Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Zlín

• „Lékaře navštěvuji pravidelně a poměrně se k němu i těším, neboť vždy pomůže a humorem umocní efekt léčby. Vynikající odborník, laskavý a vstřícný ke svým pacientům. Je to prostě machr s velkým M Více

Františkánská 163, Uherské Hradiště Mapa

ORL ordinace

• „Za sebe mohu říct, že paní doktorka Gergelová má jako jeden z velmi mála lékařů mou důvěru. Odbornost laik těžko posoudí, ale co se týká přístupu k pacientům, tak jsem zcela spokojen a s každým dalším ORL problémem se na ni s důvěrou obrátím, přestože to vždy znamená nemalé čekaní ve stále plné čekárně. A ty řeči dotčených individuí, kteří zde snad kritizují sestřičku, tak ty bych vůbec nebral v potaz - vždyť kolik samolibých arogantních blců dnes a denně sami potkáte a přesně tito pak píšou takové výmysly, kterými chtějí očernit někoho kdo se před nimi "neposadil na zadek". Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Otorinolaryngolog

„V červnu jsem absolvovala v kroměřížské nemocnici u pana primáře Pára operaci štítné žlázy. Musím zhodnotit vše velmi kladně, jak pana primáře, ostatní doktory i personál. Operace i pobyt v nemocnici naprosto bez problémů, všichni byli příjemní a profesionální. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s (ORL)

• Otorinolaryngolog

„s lekářem mám výborné zkušenosti, mohu jen doporučit - je vstřícný a opravdu se zajímá o své pacienty

Sušilova 1505, Holešov Mapa

Ordinace otorinolaryngologie