklamaná...když řeknete ohledně výsledného vzhledu něco, co se mu nezamlouvá, místo laskavého vysvětlení se možná dočkáte ne zrovna hezkých slov jako já.. Mými připomínkami jsem ho vytočila, ale nebudu mlčet a radši nevyjadřovat své pocity, jen aby se neustále usmíval. Nos mě díky němu vyjde na 2x tolik peněz, protože tam nechci žádný hrbol a tak znovu budu muset na plastiku (za nějakou dobu - nestojí to zrovna málo).

Byla jsem u Pana Ondrejky na operaci nosu a ačkoliv jsem teprve týden po operaci, musím i tak zde napsat kladné hodnocení. Strašně milý pán, hodný, vše vysvětlí , v největších obavách vás skvěle utěší. Dnes jsem byla na sundání sádry, i přes to,že mám ještě otoky a dlouho mít budu jako každý , vím,že výsledek bude perfektní ... Vřele doporučuji, má šikovné ručičky, a hlavně opravdu moc hodný.

plastická operace prsou (zmenšení) u pana doktora-naprosto katastrofa. pokud mu nesete peníze je usměvavý a vstřícný, když nastane problém, je to arogance sama. NEDOPORUČUJI !!!

Pan doktor je skvělý nejen jako lékař, ale i jako člověk. Podstoupila jsem u něj operaci nosu a jsem moc spokojená jak s výsledkem, tak s jeho přístupem. Vše v klidu vysvětlí, je milý a člověk se s ním i zasměje. Po sundání sádry a během prvním týdnů jsem měla trochu obavy, že výsledek operace nebude takový, jaký jsem si představovala. Jela jsem proto na konzultaci, kde mě pan doktor uklidnil, že je vše v pořádku, že to chce čas, trpělivost a tlakové masáže :-) Měl pravdu. Po roce mám nos perfektní, pan doktor skvěle odhadl proporcionalitu a ubral a opravil přesně tam, kde to bylo zapotřebí. Klinika LaserEstehetic, kde působí, je taky úžasná - vřelý a osobní přístup. Určitě doporučuji jak pana doktora Ondrejku, tak kliniku LaserEsthetic!

Absolvovala jsem operaci očních víček a jsem velmi spokojena výsledkem i milým jednáním pan doktora Ondrejky.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

na úpravy nosu se specializuji na klinice v Praze a rád Vás přivítám na konzultaci. Pro objednání, prosím, kontaktujte naši bezpaltnou linku, která Vám sdělí ceny a případně Vám nabídne i termín konzultace.

Budu se těšit na setkání

S pozdravem

Dobrý den,

zcela jistě co nejdříve kontaktujte svého operatéra/kliniku, který by Vám měl neprodleně pomoci. Minimálně je třeba přijít na kontrolu, aby bylo možné stav korigovat a zklidnit. Operatér ví, jaký zásah byl proveden, tedy by měl stav zcela jistě řešit on a to bez odkladu.

Přeji klidné a rychlé hojení

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Lékařská fakulta