Praktická zubní lékařka
Halasovo náměstí 1, Brno

Jsem naprosto spokojená, chodila jsem k ní už jako dítě a nikdy jsem se k ní jako k zubaři nebála, což podle mě mluví za vše. Delší dobu jsem tam nebyla, ale když jsem se rozhodovala, kam se opět nahlásit, rozhodně neváhám. Doteď jsem neměla vrtaný jediný zub, žádný problém, a spokojeni jsme vždy byli celá rodina. Možná je pravda, že objednání trvá dlouho, nebo čekání, i když jste objednaní na konkrétní hodinu, ale to je normální podle mě nejen u zubaře, ale i jinde (viz. když jsem se chtěla objednat na alergologii s akutním problémem a objednali mě za půl roku.., nebo kdykoliv, když jdu jen ke své obvodní lékařce..). Takže to asi není faktor, podle kterého by se měla hodnotit kvalita odvedené práce, která je myslím právě to podstatné...;)

supr!!!!!

VELMI DOBRA !

nezdá se mi špatná, znám ji již několik let co by dětskou lékařku,tudíž předpokládám, že by to s dětmi měla umět, to jí netřeba chválit, to má snad v pracovní náplni....ale souhlasím s názory několika lidí, že je někdy podrážděná a proto se zdá protivná...uvidíme....

Technicky to někdy nezvládá - občas při běžné prohlídce zajede do dásně tim píchadlem, až to bolí. Přístup k práci mi přijde takový mechanický, ale buďme asi rádi aspoň za to. Neurazí, nenadchne.

Protivná, nevstřícná, arogratní. S dcerou k ní už naštěstí dlouho nechodíme. A to je velice dobře. I prostředí nepůsobí moc příjemně.

Děkujeme paní doktorce za pomoc. Šikovná,příjemná,pečlivá.

K paní doktorce chodím už několik let a zatím jsem spokojená a nic negativního nemohu říci. Pravda, snad až na to, že objednací doby jsou hodně dlouhé, ale zdá se, že v poslední době je to tak u každého stomatologa.

K paní doktorce chodím už od střední školy a jsem s ní velmi spokojená, je výborná specialistka. Mám u ní zaregistrovanou i svoji pětiletou dceru a ta se paní zubařky vůbec nebojí. Paní doktorka to opravdu s dětmi umí.

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Dcera, i když už má za sebou nejedno vrtání atd, se vždy k paní zubařce těší, což myslím svědčí o jejím dobrém přístupu k dětem !! Sestřička je také vždy usměvavá a ochotná. Neměli jsme jediný problém a všem jen doporučuji. Eva T.