Banskobystrická 131, Brno
Stomatolog. studio a zubní laboratoř (mapa)

Pan doktor je sice drazsi,ale je sikovny a ochotny, jeho pristup k pacietum a stejne tak i pristup personalu je zcela profesionalni,Prostredi ordinace je taktez velmi prijemne,proste naprosta spokojenost

Paní doktorka je moc hodná a šikovná spravila mi všechny zuby.Vubec to nebolelo nebo malo.Měla jsem zuby zanedbané.

Za mě doporučuji, ceny přijatelné, přístup super. Velmi děkuji za záchranu několika zubů. Přešli jsem k němu celá rodina, už bych neměnila.

Naprostá spokojenost. Nejlepší možná kombinace profesionality a vstřícného přístupu celé ordinace. JG

K panu doktorovi chodím již 17 let a za tu dobu jsem nikdy neměla problém, vč. sobotního ošetření. Jelikož mám kompletní keramický můstek, za ta léta mi ušetřil hodně peněz, takže tato investice se mi určitě vyplatila a mohu doporučit každému, kdo chce kvalitu a profesionalitu, příjemné sestřičky a šikovné laboranty.

Dnes jsem byl u pana doktora vytrhnout 8 zub a můžu říct že jsem naprosto spokojen vše vysvětlil a byl za 5 min venku.Naprostá spokojenost.Je to holt profík...

doktorka Polaskova vse popsala a vysvetlila, zakrok velice rychlý a bez zbytecnych prutahu. subjektivne neco mezi 4-5 hvezdicek spise 5. Vetsinou se neco doplaci za lepsi injkece apod.

Po letech "taky péče" jiných zubařek a zubaře jsem já i syn roky spokojenými pacienty pana doktora. Konečně mám zuby k používání a ne k trápení. Za moderní a kvalitní si hold člověk připlatí.

jednička

Velká spokojenost, při naléhavosti byli ochotní hned objednat, velmi příjemné prostředí i jednání! Vřele doporučuji!