ÚPMD Podolí
Podolské nábřeží 157, Praha

Umístění: ÚPMD Podolí Jiný

Zkušenosti s panem doktorem Darebným velmi špatné. Při úvodní konzultaci kvůli neplodnosti páru tlačil ve 34 letech okamžitě na IVF s odůvodněním, že partner je dle něj zcela neplodný a velmi nevybíravě mu to sdělil. Při mém dotazu, zda toto nemůže ovlivnit infekce, kterou nám našli a vitamíny, sdělil, že v žádném případě a že prý co čtu? Odešli jsme a již jsme se nikdy nevrátili. Přeléčili jsme infekci, manžel začal brát vitamíny a další výsledky byly zcela v normě.

Umístění: ÚPMD Podolí Jiný

Vtipný, "normální", zkušený. Vedl mi 2x porod a nemůžu si stěžovat. Doporučuji. Díky němu jsem se vůbec nebála.

Umístění: ÚPMD Podolí porodnické operace

Pan doktor je velmi milý a vstřícný. Vše dobře vysvětlí, zodpoví všechny dotazy. Byl ve třetí směně, kterou jsem během svého porodu v Podolí zažila, tak na něj bohužel už zbyl jen nepopulární císařský řez, ale vše bylo pouze na mém uvážení a rozhodnutí. Měla jsem dostatek času i informací, mohu doporučit.

Velice ochotný odborník na svém místě s citlivým a lidským přístupem. Byla jsem vždy spokojená. Mohu vřele doporučit!

Bohužel, nemohu sdílet všeobecné nadšení z péče tohoto lékaře. V mém případě příliš důsledný nebyl, nedělal vůbec ultrazvuky, váhové odhady, a pak při porodu došlo k ohrožení mě i dítěte. Já se pak dávala fyzicky dohromady dlouho. Jiný lékař mi sdělil, že by v mém případě raději zvolil císařský řez, ale to už zpátky vzít nelze. Pan dr. Darebný je možná schopný lékař a působí velmi sympaticky, ale asi má pocit, že "to má na háku" natolik, že prevenci moc neřeší. Alespoň taková je moje zkušenost.

Mudr Darebný je nej doktor, kterého jsem za poslední roky potkala, všem vřele doporučuji!!!

Moc jsem rada,že jsem měla pana doktora Darebneho.Byl trpelivy a hodny.To už je malo doktoru.Proto,maminkam doporučuji pana Doktora.Děkuji za jeho peči.

Pan doktor Darebný je skvělý lékař s velmi citlivým přístupem. Svym pacientum se perfektne venuje a dela pro ne maximum. Vrele doporučuji.

Pana doktora Darebného vřele doporučuji. Je velice milý, ochotný a profesionální.. prostě nej. Byl u mého prvního porodu a i v budoucnu bych ráda jedině k němu.