Doporučení oční lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Blansko

• „Vše proběhlo v pořádku a vyšetření bylo důkladné. Pan doktor mi vše vysvětlil a společně jsme se dohodli na vhodném postupu. Sice jsem nějakou dobu čekala, ale jinak si nemohu stěžovat, předepsané brýle jsou rovněž dobré. Více

Stromovka 8, Brno Mapa

Oční ambulance

• „Pan primář mě vyšetřuje již od dětství, jako dítě jsem ocenila jeho vlídný, klidný a přátelský přístup. Po špatných zkušenostech s jiným ošetřujícím personálem jsem byla jako dítě ochotna spolupracovat pouze s ním. V dospělosti oceňuji jeho empatii, pečlivost a odbornost. Je to člověk, který vykonává svou profesi s tak neuvěřitelnou lidskostí. Nejlepší lékař, na kterého nedám dopustit. Více

Černopolní 9, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Profesionální a zároveň empatický přístup pana primáře Kaňovského při operaci šedého zákalu si velice vážím a touto cestou mu děkuji. I přístup a odbornost lékařek při vyšetřován očí byly na vynikající úrovni. Více

GEMINI oční centrum, a.s.

• „Úžasná paní doktorka, anděl v převlečení za očního doktora. Milá, trpělivá, chytrá, s velkým humorem a nadhledem... bylo mi velkým potěšením přijít ;-) Více

Koliště 47, Brno Mapa

Oční ambulance

• „Děkuji panu primáři za provedení operace katarakty mé 85 leté mamince. Děkuji za jeho vlídný, srdečný a lidský přístup. Jeho skvělé jednání se odráží i na práci celého jeho týmu. Ještě jednou mnohokrát díky!!!! Bradová Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská Nemocnice Brno

• „jsem velice spokojena z tímto očním lékařem je příjemný sice jsem byla u něho pouze jedenkrát,ale ráda se k němu budu vracet Více

Jugoslávská 11, Brno Mapa

Soukromá oční ambulance

• „Odborník na svém místě ! Profesionální přístup k pacientovi ! Jsem s léčbou u pana doktora maximálně spokojen !

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• „Přišla jsem za paní doktorkou bez objednání jako pohotovostní případ po nehodě oka. Paní sestřička (nová od 3/2021) byla velmi věcná a zároveň příjemná. Paní doktorka byla vstřícná, trpělivá, vyšetřila mě a lidsky vysvětlila můj problém a možnosti léčby. Obě projevily lidskou snahu mi pomoci, a to přesto, že jsem nebyla jejich pacient. Skvělé ženy. Mohu jen doporučit! Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Oftalmologie

• „Paní doktorka teď mimo jiné ordinuje na oční klinice Gemini na Veveří 111. Našel jsem ji tam náhodou a už vím, kam mám chodit - je to tam moc příjemné a paní doktorka tam má skvělé zázemí. Její péče za tu cestu stojí. Více

GEMINI oční centrum, a.s.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, empatická, má snahu maximálně pomoci. Měl jsem problém s šedým zákalem obou očí, ihned mě odeslala na kliniku Gemini, kde mi úspěšně inplantovali čočky, jsem velmi spokojen. Časté zá- něty oka, způsobené řasami spodního víčka, také vyřešila plasickou operací na oční klinice v Brně Bohunicích k mé spokojenosti, za což velmi děkuji, mám po dlouhodobém problému. I když má velké množství pacientů, neod- mítné okamžitou pomoc při nějakém očním problému. Její odbornost je na nejvyšší úrovni. Moc paní doktorce za vše děkuji a vřele doporučuji všem, kdo mají nějaké problémy se zrakem. Vladimír Neumann Olešnice Více

Růžové náměstí 12/2345, Boskovice Mapa

• Oční lékař

„Sice není příliš komunikativní, ale pečlivý, mně zjisil vadu, kterou před tím žádný lékař ani nezkoumal, od té doby mě z brýlí nebolí hlava. Když neví, pošle jinam - případ mého syna, kterého odeslal ke specialistům na dětské, když viděl, že problém je, ale on ho vyřešit nedokáže (syn má nakonec oboustrannou komplikovanou oční vadu, chodí pravidelně cvičit, nosí brýle, okluzor...). A mimochodem, se synem (5 let) komunikovat musel a komunikoval :) Více

Blanenská 982, Kuřim Mapa

Odborný oční lékař

• „asi 20let chodím k paní doktorce jsem moc spokojená sice se musí čekat , ale ted se čeká skoro u všech lékařu a na odborníka si ráda počkám Více

Svatopluka Čecha 2, Brno Mapa

Ordinace odbor. lékaře - oftalmologa

• „K paní doktorce chodím 9 let a nikdy jsem neměla jediný problém. Je vždy vstřícná a příjemná. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi neporadila nebo byla neochotná. Naopak oproti mnohým doktorům z očních optik vnímá o čem s ní mluvím a považuji ji za profesionála. Že nemá čas řešit kontaktní čočky? Však taky není kontaktolog, který má čas z větší části vyhrazený pro aplikace, od toho tu jsou opravdu specialisti v optikách. Jinak trochu nechápu, co tu dělá hodnocení jejího záskoku po dobu dlouhodobé nemoci. Více

Horníkova 34, Brno Mapa

Oční lékařka

• „Nadstandartní přístup lékaře, důkladné vyšetření, paní doktorka se mi vše srozumitelně vysvětlila...

Mendlovo náměstí 907/1a, Brno Mapa

OFTALPRO s.r.o., oční ordinace

• „K paní doktorce chodím již od dětství a mám ji velice ráda. Všetření nikdy nebylo nepříjemné. Paní doktorku mohu doporučit! Více

Otakara Kubína 179, Boskovice Mapa

Oční lékařka

• „Musím ocenit, že paní doktorka se mě s akutním případem ujala, ačkoliv k ní nepatřím a nejsem ani z Brna, kde jsem byl na služební cestě. Úroveň ošetření byla v porovnání s jinými očními lékaři standardní. Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

Oční ordinace

• náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Oftalmologie

• „s vysetrenim pani doktorky jsem velmi spokojena, opravdu vidim s brylema, ktere mi predepsala lepe; pani doktorka se snazi byt profesionalne prijemna, vse pro jistotu opakuje vicekrat, ovlivnuje ji asi jak spolupracuje se starsimi lidmi...co se tyka motivace deti a rodicu ke spolupraci, nezvolila pani dr pro me nejvhodnejsi formu, ale kazdy je jiny, takze doporucuji! Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Žerotínovo náměstí 6 Veveří, Brno, Brno Mapa