MUDr.

Patrik Paulis verifiedCreated with Sketch.

Plastický chirurg, Chirurg

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • M

  Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму.
  Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera ))

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Čestmír Vainar
  Čestmír Vainar
  Otorinolaryngolog, Plastický chirurg
  Benešova 511, Stříbro

  Josef Hrbatý
  Josef Hrbatý
  Plastický chirurg
  Mariánskolázeňská 17, Karlovy Vary
  Byla jsem u pana doktora na augmentaci (výměně PIP)a jsem s výsledkem moc spokojená.Moc ho všem doporučuji, přirozená… Více

  Jiří Kučera
  Jiří Kučera
  Plastický chirurg
  Bělehradská 14, Karlovy Vary

  Josef Němeček
  Josef Němeček
  Plastický chirurg
  Sokolovská 112/81, Karlovy Vary
  Operoval mne MUDr.Němeček, naprosto skvělý přístup a výsledek augmentace. Komunikace s panem doktorem po telefonu… Více

  Michal Sviták
  Michal Sviták
  Plastický chirurg, Chirurg
  Sokolovská 81, Karlovy Vary

  Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti. Jeho praxe stojí na pevných základech studia a praxe na Pařížské univerzitě, která jej naučila decentnímu stylu francouzské plastiky.

  Vzdělání:
  LF UK Plzeň - diplom v oboru všeobecné lékařství
  Atestace 1. stupně z Obecné chirurgie
  Diplom AFSA (Specializační atestace vyššího stupně) z oboru: Plastická rekonstrukční a estetické chirurgie, Université Denis Diderot - Paris VII v Paříži /, atestační práce na téma: Historie chirurgických transformací mužských transsexuálů
  Univerzitní diplom z „ Experimentální chirurgie a mikrochirurgie“ na Univerzitě Denis Diderot - Paris VII v Paříži
  Specializační diplom ve specializovaném oboru Plastická chirurgie, Slovenská Zdravotnícka Univerzita, Bratislava
  licence ČLK pro výkon soukromé lékařské praxe, pro výkon funkce lektor v lékařské praxi, pro výkon funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru Plastická chirurgie
  soudní znalec v odvětví plastické chirurgie
  Praxe
  Chirurgická Klinika IPVZ, ve FN Na Bulovce, sek. lékař
  Oddělení čelistní, obličejové a plastické chirurgie, Chirurgie ruky ÚVN - Praha, sek. lékař
  Klinika plastické chirurgie 1. LF UK ve FN Na Bulovce, sek. lékař a současně
  1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, odborný asistent
  Soukromá lékařská praxe v oboru plastická chirurgie, Registrovaný plastický chirurg na Praze 1 od roku 2006
  Soudní znalec v oboru zdravotnictví, odvětví plastická chirurgie od roku 2007
  Stáže
  Klinika Plastické Rekonstrukční a Estetické Chirurgie, Univerzitní Nemocnice St. Louis, Paříž, Francie - 1995
  Klinika Maxillo-Faciální a Plastické Chirurgie, Dětská fakultní Nemocnice Armand-Trousseau, Paříž, Francie - 1997
  Dlouhodobá dobrovolná stáž na Klinice Plastické Chirurgie FN Královské Vinohrady, Praha, práce na téma : “ Sekundární infekce po plastikách mamm “ / 1995 - 1997 /
  Klinika Plastické rekonstrukční a Estetické Chirurgie, Univerzitní Nemocnice St. Louis, Paříž, / 2002 – 2003 a 2003 - 2004
  Klinika plastickej chirurgie, FN Ružinov, Bratislava, SR – 2006
  Odborné mezinárodní kurzy
  Plastická chirurgie deformit prsu – prof. Ivo Pitanguy – Universita Catholica Sao Paolo – Brazilie – 2003 v rámci kongresu IPRAS – Sydney - Austrálie
  Nové postupy v léčbě vrozených rozštěpů patra a rtů na Univerzitní klinice Dětské plastické chirurgie a popálenin v Univerzitní nemocnici Roger Salengo v Lille - Francie – Prof. Pellerin a Prof. Martinot/duben 2004/
  Mezinárodní kurz a diplom Advances in Breast plastic surgery na Klinice plastické chirurgie Centra Léon-Bérard v Lyonu - Francie – Dr. Delay /červen 2004/
  Mezinárodní kurz Surgical Minimal Invasive Approaches For Men, IMCAS 2008, Paříž, Francie
  SOUDNÍ ZNALEC V OBLASTI PLASTICKÁ CHIRURGIE

