Klinika Laser Esthetic

Jsem lékař. Plastický chirurg, specializovaný na plastické kosmetické operace a estetické zákroky.

• plastická chirurgie

Umístění: Klinika Laser Esthetic botox

Špatná domluva, hrozný přístup nic nevysvětleno.poprve a naposled.arogance i ze strany manželky.ceny přemrštěné

MUDr. Otakar Lucák

Zdravím Vás. Omlouvám se, ale opravdu si nejsem jist, na koho jste recenzi psala. Ale pokud zmiňujete, že jsem nic nevysvětlil, nepodal žádné informace, pak jste asi byla u jiného lékaře. Patřím mezi ty, kteří věnují konzultacím nejvíce času. Navíc, po prodeji kliniky se nyní plastické chirurgii věnuji pro zábavu, o to více a rád se svými klienty komunikuji, a to nejen o odborných věcech. Lidé mne zajímají. O tom, zda jsem arogantní musí rozhodnout spíše mí jiní pacienti. Já si to nemyslím, protože mám svou práci a své pacienty mám rád. Proto tuto práci dělám. Že jste asi byla u jiného lékaře a na jiném pracovišti svědčí i Vaše zmínka o arogantnosti mé ženy, která se mnou nepracuje již minimálně 7 let. A ceny nastavuje klinika, na které není pracuji a jsou v porovnání s okolními klinikami naprosto srovnatelné. Nicméně, v každém případě je mi líto, že jste získala negativní dojem, ať za tím stálo cokoliv. Přeji Vám jen to nejlepší. MUDr. Otakar Lucák

Umístění: jiné místo operace prsou

Dnes je to již 6 měsíců co jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Otakara Lucáka. S výsledkem jsem velmi spokojená a neměnila bych. Pan doktor je velmi sympatický a vše Vám trpělivě vysvětlí, žádná 10 minutová konzultace jako jsem měla jinde, ale skoro 45 minut, takže se nemusíte vůbec ničeho bát a v kombinaci se sestřičkami v Premier Clinic (které patří také mé velké díky) se budete cítit jako v bavlnce.

V máji 2014 má operoval dr.Lucak.Výsledok je katastrofálny.Bol to môj sen mať opäť krásne,pevné prsia a za sumu takmer 3000€ mám síce pevnejšie ale opäť padnuté prsia.Od začiatku som mala problémy,po operacii sa neprišiel ani dr.spýtať ako sa cítim,videla som iba sestričku a po operácii ráno som sa nestihla ani ucesat a museli sme odist,cesta nám trvala skoro 4,5 hod.a kontroly 5 min.Pooperačné problémy trvali dlho a tých má zbavil až na ny chirurg v našom meste.
Po ročnej kontrole mi dr.Lucak navrhol s úplným kľudom ďalšiu op,ďalšiu úpravu,samozrejme ďaľšie €,ale ja som sla do operácie s tým,že ďalšia nebude potrebná a € tiež na stromoch nerastú.
Moje zhrnutie:maximálna nespokojnosť s prístupom a o výsledku ani nehovoriac.Som strasne sklamaná.Lutujem cas a €,ktoré som vrazila do opky na tejto klinike!

MUDr. Otakar Lucák

Dobrý den. Zcela náhodou jsem narazil na tento příspěvek a musím vyjádřit své překvapení. V květnu 2014 jsem zcela 100% neoperoval za Eura. Má klinika působila v Ostravě a platby byly přijímány v českých korunách. Určitě jste, prosím, byla operována mnou na mé ostravské klinice? Pokud ano, kdykoliv se na mne obraťte a i teď se Vám budu kdykoliv rád věnovat aniž bych po vás požadoval finance. Přeji Vám pěkný den. MUDr. Otakar Lucák

Byla jsem u dr. Lucáka na operaci uší. Jelikož to bylo přes 20-ti lety, zřejme se na mě "učil" a uši dopadly špatně. Jedno odstává pořád, druhé zdeformoval. To by se dalo možná i pochopit. Ale když jsem řekla, že se mi uši nelíbí, začal se chovat ke mě dost arogantně, při ošetřování jizev mi řekl, že mám špínu za ušima. Jako 18-ti léta žába jsem odcházela s ordinace s pláčem a reoperaci už raději ani nepožádala. A to bylo asi jeho cílem. Jo a ve dveřích na mě ještě zavolal, ať si přijdu nechat spravit nos.

