Stamicova 1968, Praha

Vaše gynekologie s.r.o.

Návštěva lékaře po telefonickém objednání na určitou hodinu, komplexní gynekologická a porodnická péče, bližší informace na webu.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Úžasná, skvělá! Paní doktorku Marešovou mám moc ráda a vždy se na kontrolu těším. Je to profesionál s lidským přístupem a smyslem pro humor. Řešila jsem s ní už mnoho zdravotních problémů i komplikací v těhotenstvích a pokaždé se mi dostalo skvělé péče, pomoci i uklidnění. Děkuji.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Moje zlatá paní doktorka !!! Léta, přes dvacet let.. , mám záruku vynikající péče o mé zdraví. Paní doktorka odhalila problém, který je minulostí. Pečovala o mě v době celého těhotenství. Byla se podívat i na prcka, který přišel na svět o malinko dřív a stále se zajímá. Je empatická, vstřícná, laskavá, naslouchá, je vtipná, je lidská!!! Je vynikajícím profesionálem! Holky, neměnila bych!

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

K paní doktorce chodím dlouhá léta. Je to skutečný profesionál s obrovskými zkušenostmi, velmi milá a lidská. Vždy jsem vše v této oblasti řešila s ní a nikdy mě neposlala s jakýmkoliv přidruženým problémem jinam. Je zároveň fantastický porodník, takže jsem s ní i rodila. Respektuje přání rodičky a je velmi empatická. Obrovskou výhodou je, že má ženu v péči až do porodu a není potřeba trávit dlouhé hodiny v čekárnách poradny v porodnici.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Ordinace je snadno dostupná a vkusně vybavená. Paní doktorka byla vždy usměvavá, uvítala bych, kdyby byla více sdílná, pokud jsem se doptávala, dostala jsem vždy odpověď, ale často probíhala návštěva téměř mlčky. Ač jsem vždy byla objednána na konkrétní hodinu, nezřídka jsem čekala i 40 minut, bez vysvětlení. Moje těhotenství bylo bezproblémové (nemohu tedy posoudit kvalitu poskytované péče), ale docházela jsem na kontroly s obavami, protože mi vůbec nevyhovoval přístup sestřiček. Dvě ze tří nebyly ani vřelé, ale nepříjemné, ale z jedné jsem měla vyloženě strach. Nejprve se do mne obula když jsem si nechtěla připlatit nějaké vyšetření navíc, dostala jsem kázání jako malé dítě a odcházela jsem jako spráskaný pes. Když jsem se na něco zeptala, dostala jsem úsečnou odpověď s povytaženým obočím. Například jsem se ptala, zda mám příště sebou něco přinést. Odpověď byla ať si koupím v lékárně zkumavky na moč. Při další návštěvě jsem dostala vynadáno, že jsem nepřinesla moč. Asi jsem byla první prvorodička v téhle ordinaci. A tak asi první, která si chtěla určit sama nástup na MD. Sestřička neví, že matka si datum nástupu může sama zvolit. Takže vyplnila na počítači sekci s nadpisem : vyplní matka a nechala nevyplněnou tu část s nadpisem vyplní lékař. Opět nekompromisně bez diskuze. Ona má přece přes dvacet let praxe. Neměla jsem na to nervy, takže to musel jít řešit manžel. Jako bonus je poslouchat v čekárně když sestřičky komentují že jim lidé píší emaily nebo jim volají. Lze z toho usuzovat, nakolik je jejich práce baví. Jaká úleva pro mne bylo, když jsem přešla do péče vybrané porodnice a tam mi každý vše ochotně vysvětlil, no a na čekání už jsem byla zvyklá.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Prevence

V ordinaci paní doktorky panuje velice dobrá nálada, důvěra i má otevřenost. Ordinace je velice moderně vybavená. Věřím, že jsem v dobrých rukou. Což vím i dle referencí z mého okolí. Příjemné sestřičky a útulná čekárna návštěvy ještě více zpříjemňují. Díky všem. Velice si cením si vaší práce.

Před objevením této doktorky jsem nebyla toliko podstivá v pravidelnosti návštěv. Sem se ale vlastně vždy těším, tedy nemám proč nechodit jak mám.

Umístění: jiné místo

Výborná lékařka, moc mi pomohla, chodím k ní už dlouho, neměnila bych. Naprostá profesionálka, zvládla jsem s ní operaci, teď už jen chodím na prevenci, ale budu chodit dál. DOPORUČUJI!

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Pravidelná prevence

K paní doktorce chodím již 10 let na pravidelnou prevenci. Díky ní nechápu jak někdo může být ve stresu z návštěvy gynekologie. Se sestřičkou mi vždy vyšly vstříc s termíny, žádanky, recepty. S paní doktorkou jsem řešila i jiné problémy které jsou spojené s ženským zdravím a i přitom mi dokázala skvěle poradit. Až nastane čas na rodinu, bude to ona koho budu chtít mít jako svého ošetřujícího lékaře během těhotenství. Doporučuji její ordinaci kudy chodím. Za mě odborník se skvělým týmem na správném místě.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Preventivní vyšetření

Paní doktorka je nejen velice vstřícná ale za mě ten největší profik ve svém oboru.Měla jsem zdravotní problém,který dokázala vyřešit jako jedíná.Vidělo mě před ní x lékařů ale pomoci jsem se dočkala až od ní. Nová a moderní ordinace,perfektní vybavení,to vše splní nároky i té nejnáročnější pacientky.Sestřička též velice příjemná.Za mě rozhodně doporučuji!!!!

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.

Skvělá paní doktorka. Lidský a profesionální přístup na nejvyšší urovni. Problém konkrétně ihned řeší nejlepším možným postupem. Chodím k ní já i moje dospělá dcera. Doporučila jsem ji nejbližší kamarádce. Jednoznačně doporučuji

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka je svkělá a velmi vstřícná. Šla jsem k ní na doporučení přátel a opravdu mi pomohla. Moc jí děkuji!