  Specializace

  • plastická chirurgie
  • chirurgie

  Nemoci

  • gynekomastie
  • nadměrné pocení
  • zarůstající nehty
  • rakovina - rekonstrukce prsou

  Služby


  MUDr. Patrik Paulis

  Jindřišská 20, Be Elite Clinic, 110 00 Praha, hl. město Praha

  Konzultace
  Konzultace je zdarma
  Změna pohlaví
  Operace uší
  Plastika u transsexuálů
  Ostranění nadměrného pocení
  Bsal abdominoplastika
  Dvojitá brada
  Endoskopie
  Augmentace prsního svalu muži
  Augmentace
  Abdominoplastika
  Augmentace lýtek
  Augmentace hýždí
  Augmentace poprsí ženy
  Gynekomastie
  Hymenoplastika
  Noční pocení
  Liposukce podbradku
  Hyperhidróza
  Běžný termín
  Zobrazit všechny

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Patrik Paulis
  Patrik Paulis
  Plastický chirurg, Chirurg
  Praha
  Hezký dobrý den, děkujeme za Vaš zajem! Doporučujeme vždy osobní konzultaci, kde vše detailně proberete s panem Doktorem. Konzultujeme v Praze a nebo poté cca jednou měsíčně i v Bratislavě, pokud… Více

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  36 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • M

   Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму.
   Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera ))

  • M

   Na začátku listopadu minulého roku jsem u pana doktora Paulise byla na modelaci prsou a ráda bych zde napsala svou zkušenost.
   Pan doktor působí jako profesionál, sídlí na Václavském náměstí v útulné čekárně, která popravdě ani jako ordinace nevypadá, součástí místnosti je bar, kde si můžete dát vodu, kávu či jiný nápoj.
   Pokaždé, když jsem zde byla, čekala jsem velmi dlouho, někdy i déle jak hodinu. Mohlo by to být kvůli tomu, že konzultace jsou zdarma a pan doktor si pravděpodobně objednává více lidí na stejnou hodinu (bavila jsem se o tom s paní, která také na konzultaci čekala a měla přijít ve stejný čas, jako já) nicméně, působil na mě velmi profesionálně, tak jsem se rozhodla k němu jít. Konzultace trvala asi 10-15 minut, krátké vysvětlení a návrh, vše působilo skvěle. Očekávala jsem, že se ještě uvidíme v nemocnici, kde mi pan doktor k zákroku řekne zbývající detaily.
   Po příjezdu následovalo vyplnění a podepsání spousty formulářů a umístění na pokoj. Pokoj i nemocnice jsou čisté, pokoje mají vlastní záchod a sprchu, prostředí je to velmi pěkné, sestry v pohodě.
   Pan doktor se objevil jen krátce ve dveřích s tím, že se to trochu protáhne, takže jsem přišla na řadu někdy kolem poledne (od 7 ráno jsem byla na pokoji). Přišla za mnou sestra, žádné obeznámení se nekonalo, vzala jsem si prášek na uklidnění a jela jsem na sál, tam jsem byla již nadopována a moc jsem nevnímala své okolí.
   S výsledkem operace jsem spíše nespokojená, rozhodně půjdu v budoucnu na opravnou operaci. Nevím, jestli jsou tyto nezdary způsobeny vinou pana doktora nebo se to stává, po dotazu mi neposkytl srozumitelnou odpověď.
   Kontroly byla zdlouhavé, stačilo jen vyměnit obvaz za 5 minut, přesto jsem pokaždé čekala dlouho, párkrát se stávalo, že pan doktor uvízl v zácpě a přijel později. Ptala jsem se ho na kolikátou hodinu mám příště přijet, kdy je v čekárně méně lidí, protože se mi po operaci dost motala hlava a i sezení mě vyčerpávalo. Vždy řekl, že je v ordinaci od 9-11 a tak to tam funguje.
   Má při sobě asistentku, která na mě zpočátku působila mile, ale mohla by se vyvarovat určitých prohřešků, které podle mě zodpovědný personál nedělá. Před klienty si sama pro sebe nadávala, jak je dnes unavená, chodila si pro kávu na bar, popoháněla přeplněnou ordinaci se slovy "šup šup", vždy, když jsem jí psala mi odepsala SMS, že řídí a že se ozve později, ale nikdy se neozvala.
   Nabídl mi druhou operaci o dva měsíce po té mé jako opravu. Díkybohu mě napadlo jít na konzultaci k jinému panu doktorovi, který mi řekl, že výkon byl proveden pravděpodobně špatně a že není dobré provádět opravné operace tak brzy po sobě, ale musí se počkat, než se rány zacelí.
   Tím pádem jsem se rozhodla, že k němu už nikdy nevkročím, bohužel s ním mám špatnou zkušenost.
   Buďte opatrné!

