Stomatochirurgie a implantologie
Kořenského 23a, Brno-Řečkovice A Mokrá Hora, Brno

Umístění: Stomatochirurgie a implantologie implantát

Už jednou jsem psala názor na pana doktora, ale nebyl uveřejněn. Musím opakovat, že pan Mudr. Prachár je naprosto úžasný jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Má zlaté ruce i srdce. Jsem vděčna své paní doktorce, že mne k němu poslala. Plachá

Umístění: Stomatochirurgie a implantologie

U pana doktora mám pozitivní zkušenost s aplikací několika zubních implantátů i s celkovým přístupem k pacientovi.

Umístění: Stomatochirurgie a implantologie

Byla jsem trhat dvě sedmičky se zánětem a ani jsem nevěděla a byli venku. Vytržení dvou zubů tak trvalo cca 5 minut a bolest jsem necítila vůbec. Navíc je pán doktor velice příjemný a hodný, vše důkladně vysvětlí a popíše. S tak skvělým přístupem jsem se ještě nesetkala. Kéžby bylo více takových doktorů.

Po dnesnim trhani osmicky se dovoluji pridat k velmi kladnemu hodnoceni pana doktora. Je to opravdu velmi prijemny a sikovny pan doktor, je videt, ze je odbornik ve svem oboru a navic vtipny :) Jen doporucuji. Dana Krivanova

Pan doktor je úplně zlatý. Byl jsem u něho dvakrát na trhání obou dolních osmiček, které rostly horizontálně do ostatních zubů a navíc měly zahnuté kořeny a pan doktor si s tím poradil bezproblému. Předem vysvětlil co bude dělat a dostatečně umrtvil, tak aby nic nebolelo, případně ještě doumrtvil. Není důvod proč se obávat a velmi doporučuji.

Pan doktor je skutečně PAN DOKTOR. Mohu jen chválit! Všem které čeká ať už méně či více komplikovaný zákrok, mohu pouze říct - není třeba žádného stresu. Skutečně se svěřujete do rukou výborného odborníka,ale také příjemného a empatického člověka. Velký dík panu dr. Monika Trávníčková

Včera jsem vyděšená přišla k panu doktorovi na trhání dvou zubů.Pane doktore,ještě jednou děkuji za

milý,uklidňující a lidský přístup k takovému strachem ochromenému pacientovi ,jako jsem byla já.I.Jedličková

Pan doktor je velice šikovný. Má příjemný a lidský přístup. Včera jsem byla na vytržení osmičky (rostla do boku). Měla jsem velký strach. Než jsem řekla švec, byla venku. Pan doktor nejdřív vše vysvětlil, když umrtvoval, popisoval co dělá, kde,... Po zákroku mi doporučil na moji žádost homeopatika (na moji žádost reagoval velmi pozitivně), je vidět, že se zabývá homeopatií. Dostala jsem od něho doporučení (i písemně), což je pro pacienta výhra. Opravdu doporučuji.Takových víc lékařů.

Včera jsem byla u pana doktora na extrakci osmičky, protože má stomatoložka si na zákrok netroufala, poslala mě na stomatochirurgii. A ke svému štěstí jsem si vybrala právě tohoto pana doktora. Vše probíhalo bez problémů, pan doktor mě před zákrokem poučil o celém postupu a jak se mám chovat po zákroku. Během vytahování byl moc milý a každý svůj pohyb komentoval a vysvětloval, takže jsem neměla ani možnost myslet na to, že se mi někdo "vrtá" v puse nebo že by to dokonce mělo bolet. Nakonec mi opět vysvětlil, jak bude léčba probíhat. Rozhodně doporučuji, konečně opadl můj strach ze zubařů.

Jsem pacientem pana doktora od jeho začátků na stomatologii ve FN U sv. Anny a jsem s ním velice spokojený. Byl vždy mimořádně šikovný a jeho plomby opravdu drží.Také jako stomatochirurg je špičkový a konzultují s ním mnozí praktičtí zubaři. Je však pravdou, že poslední roky je problém se k němu objednat a není vyjímkou termín i za tři měsíce. Ale přes to všechno je to vynikající zubař a zájem o to být jeho pacientem je veliký...