Makovského nám. 2, Brno

Domluva o ceně je jiná než výsledná-téměř dvojnásobná.Jeden přední implantát-domluva 28 000 kč a skutečná cena..48 000 kč.Konzultoval jsem s jinými zubaři a nestačili se divit.Pokud nevíte co s penězi tak choďte k němu.

K panu doktorovi chodím od samého počátku jeho praxe. Čtu zde také negativní názory, které odmítám, respektive mnohé z nich, jakožto časové vytížení či vybavení ordinace, za poslední dobu výrazně zlepšil, respektive prakticky vyřešil. Krom standardní péče mám za sebou také protetiku 4 předních zubů, průběh a výsledek na jedničku. Vyhovuje mi jeho odbornos,t ale také profesionální a lidský přístup. Zubního lékaře bych neměnil. Závěrem, kdo by chtěl navštěvovat lékaře, který má spoustu času, je velmi podezřelé...

Pan doktor mi zachránil snad celou pusu. Opravdu mě zachránil. Jeho přístup je velice příjemný a profesionální. Jenom doporučuju.

Jsem velmi spokojený klient. Pan doktor má příjemný profesionální přístup. Vždy jsem byl informován a připraven na každý zákrok. Výsledek je nad mým očekáváním. Mohu srdečně doporučit.

Musím reagovat na tento odstavec-neutrální
my zdravotníci z oboru tomu vážně rozumíme více...host to možná vidí tak,že hodnotí stomatochir.a konzervační stomatologii hodně ze špatného ůhlu je v tom velký rozdíl tyto dva obory nelze posuzovat stejně! pan doktor je na svém místě a je to výborný lékař kdo má jiný názor tak má,ale je nekorektní psát to na tyto stránky.

Já si teda na pana doktora nemohu přinejmenším stěžovat a jsem velmi ráda za den, kdy jsem k němu byla poslána.
Nikdy mě neodmítl, nikdy neřekl, že je něco problém - se vším se vždy dokázal poprat a to mám celkem problémy, jsem oříšek :)
Několikrát mě operoval a vždy super.
Pooperační stavy jsem zvládala v pohodě a to mám práh bolesti celkem vysoko, že mě hned tak něco nerozhodí, jak psala jedna z kritiček.
Vždy jsem dělala, co mi doporučil - hygiena, domácí péče..a opravdu nemám problém.
Když jsem ho doporučila manželovi, přátelům a svým klientům, neodmítl je!!

Zamyslete se všichni, kteří na něj házíte špínu, zda jste nebyli arogantní vůči němu vy, kteří si stěžujete na jeho přístup, zda jste si právě neřekli, že máte možnost výběru, tak co se budete zabývat někým, kdo Vám přímo nesedl a řekl Vám svůj názor, na který i on má právo. Že jste ho neunesli, za to pan doktor nemůže.
A zda jste dodržovali jeho doporučení, která Vám před odchodem domů dal, to si musíte se svým svědomím srovnat sami. Zřejmě si myslíte, že se celý svět točí jen kolem vás. A jak si stěžujete na čekání v ordinaci - ano, nikomu to asi není příjemné, když má čekat v čas, kdy už byl dávno objednaný, ale kdyby pan doktor nebyl dobrý, neměl takové zkušennosti, jaké má, tak rozhodně nemá plnou čekárnu lidí. Sám od sebe asi nezačíná se skluzem, že?
Bohužel také pracuji s lidmi a vím, co to je, když se některý z pacientů /u mě zákazníků/ opozdí. On, aby vyplnil veškerý čas a předal svému pacientovi veškeré informace o jeho zdravotním stavu, musí to prostě přetáhnout. Nezapomeňte, že i vy máte občas dotazy, kterými ho jen zdržujete.
Bohužel ale, je chyba právě ve vás, protože neumíte unést svou ješitnost a to, že jste se dostali do rukou někomu, kdo něco umí.
Jak říkám - nejhorší práce je s lidmi, protože NIKDO neumí přiznat, že si za problém může sám. V tomto případě, když to řeknu fakt hnusně - měli jste si čistit zuby od dětství, kdy vás do toho rodiče nutili a vy je nechtěli poslouchat. Hezký den všem. M. B.-M.