  • Chtěla bych poděkovat MUDr. Patriku Paulisovi a jeho celému týmu za skvěle odvedenou práci. Pan doktor je opravdový profesionál. Vše proběhlo hladce bez jakýchkoliv komplikací. Zákrok jsem podstoupila na Swiss Med Clinic v Plané, kde bylo o mě perfektně postaráno. S výsledkem jsem naprosto spokojená. U pana doktora jsem podstoupila dva zákroky a pokud se rozhodnu pro další tak pan doktor bude jasná volba. Pan doktor má moji plnou důvěru. Je to úžasný člověk a nejlepší plastický chirurg V ČR.

  • M

   Dobry den, pri panovi doktorovi som bola robit abdominoplastiku pred tyzdnom.S jeho vykonom, som velmi spokojna a vratli mi to co som uz 12 rokov nemala a to je samodôvera a pekne brusko ako pred porodom..Pana doktora som si nasla na internete a vycestovala za nim 800km takze vam poviem aj stalo to za to a nie je.mi to luto. Operovana som vola v.klinike Plana a su tam aj krasne a mile sestricky ktore su mi pri vsetkom pomahali a podporovali ma. Pan doktor ma aj super asistentku pani Marketku ktora je aj bola stale.ochotna kedykolvek zodpovedat na moje otazky a obavy.
   Mozem k tomu dodat len jedno velke DAKUJEM.

  • T
   Návštěva z ZnamyLekar.cz

   Pan doktor Paulis mi pomohl od mého dlouhodobého zdravotního problému, který se však netýkal plastické chirurgie. Byl velmi příjemný, milý, dokonce jsme se na operačním sále i zasmáli. Nebýt jeho, nevím jak bych skončila. Díky tomuto portálu jsem se dostala na konzultaci hned druhý den. Tisícekrát děkuji za lidský přístup, porozumění a naprostou profesionalitu. Tereza Rozšafná

  • M

   U pana doktora Paulise jsem podstoupila dva zakroky, s celym procesem a výsledkem jsem natolik spokojena, že mohu pana doktora jen a jen do poručit. Vysoká profesionalita a seriózní jednání celého týmu.

