Fakultní nemocnice Motol
V Úvalu 84 Praha 5, Praha

Umístění: Fakultní nemocnice Motol Jiný

Pana doktora jsme potkalu na pohotovosti v Motole. To je velice neprijemny doktor, vubec nechtel nas vyslechnout, absolutni nezajem o dite. Neudelal skoro zadne vysetreni, vypsal nesmysle leky a jeste me serval ze jako proc jdu s ditetem na pohotovost. Dalsi den dcera mela horecku 40,5 a na jine pohotovosti nam zjistili zanet stredniho ucha. Dokotora jsem upozornovala ze dcera citi tlak v uchu ale absolutne ho to nezajimalo. Na pohotovosti ucirte nedoporucuju, jinak mozna v nejakem konkretnim oboeu je odbornik ale to co predvadi na pohotovosti je hruza.

Umístění: Fakultní nemocnice Motol Jiný

Zpusob, jakym se tento doktor chova, jeho nepritomnost, nezajem a neochota cokoli vysvetlit, lze jen obtizne popsat slovy. Dite sotva prohledl, na nic se nedoptaval, kdyz se v ordinaci pozvracelo a melo tam krev, ani se nezvedl ze zidle, aby se podival. Nekomunikuje, na doplnujici otazky temer nereaguje. Pouze arogantne zveda oboci.
Muj celkovy dojem: naprosto bez zajmu o pacienta a jeho zdravi.
Je mi moc lito vsech deti, ktere pan doktor bude "lecit".

Pan doktor je možná kapacita, ale diagnóza a způsob léčby mi úplně neseděly.
Podle pana doktora jsem měla alergickou reakci na sluníčko měla jsem si na to mazat Fenistil. Vzhledem k tomu, že na tohle nikdy netrpím, tak jsem s problémem zašla ještě na kožní a tam mi bylo řečeno, že je to ekzém. K panu doktorovi nemám důvěru a nedoporučuji.

Umístění: jiné místo Periodicka prohlidka

Bohuzel take spatna zkusenost. Byl u nasi pediatricky na zaskok. Behem 10mesicni prohlidky meho syna si pan doktor psal sms a vzbec nevnimal, co mu rikam. Na syna velmi zbezne kouknul. Na muj dotaz, ze syn ma trochu zkrouce chodidlo, nas poslal na neurologii (?) S nasi pani doktorkou se neda srovnat.

Umístění: jiné místo Podezření na zánět spojivek

Tohoto doktora nedoporučují je arogantní a jeho léčebné postupy jsou opravdu otřesné.Pan doktor,tedy jestli se tomuto člověku dá říct doktor,protože on neléčí dá nej na to co mu řeknou rodiče na dítě se absolutně nepodíval a i tak napíše recept.Příliklad toho proč to píši.Šla jsem za panem doktorem ze synem s podezřením na zánět spojivek pan doktor se na syna ani nekoul pul hodiny nás nechal čekat a pote nam sestra přinesla recept s nějakými kapkami a šli jsme.Vyšetření na pár minut a tento lékař nebyl schopný ani ochotný. A není to jedina špatná zkušenost s tímto člověkem.

Nejlepší lékař

Vynikající pro komunikaci, dobře vysvětlí problém, vynikajicí diagnostik
k dětem milý a vstřícný

narcis se vsim vsudy, cpe se, kam nema, lakota.....nemela jsem se s Vami vubec setkat, je mi lito, pane doktore....(((...Vas "asalon": po dvou letech pro me vyhozene penize, bohuzel....

Pan doktor, je fenomenální. Mě před lety zachránil život. Bohužel od té doby jsem nenarazila na žádného jiného lékaře, který by měl tak lidský přístup. Dokázal dát pacientovi i jeho rodině najevo, že o ně má zájem a pocit jistoty, že udělá vše proto aby bylo vše zase v pořádku!!!

Pan doktor je příjemný a ohleduplný k dětem. Vše vysvětlí. Vřele doporučuji