Otorinolaryngolog Hlučín

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Internista, Plastický chirurg, Praktický lékař Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Otorinolaryngolog

„Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit! Více

Lumírova 639/2, Mapa

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

17.listopadu 1790, Mapa

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava

• „Super lékařka, navíc v kontrastu s kolegyní Vykydalovou, u které je to nic moc. Strašně moc odborný přístup i lidský, určitě doporučuji :-). Více

náměstí SNP 1886/4, Ostrava-Zabřeh Mapa

ORL Poliklinika Ostrava Zábřeh, s.r.o.

• „Paní doktorka je odborník s lidským přístupem, nedám na ni dopustit. Chodím k ní i se synem. Opravdu jí jde o to, aby pacientům pomohla. Dnes jsem kvůli její nemoci musela na kontrolu k jiné doktorce a tam jsem si uvědomila, jak je paní doktorka skvělá a že je třeba ji pochválit. Sestřička je taky milá, vždy člověka uklidní a děti zabaví. Děkujeme. Jen bych uvítala sešitek v čekárně, kde by se lidi po příchodu zapsali, je tam totiž tolik pacientů, že někdy je těžké hlídat, kdo je na řadě. Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog

„Pana doktora Hradila si velmi vážím. Je špičkovým odborníkem ve svém oboru. Perfektní diagnostik, empaticky, dovede soucitit s pacientem, rychle se rozhoduje.bez dlouhého čekání. Zmiňuji také pekne prostredi mající vliv na pacienta.sestricky hodne mile s evidentním zájmem o pacienta. Více

Chittussiho 9, Ostrava Mapa

• „Bez obědnání mě vzala, perfektní přístup, z mé strany spokojenost ;) .

Nádražní 104/982, Ostrava Mapa

Dům zdraví Müller s.r.o., gyn., ORL

• „Syn má od miminka problémy se záněty středního ucha a tak už jsme byli v rukou xyz orl lékařů. A upřímně ani jeden se nevyrovná paní doktorce Boháčové. Jak odborností,tak přístupem a lidskostí. Mrzí mě,že paní doktorka nema soukromou ordinaci. Myslím,že další takovou paní doktorku už nepotkáme. A jelikož se na ambulanci střídají,tak je malá pravděpodobnost na ní natrefit. Mnozí ORL lékaři by si z ní měli vzít příklad. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

ORL ordinace

• „Pana doktora jsem navštívil se silným zánětem v krku, kdy jsem nemohl prakticky nic pozřít. Pan doktor mě velice šetrně prohlédl, našel skryté ložisko zánětu (můj obvodní lékař den před tím nic nenašel) a nasadil vhodná antibiotika. Cením si zejména vstřícného přístupu k pacientovi, komunikace a vysvětlení problému a v neposlední řadě zkušeností a odborných znalostí pana doktora. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Je to frajer, pomohl mi s mým zdravotním problémem, který jsem řešil se čtyřmi lékaři. Starší lékař je už většinou bez zájmu o pacienta, mladý MUDr. Schwarz je pravý opak. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Opravdu oceňuji profesionální, laskavý a citlivý přístup. Patřím mezi pacienty, kteří se dost obávají, má-li dojít k nějakému zákroku a zásahu, ale k paní doktorce mám obrovskou důvěru díky několik azkušenostem. Zároveň nejde jen o citlivé vyšetření, ale i na léčbě jsme se vždy domluvily. Popsala mi možnosti a byla vždy ochotna se mnou vše probrat. Více

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská

• „Vzhledem k tomu,že si názor na lidi dělám nejraději sám,rozhodl jsem se pro ošetření v amb.MUDr.Skeřilové, byť jsem si četl některé recenze na tomto portálu. A zde je mé hodnocení- velice vstřícný personál,tedy paní doktorka i obě sestřičky.Udělaly pro mne maximum a co hlavně pomohly mi od problémů.Jsem rozhodnut, zde přivést celou svou rodinu. A co hlavně - smekám před tím, jak to zvládají s úsměvem a přitom za dveřmi je čekárna plná k prasknutí,což asi svědčí o tom, jaké péče se zde lidem dostává. Více

28. října 38, Ostrava Mapa

Odborný lékař ORL a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Chci panu MUDr. Matouškovi poděkovat za skvěle provedenou operaci. Vše dopadlo na výbornou. Opravdový profík s lidským přístupem, který vše srozumitelně vysvětlí. Za mě 100%. Všem doporučuji. Nejlepší lékař :-))) H.K. Více

ORL Klinika FN Ostrava

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je velice pečlivý a lidský. Po opakovaném vyšetření mi navrhnul operaci, kterou taky sám provedl a to perfektně. I při následných kontrolách nic nezanedbal a se zájmem sledoval, jestli mi operace pomohla. A rád říkám, že ANO, pomohlo mi to hodně i moje rodina je spokojena :-) ( pan doktor ví, o čem píšu). Děkuji moc. Více

Mjr. Nováka 1/1392, Ostrava Mapa

UNK ordinace s.r.o., ušní,nosní,krční

• Otorinolaryngolog

„Taktéž vřele doporučuji. Pan primář Jeřábek mě před týdnem operoval (septoplastika) a jsem maximálně spokojena. Bolest se dala v pohodě přežít, nebyly ani třeba léky od bolesti. Z operace jsem měla velký strach, ale bylo to v pohodě :) děkuji, pane primáři. Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Otorinolaryngolog

„Pan Doktor Schnirch je odborník na svém místě.Mé problémy s ušima řeší s přehledem, vždy pomůže a mně se uleví.ORL jinde hledat nebudu - za to kožní zcela určitě - tam po zkušenostech již nikdy více! Více

Studentská 641, Bohumín Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog

„Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Sokolská 2587/81, Ostrava Mapa

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Já bych chtěla velice paní doktorce Klementové ještě jednou moc moc poděkovat!!! je to dle meho paní doktorka s velkým D a profesionál!!Dnes ráno mi volaji ze školky ,že má dcera velice pláče,už asi hodinu..Já byla praci,ale sedla jsem do auta a jela pro ni ...nejblíž jsem to měla k pani doktorce Klementové..letela jsem s malou Sofii a paní doktorku jsem přistihla ve dveřích a to byla na odchodu domu!!Bylo už dost hodin!!Paní doktorka se vytočila ve dveřích a okamžite mou dceru Sofii vyšetřila!!V dnešní uspěchané dobe a ještě ktomu při pátku...Přesto moc děkuji ..Je večer a Sofie je relativně o.k...:-) Více

Opavská 962, Ostrava Mapa

Mephacentrum ordinace ORL