Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Blansko

• „Jsou to prostě profíci. Jsem zdravotník a maminka dvojčat a nikdy bych neměnila! Velmi krásný přístup k dětem, nic paní doktorka nenechá na pochybách, vše vždy důkladně vyšetří. Otázky ráda zodpoví. Nikoho do ničeho nenutí. Zde je vidět léta praxe a paní doktorka se stále vzdělává. Ke každému přistupuje individuálně. A pro mně hlavní lidský přístup jak paní doktorky tak sestřičky. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme spokojeni,byla ochotná nás vyšetřit i mimo ordinační hodiny,sestra je taky velmi přijmná a milá,když dítě onemocní,tak jsme v klidu Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Máme jen ty nejlepší zkušenosti, profesionální a empatický přístup. Navíc oceňuji, že se dlouho nečeká, dobrá organizace. Více

Růžové náměstí 14, Boskovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost, odborný dětský lékař, péče o rizikové novorozence a kojence

• „Naprostá spokojenost s přístupem, chováním i čekací dobou u paní doktorky. Lepšího pediatra si neumím představit. Sestřička také velmi příjemná a empatická. Více

Svatopluka Čecha 173, Bílovice nad Svitavou Mapa

• „Pani doktorka nikoho k nicemu nenuti a nic neodsuzuje, je otevrena a vstricna. Deti na prohlidkach nestresuje zbytecnym vysetrenim {nevim, proc by mela miminku rozvazovat plenku, kdyz si maminka sama nevsimla nejakych potizi}. Nenasazuje zbytecnou medikaci. Pusobi na me zkusene a vyrovnane. Po strance profesni jsme s ni maximalne spokojeni. Horsi je to se spolehlivosti - byva tezke se dovolat, na maily moc neodpovida, parkrat jsme si u ni pockali pekne dlouho a jednou se nam stalo, ze ordinace nebyla vubec otevrena, ale to se obcas muze stat v kazde profesi. Komu takoveto veci vadi, at k ni nechodi. My menit ucite nebudeme, ackoliv to k ni nemame uplne blizko. Více

č.d. 179, Lipůvka Mapa

Nerudova 552, Kuřim Mapa

Šebrov 112, Šebrov-Kateřina Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pan doktor, se kterým jsem se za svůj mladý život setkala. Velmi ráda na něj vzpomínám, nebo jsem se zatím s tak dobrým přístupem bohužel nikde nesetkala. Pan doktor je opravdu vynikající lékař a všem ho doporučuji :) Více

Černopolní 20, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Jonášová i pan doktor Zavadil jsou výbornými lékaři na svém místě! Jejich zkušenosti jsou k nezaplacení...Díky jejich přehledu jsme po dvou letech nejistoty zjistili co synka trápí, a jak zbytečná byla předchozí léčba ATB :-( Veškerý personál je velmi ochotný, vstřícný..vždy vše dopodrobna vysvětlí a hlavně pomohou! Moc děkujeme!!! Zdenka s Bereničkou a s Tadeáškem :-) Více

Rotalova 38, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsme začali chodit na doporučení kamarádky před 8 roky. Vždy jsme byli spokojeni s jejím profesionálním přístupem. Nikdy nic nepodcení a pokud se jí něco nezdá, neváhá a raději odešle na další vyšetření. S očkovánim problém nevidím, několikrát jsme si vakcínu museli objednat a vyzvednout v lékárně, ale ta je hned vedle na chodbě, tak s tím musí mít problém asi jen lenoch. Je pravda, že se u paní doktorky někdy čeká i tři hodiny, ale u kterého doktora ne? Když přijde po ránu několik dětí, tak je přece nemůže vzít všechny naráz. Kolikrát stačí zavolat předem a paní doktorka nebo sestřička řeknou, přijďte třeba za hodinu, teď je tady plno. Nikdo se nezavděčí všem, ale my jsme spokojeni i přesto, že dojíždíme z 15 km vzdálené Kuřimi. Rozhodně nám to zato stojí. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila už já jako malé miminko(před 20lety), můj bratr (do teď) a teď jsem k paní doktorce přihlásila i svoji dceru. Po propuštění z porodnice si nás paní doktorka objednala na dobu kdy už je ordinace zavřená. S malou mi pomáhá, ptá se ... prostě skvělá jak říkám známe se už 20 let a nemenila bych. (A to musíme 20km dojíždět) Více

Riegrova 12, Brno Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Vždy mi vše vysvětlý, trpělivě odpovídá na moje dotazy, vychází mi maximálně vstříct. Dcera měla jako miminko zdravotní problém. Paní doktorka okamžitě poznala příčinu a hned začala jednat, takže další kroky proběhly rychle a dcerka byla brzy v pořádku. K dětem se vždy chová moc hezky a mile. No a paní sestřička je taky hrozně fajnová a empatická ženská. Jak osobně, tak po telefonu. S dětmi jí to jde opravdu dobře. Takže já můžu za sebe tuhle dvojci opravdu doporučit Více

Šimáčkova 1, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi milá a zkušená, registrován byl u ní můj manžel a dnes obě naše děti, naprostá spokojenost.

Absolonova 30, Brno Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Velmi ochotná se zdravým jak se říká selským rozumem. Je ochotná, vždy poradí. Také jí práce jde pěkně od ruky a člověk nestráví půl dne u lékaře. Sestřička je taky super. Více

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborná lékařka, pečlivá, milá k dětským pacientům.

č.d. 443, Černá Hora Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Bezkonkurenční pi.Dr.! Odbornice na svem miste, je empaticka k rodicum, hodna na deti. Je hodna, vzdy poradi. SNAD se nikdy nedostanem do dveri vedle, pte tam jsem slysela nadavky ze vsech.str. K pi.Dr.je to vzdy zazitek to vysetreni prcka! Naprosto nestresujici prostredi! Skvělá i sestricka! Více

Libušina třída 580/4, Brno Mapa

• „Paní doktorka Kalová je příjemná jak k miminkům tak k rodičům. Ve všem mi poradila. Byla jsem u ní s 14 den. miminkem a nemůžu si stěžovat. Vřele doporučuji. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena, řídí se rozumem a stejně tak nechá na nás, jestli se rozhodnem například pro očkování navíc. Zároveň, pokud jsme zastánci jemnější medicíny, podpoří nás. Takže je poměrně alternativní, ale zároveň má přehled v moderních prostředcích. Naše jinak bázlivá dcerka se jí nebojí, v ordinaci i čekárně se chová jako doma. Pro doplnění informace, čekárna je již předělaná a je větší, pohodlnější. Snad jediná vada na kráse je čekání, i když jste objednaní, není hodinový skluz vyjímkou. Ale paní doktorka je člověk na svém místě a nikdy pacienty neošidí, protože by někam spěchala. Jsme rádi, že ji v Kuřimi máme. Více

č.d. 112, Šebrov-Kateřina Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná! Je vždy milá, empatická, vyslechne rodiče, dobře stanoví diagnózu i léčbu. Nemá problém napsat doporučení na další vyšetření k odbornému lékaři. Sestřička je rázná, v dobrém slova smyslu, a také moc hodná. Jsem ráda, že jsem se syny mohla chodit do této ordinace. Více

Černopolní 20, Brno Mapa

• Pediatr, Imunolog, Alergolog