V Úvalu 84 Praha 5, Praha
Fakultní nemocnice Motol (mapa)

Umístění: jiné místo Periodicka prohlidka

Bohuzel take spatna zkusenost. Byl u nasi pediatricky na zaskok. Behem 10mesicni prohlidky meho syna si pan doktor psal sms a vzbec nevnimal, co mu rikam. Na syna velmi zbezne kouknul. Na muj dotaz, ze syn ma trochu zkrouce chodidlo, nas poslal na neurologii (?) S nasi pani doktorkou se neda srovnat.

Umístění: jiné místo Podezření na zánět spojivek

Tohoto doktora nedoporučují je arogantní a jeho léčebné postupy jsou opravdu otřesné.Pan doktor,tedy jestli se tomuto člověku dá říct doktor,protože on neléčí dá nej na to co mu řeknou rodiče na dítě se absolutně nepodíval a i tak napíše recept.Příliklad toho proč to píši.Šla jsem za panem doktorem ze synem s podezřením na zánět spojivek pan doktor se na syna ani nekoul pul hodiny nás nechal čekat a pote nam sestra přinesla recept s nějakými kapkami a šli jsme.Vyšetření na pár minut a tento lékař nebyl schopný ani ochotný. A není to jedina špatná zkušenost s tímto člověkem.

Nejlepší lékař

Vynikající pro komunikaci, dobře vysvětlí problém, vynikajicí diagnostik
k dětem milý a vstřícný

narcis se vsim vsudy, cpe se, kam nema, lakota.....nemela jsem se s Vami vubec setkat, je mi lito, pane doktore....(((...Vas "asalon": po dvou letech pro me vyhozene penize, bohuzel....

Pan doktor, je fenomenální. Mě před lety zachránil život. Bohužel od té doby jsem nenarazila na žádného jiného lékaře, který by měl tak lidský přístup. Dokázal dát pacientovi i jeho rodině najevo, že o ně má zájem a pocit jistoty, že udělá vše proto aby bylo vše zase v pořádku!!!

Pan doktor je příjemný a ohleduplný k dětem. Vše vysvětlí. Vřele doporučuji

Kéž by všichni doktoři měli k pacientům přístup jako on!

Pana doktora Bočka znám již několik let je to skutečný odborník ve svém oboru,skvělý lékař a člověk,který se snaží každému pomoci.Jeho nesmírně lidský přístup k dětem i rodičům je obdivuhodný.Děkuji vám pane doktore za vše co jste pro nás udělal.

Lékař s obrovskými znalostmi a hlavně s velkým srdecm. Pokud by šlo lékaře klonovat, tak by právě teneto Pan Doktor měl být tím koho klonovat. Má velmi lidský přístup k pacientům, rodičům i k osotatním lidem v jeho okolí. Navíc se ze svého volna věnuje charitě, pomoci nemocným dětem a pomoci rodinám nemocných dětí. Opravdu před tímto člověkem smekám a moc si přeji více takových to lidí v naší zemi. Pane DOKTORE máte můj obdiv, ale věřím, že i mnoha dalších lidí, kterým nezjištně pomáháte!!!!!!