Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Blansko

• „Ordinace sice na první pohled není nejmodernější, ale pan doktor je moc milý, s lidským přístupem, vysvětlí, uklidní a vyřeší. Obrovským plus je i to, že bylo možné se objednat hned na druhý den (jinde mi nabízeli termíny minimálně za dva týdny). Více

Jungmannova 3, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„vynikající lékař. Péče o mě nadprůměrná, vše vysvětlí, byla jsem o všem informována, jak to bude, co se stane. Moc mi za vše děkuji. vděčná pacientka J.Menšíková Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Perfektní paní doktorka. Pečlivá, milá a šikovná. Malému střihla uzdičky, prohlédla nosík i ouška, vše mi krásně vysvětlila. Je vidět, že má děti opravdu ráda a že ráda pomáhá! Jednoznačně doporučuji. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Dětská ORL ambulance

• „Manžel měl problémy ušní zátkou, všechny ORL jsou na objednání nebo na čekání, vzhledem k tomu, že manžel chodí o dvou berlich a musíme říkat dětem aby nám dovezli autem, tento lékař Po telefonickém dotazů řekl že můžeme přijet ihned, nečekali jsme hned nás vzal. Má velmi hezké chování, empatii, je odborník na svém místě. Vřele doporučuji. Více

Kuklenská 31, Brno Mapa

Poliklinika Kuklenská s.r.o.

• „Vynikající paní doktorka, laskavý přístup a odborná péče při nutném zákroku, který bylo nezbytné provést. Již několikátá návštěva v průběhu několika let. Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

Ambulance ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog

„K panu doktorovi chodim asy tak od 7 let jeto skvělý doktor vždy pozná co me ouška potřebují a memu synkovi taky pomohl mohu jen doporučit a sestřička je mila vstřícná Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Logoped

„Dnes jsem byla na vyšetření u paní doktorky poprvé. Naprostá spokojenost s přístupem a vyšetřením u paní doktorky.

Černopolní 20, Brno Mapa

ORL - foniatrie

• „Paní doktorka Fullerová je opravdu skvělá. Kladně hodnotím nejen lidský přístup, ale také postupy léčby. Velmi vítám, že je inovativní, vyzná se v možnostech dostupných podpůrných přípravků léčby, nadále si rozšiřuje obzory. Také s potěšením vítám náklonnost k homeopatii. Neřeší problémy razantně, pokud to není nezbytné. Chodím k ní s dcerou (zvětšená nosní mandle, opakované a vleklé rýmy, zánět ucha... A také sama - záněty dutin, angína). Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční, homeopatie

• „Navštívil jsem paní Dr. Žáčkovou, Poliklinika Lesná: perfektní diagnostika, paní doktorka doporučila preparáty, které účinkovali. Hodnotím velice dobře. Paní doktorka příjemná, usměvavá. Děkuji Mgr. Michal Ševčík Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční

• „Paní doktorka mě velmi ochotně vzala v době, kdy má ORL lékařka měla dovolenou. Byla velmi vstřícná a pečlivá, vyslechla si problém, udělala mi navíc i stěr z krku, a to i přes to, že jsem nebyla její pacientka. Předepsala mi účinnou medikaci a moc mi tím pomohla. Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

• „Paní doktorka opravdu ví co dělá a je velice empatická. Umí to s dětmi a snaží se všem pomoct. Velkou výhodou je i nový objednací systém, který zaručuje krátké čekání místo 2 hodin, jak tomu bylo dřív. Jedinou nevýhodou jsou prostory ordinace, které jsou už postarší. Více

Blanenská 982, Kuřim Mapa

Odborná ORL ambulance