Stomatolog. studio a zubní laboratoř
Banskobystrická 131, Brno

Umístění: Stomatolog. studio a zubní laboratoř Jiný

Pan doktor je posledni dva roky uplne zmateny, nedela svoji praci na kvalitu ale na kvantitu a podle toho to taky vypada. Ta protivna sestra na recepci je taky velka parada. Hledam si jineho zubare.

Umístění: Stomatolog. studio a zubní laboratoř Jiný

Pan doktor je výborný protetik, dělá výborné protézy. Na horní čelisti však mám všechny zuby svoje s neodstraněnými nervy, některé mají plomby. Byl jsem objednán na preventivní prohlídku. Pan doktor má ústa prohlédl a sestře diktoval asi toto: Na horní čelisti má pacient šest zubů extrahovaných! Považoval moje vlastní zuby za umělé! Poté prohlásil, že jsem vzorný pacient a mám přijít zase za půl roku.
Preventivní prohlídky, již asi čtvrtá probíhají vždy tak, že pan doktor zjistí, že mám všechny přední zuby vytrhané, ačkoli jsou mé vlastní.
Z toho vyplývá, že ani nezjišťuje, zda mám nějaký kaz.
Před minulou prohlídkou jsem měl horní dvojku, která je naprosto intaktní (tedy zdravá bez plomby) nějak citlivou na studené. Panu doktorovi jsem to při prohlídce sdělil, on mi však řekl, že je to umělý zub, který příští prohlídku vymění za nový.

Umístění: Stomatolog. studio a zubní laboratoř Jiný

Nejlepsi zubni lekar, ktery je citlivy a presto uplne perfektni, odborny, vlovek na svem miste. Nemenila bych ani ja a ani moji synove. Moc dekujeme.

Pan doktor je sice drazsi,ale je sikovny a ochotny, jeho pristup k pacietum a stejne tak i pristup personalu je zcela profesionalni,Prostredi ordinace je taktez velmi prijemne,proste naprosta spokojenost

Paní doktorka je moc hodná a šikovná spravila mi všechny zuby.Vubec to nebolelo nebo malo.Měla jsem zuby zanedbané.

Za mě doporučuji, ceny přijatelné, přístup super. Velmi děkuji za záchranu několika zubů. Přešli jsem k němu celá rodina, už bych neměnila.

Naprostá spokojenost. Nejlepší možná kombinace profesionality a vstřícného přístupu celé ordinace. JG

K panu doktorovi chodím již 17 let a za tu dobu jsem nikdy neměla problém, vč. sobotního ošetření. Jelikož mám kompletní keramický můstek, za ta léta mi ušetřil hodně peněz, takže tato investice se mi určitě vyplatila a mohu doporučit každému, kdo chce kvalitu a profesionalitu, příjemné sestřičky a šikovné laboranty.

Dnes jsem byl u pana doktora vytrhnout 8 zub a můžu říct že jsem naprosto spokojen vše vysvětlil a byl za 5 min venku.Naprostá spokojenost.Je to holt profík...

doktorka Polaskova vse popsala a vysvetlila, zakrok velice rychlý a bez zbytecnych prutahu. subjektivne neco mezi 4-5 hvezdicek spise 5. Vetsinou se neco doplaci za lepsi injkece apod.