Dentea s.r.o.
Rybkova 338/9, Brno-střed, Brno

Umístění: Dentea s.r.o.

Pani doktorka, byla trpeliva, prijemna,
Vse vysvetlila. Poradila. Spravila vypadlou plombu, kterou zacistila.
Vse bez problemu, spokojenost.

K této zubařce jsem byl přesunut z péče pana doktora Káni. Tři návštěvy stačily k tomu, že tam již nikdy nepůjdu. Popíšu zde svojí zkušenost: Napoprvé mi zaplombovala zub tak špatně, že nejen, že mi neodvrtala celý kaz pořádně, ale i výplň udělala naprosto lajdácky, takže jsem za 14 dní musel kvůli jejímu šlendriánu do ordinace znova. Zub krvácel, bolel a dásně byly podrážděné. Naštěstí mi na mojí žádost před druhým zákrokem udělala RTG, kde byl jasně vidět špatně odvrtaný kaz. To ovšem paní doktorka kategoricky odmítla s arogantními poznámkami o tom, jestli mám vystudovanou zubařinu. Odvětil jsem, že na to, abych poznal špatně opravený zub, nemusím mít vystudovanou ani střední školu, načež mi začala muka. Dotčená paní zubařka se mi pustila do oprav své nekvalitní práce tak hrubě, že jsem chvílemi ani nevěřil, jestli to myslí vážně. Po deseti minutách utrpení a bolesti jsem měl novou výplň, kterou ovšem budu muset stejně vyměnit znova u opravdového zubaře, jelikož je drsná a zachytává se za ní jídlo. Opravdu radím vyvarovat se této "doktorky". První návštěvu se bude možná zdát, že je to profík, naběhne na vás s RTG, měřením všeho možného, takže bude vypadat sofistikivaně, ale bohužel, tím nezapře svojí nešikovnost v provádění základních úkonů, jako je plomba. Když se opovážíte jí oponovat, nebo si dovolíte ji zkritizovat, tak se můžete rozloučit s veškerou profesionaitou. Již během zákroku, který byl velmi hrubý, jsem chtěl oponovat, že se mi nelíbí způsob její práce, což mi bylo znemožněno nejen tím, že jsem měl v ústech odsávačku, tampony atd, ale také jsem byl důrazně a arogantně upozorněn, že se nemám hýbat, že mám na sobě položenou misku s instrumenty, které bych mohl vysypat. Tuto zubařku rozhodně nedoporučuji. Ve svém životě, kdy jsem vystřídal zubaře po celé ČR jsem se s tak špatným zubařem nikdy nesetkal.