  • D

   Před časem jsem podstoupila augmentaci prsou u skvělého plastického chirurga MUDr. Patrika Paulise. Musím napsat, že od samého počátku konzultace, samotné operace a následné pooperační péče, byl přístup pana doktora, jeho asistentky a celého týmu naprosto profesionální, nebojím se napsat též lidský až rodinný. Pan doktor mi splnil sen o větším poprsí, dodal sebevědomí. Jsem prostě šťastná. Za to MUDr. Patriku Paulisovi a jeho celému týmu patří VELKÝ DÍK! Milé dámy, ženy, slečny, ale i pánové, pana doktora a jeho tým mohu jen a jen doporučit. Pane doktore, ať se Vám daří, myslím, že se ještě uvidíme. Dana Š.

  • S

   Dobrý deň.
   U pána doktora Paulisa som podstúpila reoperáciu pŕs 12.6.2014 v Swiss Medic clinic v Planej. Prvá operácia ktorú som podstúpila u iného doktora nedopadla príliš dobre. Nebola som spokojná s výsledkom. Najdôležitejším faktorom pre ktorý som sa rozhodla pre druhú operáciu bola vzdialenosť medzi prsiami, ktorá bola neúnosná. Na ľavej strane vznikla kapsulárna kontraktúra a to spôsobilo pokles. Okrem toho som mal viditeľné jazvy, ktoré vytŕčali spod plaviek. Bála som sa druhej operácie, no na základe referencii od kamarátky som sa rozhodla skúsiť konzultáciu u pána doktora Pauilsa. Bola som milo prekvapená. Úplne iný prístup ako prvý doktor, čo sa týka konzultácie, samotnej operácie, či pooperačnej starostlivosti. Pred operáciou som absolvovala niekoľko konzultácii aby sme si boli istý aký očakávam výsledok. Keďže som fitnesska, zvažovali sme mnoho faktorov. Pán doktor má naozaj individuálny a milý prístup ku každej pacientke. Dnes mám 9 týždňov od operácie a môžem povedať, že som naozaj spokojná a zároveň vďačná pánovi doktorovi. Prsia sú bližšie, jazvy upravené a kapsulárna kontraktúra je preč. Keďže súťažím v oblasti fitness a skoro stále sa pohybujem v plavkách je pre mňa naozaj dôležité aby prsia vyzerali dobre. Som rada a zároveň aj vďačná pánovi doktorovi za odvedenú prácu. Zároveň by som chcela poďakovať asistentke Markétke za ochotu, ktorou v dnešnej dobe moc ľudí neovplíva. AK budem ešte niekedy rozmýšľať nad iným zákrokom určite sa obrátim na pána doktora Paulisa, plne mu dôverujem a môžem naozaj len odporúčať.
   Sabína Pleváková

  • L

   Podstoupila jsem vcelku náročný invazivní zákrok, k němuž jsem se rozhodla i proto, že mi pan doktor poskytl osobní přístup a vcelku obsáhlou odbornou konzultaci. Operace proběhla v pořádku, následnou a žádným lékařským pochybením nezpůsobenou, menší zdravotní komplikaci vyřešil pan doktor okamžitě a profesionálně. Následovala skvělá a zodpovědná pooperační péče. MUDr. Paulise a jeho tým můžu jen doporučit.

  • H

   Na mém těle pan doktor provedl několik zákroků, přičemž nebýt právě jeho, nepodstoupila bych operaci, jež pro mě byla zdravotního charakteru a které jsem se bránila celých 10 let. Jde o špičkového lékaře s estetickým cítěním, profesionálním přístupem a pakliže si moje nespokojená hlava neusmyslí, že bylo všemu dost a že to stačí a není mi dvacet a už mi nikdy dvacet nebude a že jsem spokojená máma od tří dětí, pak věřte, že si vymyslím další zákrok a půjdu opět k němu na zkrášlovací proceduru, i kdyby operoval v Černé pri Čope. On to ještě neví, ale určitě až se dám po posledním zákroku dohromady, přijdu k němu na botox...