MUDr.

Pavel Darebný

Gynekolog

Kontaktní informace

• Velice ochotný odborník na svém místě s citlivým a lidským přístupem. Byla jsem vždy spokojená. Mohu vřele doporučit!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Bohužel, nemohu sdílet všeobecné nadšení z péče tohoto lékaře. V mém případě příliš důsledný nebyl, nedělal vůbec ultrazvuky, váhové odhady, a pak při porodu došlo k ohrožení mě i dítěte. Já se pak dávala fyzicky dohromady dlouho. Jiný lékař mi sdělil, že by v mém případě raději zvolil císařský řez, ale to už zpátky vzít nelze. Pan dr. Darebný je možná schopný lékař a působí velmi sympaticky, ale asi má pocit, že "to má na háku" natolik, že prevenci moc neřeší. Alespoň taková je moje zkušenost.

• Mudr Darebný je nej doktor, kterého jsem za poslední roky potkala, všem vřele doporučuji!!!

• Moc jsem rada,že jsem měla pana doktora Darebneho.Byl trpelivy a hodny.To už je malo doktoru.Proto,maminkam doporučuji pana Doktora.Děkuji za jeho peči.

• Pan doktor Darebný je skvělý lékař s velmi citlivým přístupem. Svym pacientum se perfektne venuje a dela pro ne maximum. Vrele doporučuji.

• Pana doktora Darebného vřele doporučuji. Je velice milý, ochotný a profesionální.. prostě nej. Byl u mého prvního porodu a i v budoucnu bych ráda jedině k němu.