Byla jsem na opravu prsu a liposukci stehen . Jsem naprosto spokojená. Na této klinice pracují naprosto profesionálové jak pan dr. Lucák i sestřičky , které jsou strašně hodné. Tuhle kliniku hodnotím jako velmi dobrou . Jitka

Taky bych chtěla přispět kladným hodnocením a obrovskou spokojeností jak s klinikou Cleopatra, tak s veškerým personálem na klinice.Perfektní přístup všech doktorů a sester, velice příjemné přijetí i pobyt na klinice, profesionální chování a maximální péče...mockrát všem děkuji.

U pana doktora jsem byl na operaci nosu a prsou (gynekomastie), výsledek je výborný. Počínaje konzultací kde mi bylo vše jasně a vlídným jednáním vysvětleno, tak samotnou operací a pooperační péčí. Doporučuji!!

V březnu jsem na této klinice podstoupila operaci horních i dolních víček. Přestože je zákrok velice nepříjemný a zhojení trvalo déle, než jsem předpokládala, jsem velice spokojena, jak s provedeným zákrokem pana doktora Lucáka, tak velice příjemným a profesionálním přístupem a chováním celého personálu. Jsem opravdu velice spokojená.

Anna Rusková

Dobrý den, Pán doktor Lucák mě také operoval. Konkrétně se to týkalo operace nosu. Musím podotknout že jsem velice spokojená jak s mým, nyní už, krásným nosem tak i s přístupem Pána doktora Lucáka.

Jsem po operaci zvetseni prsou u pana Lucaku. Absolutni nespokojenost co se tyce vysledku. Byli jsme domluveni na velikosti plne C prsa momentalne vypadaji jako B a az spadnou otoky mam strach, ze to bude i cislo plne A. Pred operaci me vysetrovala jeho manzelka pani Lucakova, ktera si i vsimla, ze mam jedno prso mensi, ale i tak mi dal silikon stejne velikosti coz pri zvetseni zpusobilo, ze mam jedno prso mensi a jedno vetsi. Momentalne cekam na zahojeni a na reoperaci k panu Vreskemu. Takze absolutne nedoporucuji!!!

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, nevím, zda sem tento dotaz úplně patří. Přemýšlím nad prodloužením penisu. Je to nějakou metodou, kdy vám z těla odeberou tuk a dají ho do penisu, čímž se vám zvětší. Můj dotaz zní, zda jsou po operaci nějaké bolesti nebo zda můžou nastat po operaci nějaké komplikace? A zda je to problém do budoucna po zdravotní stránce. Děkuji za odpověď

Zdravím Vás. Jak už psala kolegyně Dr. Průchová - aplikace tuku penis pouze zvětší stran objemu, ne do délky. Podstatná informace však je, že zvětšování penisu jakýmkoliv způsobem patří mezi zákroky, které se nejen nejčastěji řeší u soudu, ale navíc zanechávají vážné trvalé následky, včetně trvalých poruch erekce. Pokud tedy mohu vážně a upřímně doporučit, tento typ zákroku raději nepodstupujte. Přeji pěkný den. Dr. Otakar Lucák

MUDr. Otakar Lucák

Zdravím už asi měsíc mám jako kdyby hnis pod kůží vedle pravého palce na noze a kůžu mi nad tím stvrdla prosím pomozte

Pokud je nález bolestivý a okolí nehtového lůžka je zarudlé, zřejmě se jedná o panaricium - zánět nehtového lůžka. To lze vyřešit pouze drobným chirurgickým zákrokem a následnou medikací pomocí ATB mastí. Doporučuji navštívit chirurgickou ambulanci.
Dr. Otakar Lucák