Jeden z mála lékařů na svém místě,kdo stomatologii rozumí dá mi za pravdu hodnocení které je psáno je ubohé...pan doktor je skvělý profesionál a hlavně lidský,takových už je dnes hodně málo.Vřele doporučuji!!!

Přeji hezký den, a chci se přidat k hodnocení pana Dr. Augustína.Měla jsem s ním již dobré zkušenosti před několika lety, tenkrát byl krátce začínající lékař. Líbil se mi jeho vstřícný, otevřený a přátelský přístup. Vždy se usmíval a snažil se pomoci s problémem. S takovým přístupem a zájmem jsem se u jiných starších lékařů do té doby nesetkala. Tehdy ještě neměl soukromou ordinaci, takže nemohu posoudit jeho nynější finanční požadavky. Ale pokud bych věděla, že ošetření bude na úrovni, jak má být,tak bych si ráda kvalitu připlatila. Zuby máme jen jednou - bohužel.

Také přidám zkušenost s MUDr. Augustínem. Začala jsem k němu chodit poté, co předchozí paní doktorka odešla do důchodu, a on mě tak coby pacientku "zdědil". Paní doktorka ho chválila, jeho dvě sestřičky (zároveň hygienistky) také, že je skvělý odborník, velmi šikovný, tak jsem si říkala, že to zkusím.
První věc, co pan doktor udělal, bylo, že mě poslal na zubní hygienu (ke své sestřičce). Ta mi provedla hloubkové čištění zubního kamene, po kterém se mi tak zvýšila citlivost zubů, že jsem strávila týden na ibuprofenu, a to si myslím, že něco vydržím. Bolest mě budila i v noci, nemohla jsem spát, ovšem pan doktor byl k nesehnání, takže jsem musela na kontrolu k někomu jinému... Chápu, že to se může stát, bylo mi později i vysvětleno, čím to je, ale vadí mi, že mě na to předem nikdo (doktor ani sestřička) neupozornil. Na dotyčný týden jsem měla původně plánovanou dovolenou, kterou jsem naštěstí na poslední chvíli z jiných důvodů přesunula, jinak bych tedy pak rozhodně šla od plic poděkovat za zkažený týden pod prášky!
Další, co pan doktor udělal, bylo, že mi naordinoval operaci (odstranění) horní uzdičky. Jelikož je parodontolog, asi mu tyto velmi preventivní zákroky přijdou jako dobrý nápad - já jsem moc nadšená nebyla, ale trval na svém a odmítnutí de facto nepřipustil, takže jsem si nechala ještě odstranit uzdičku, vyplázla za to dvě stovky a zase mě akorát tři dny bolela pusa (to bylo před Vánocemi).
Na jaře jsem se chtěla objednat na preventivní prohlídku, volala jsem do ordinace snad čtyřikrát, vždy s odstupem asi týdne, a jednoduše jsem se nedovolala. Takže jsem si řekla, že doktor, který naprosto není k zastižení, když ho potřebuji, mi k ničemu není, a přehlásila jsem se jinam. A přichází finále:
Jakmile jsem se zaregistrovala k nové lékařce, první, co udělala, byl rentgen zubů, takže okamžitě odhalila, že mám uvnitř zubů čtyři (!) skryté kazy (které se rozšířily zboku, proto normální prohlídkou nešly odhalit). Ten největší mi hned vyvrtala a řekla, že kdybych přišla jen o měsíc později, už by zasahoval až do dřeně zubu, ten by bylo nutno sanovat a možná bych o něj úplně přišla. Asi zbytečno dodávat, že za celé tři roky, co jsem patřila k doktoru Augustínovi, se tento odborník neobtěžoval mě poslat na rentgen (když ho nemá v ordinaci) a zkontrolovat tak stav zubů - hlavně ale že mám operovanou uzdičku...
Shrnutí: Je pravda, že pan doktor je v osobním kontaktu celkem příjemný a ovládá základní poučky, jak jednat s lidmi a jak na ně zapůsobit, ale po stránce péče o zuby bohužel nemůžu s jakýmkoli vychvalováním souhlasit. Opravdu nedoporučuji.

CHODÍM K PANU DOKTORU UŽ NĚKOLIK LET A JSEM MOC SPOKOJENA....