Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Most

• Pediatr, Praktický lékař

„S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme! Více

Hornická 250, Meziboří Mapa

Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové

• „Paní doktorku mohu jen a jen doporučit skvělý a profesionální přístup jak k dětem tak k rodičům.Vše pečlivě vyšetří a hlavně srozumitelně vysvětlí.Sestříčka milá a hodná,vždy usměvavá. Více

Vrchlického 743/9, Teplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsme chodili s dcerou než jsme se přestěhovali. Můžu ji i vřele doporučit. Je opravdu moc milá, vždy nám pomohla. Paní sestřička je také milá. Nikdy nebyl žádný konflikt, opravdu můžu jen doporučit. Více

Husova 1647, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Moc hodná paní doktorka, velmi ochotná a milá. Je důsledná a já můžu jen doporučit. I sestřička super.

Hamerská 257, Litvínov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce Růžičkové jsem chodila sama od miminka a teď jí navštěvují i moje dvě dětičky. Jsem s paní doktorkou velice spokojená, poradí, usměje se a děti jí mají rády. Sestřička na tom není jinak, je milá a ráda poradí. Mohu jen doporučit. Více

Bohosudovská 472, Krupka Mapa

• „Výborný midař ;)

J.E.Purkyně 270/5, Most Mapa

MediClinic a.s.

• Pediatr, Kardiolog

„Pani Kucerova je opravdu doktorka na svem miste. Je velice laskava,hodna , empaticka, snazi se pomoci jak to jde. Dochazim k ni s dcerou a nemenila bych. Za nas obe nejlepsi v TP. Více

Teplice Mapa

• „Chtěla bych pochválit paní doktorku Stankovou a její milou sestřičku. Velice příjemná komunikace a výborná péče o děti. Názor mám takový hned po týdnu registrace u paní doktorky. Chodily jsme s malým k doktoru Fajovi a co nebyl schopný udělat pro malýho za 2 roky prosení se,tak paní doktorka nelenila a udělala při první návštěvě...Jsem velice ráda,že mi doporučily tuto paní doktorku. Naprostá spokojenost a konečně se malý zbáví svých potíží...Mudr.Stankovou vřele doporučuji...:) Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov