Praktický zubní lékař
Sadovského 20, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař Vypadávání zubů a jejich náhrada.

Pan zubař byl vždycky ke mě moc laskavý, hledal ty nejlepší varianty, aby mě nejen nic nebolelo, ale také co nejméně stálo peníze. Objednaní vždy rychlé, vstřícné jednání. Sestřička úžasná a velmi milá. Byla jsem dříve u jiného, ale už bych neměnila. Naprosto jsem spokojená. Bojím se hodně zubařů, tady se ale nebojím. A když už ano, tak mě jejich laskavý přístup uklidní. Vždy odcházím s úsměvem, a to i tehdy, když mám za sebou trhání zubů.

Vůbec nekontroluje na pravidelných prohlídkách a neřeší problémy ktere by mel.přešla jsem k jiné pani doktorce a nestačím se divit osmičky neresil jak by měl po preventivní.prohlídce zjištěny 3 kazy a to jsem chodila pravidelne

Pan Doktor je dobrý, souhlasím s krátkou objednací dobou i prohlídkami bez čekání - nám pracujícím vyhovuje maximálně :-) Jinak je pravda, že to s vámi neprobere automaticky úplně do detailu, ale naučila jsem se vždy zeptat co a jak bude, co to pro mě znamená a odpověď dostatečná a srozumitelná.

Pan doktor se opravdu nepta, neinformuje prilis dobre co s vami bude delat, a dokonce me odmitnul umrtvit zub. Udajne to nemelo bolet coz vubec nebyla pravda. Ja osobne jsem nespokojen a jdu hledat jineho stomatologa. Pokud hledate doktora ktery bude mit pochopeni s vasi bolesti hledejte jinde.

Vstřícné chování, rychlé objednání, dobrá péče. Řídka

Krátké objednací doby a bere na čas objednání!! Chodím tam ráda, pan doktor má výborný přístup k pacientům, sestřička je také velmi příjemná. Palec nahoru jednoznačně!!

Zubaře se hodně bojím, díky špatným zkušenostem z dřívějška, ale Pan doktor i sestřička jsou moc fajn lidé a díky jejich přístupu není ošetření tak stresující záležitost. Rozhodně doporučuji... Lukáš Nekuža

Maximální spokojenost. Perfektní přístup. Žádná čekací doba. Krátká objednací doba. Doporučuji. Eliška T.

zubni lekař kteryho znam

Pěkný rodinný přístup, žádné čekání, jsme celá rodina spokojeni.