Klinika Laser Esthetic

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta, + 1 Více

Botox

Lifting obličeje

Liposukce +7 Více

Modelace prsou

Operace očních víček

Plastická operace břicha

Jsem lékař. Plastický chirurg, specializovaný na plastické kosmetické operace a estetické zákroky.

Botox

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Klinika Laser Esthetic

Umístění: jiné místo operace prsou

Dnes je to již 6 měsíců co jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Otakara Lucáka. S výsledkem jsem velmi spokojená a neměnila bych. Pan doktor je velmi sympatický a vše Vám trpělivě vysvětlí, žádná 10 minutová konzultace jako jsem měla jinde, ale skoro 45 minut, takže se nemusíte vůbec ničeho bát a v kombinaci se sestřičkami v Premier Clinic (které patří také mé velké díky) se budete cítit jako v bavlnce.

V máji 2014 má operoval dr.Lucak.Výsledok je katastrofálny.Bol to môj sen mať opäť krásne,pevné prsia a za sumu takmer 3000€ mám síce pevnejšie ale opäť padnuté prsia.Od začiatku som mala problémy,po operacii sa neprišiel ani dr.spýtať ako sa cítim,videla som iba sestričku a po operácii ráno som sa nestihla ani ucesat a museli sme odist,cesta nám trvala skoro 4,5 hod.a kontroly 5 min.Pooperačné problémy trvali dlho a tých má zbavil až na ny chirurg v našom meste.
Po ročnej kontrole mi dr.Lucak navrhol s úplným kľudom ďalšiu op,ďalšiu úpravu,samozrejme ďaľšie €,ale ja som sla do operácie s tým,že ďalšia nebude potrebná a € tiež na stromoch nerastú.
Moje zhrnutie:maximálna nespokojnosť s prístupom a o výsledku ani nehovoriac.Som strasne sklamaná.Lutujem cas a €,ktoré som vrazila do opky na tejto klinike!

Byla jsem u dr. Lucáka na operaci uší. Jelikož to bylo přes 20-ti lety, zřejme se na mě "učil" a uši dopadly špatně. Jedno odstává pořád, druhé zdeformoval. To by se dalo možná i pochopit. Ale když jsem řekla, že se mi uši nelíbí, začal se chovat ke mě dost arogantně, při ošetřování jizev mi řekl, že mám špínu za ušima. Jako 18-ti léta žába jsem odcházela s ordinace s pláčem a reoperaci už raději ani nepožádala. A to bylo asi jeho cílem. Jo a ve dveřích na mě ještě zavolal, ať si přijdu nechat spravit nos.

Byla jsem na opravu prsu a liposukci stehen . Jsem naprosto spokojená. Na této klinice pracují naprosto profesionálové jak pan dr. Lucák i sestřičky , které jsou strašně hodné. Tuhle kliniku hodnotím jako velmi dobrou . Jitka

Taky bych chtěla přispět kladným hodnocením a obrovskou spokojeností jak s klinikou Cleopatra, tak s veškerým personálem na klinice.Perfektní přístup všech doktorů a sester, velice příjemné přijetí i pobyt na klinice, profesionální chování a maximální péče...mockrát všem děkuji.

U pana doktora jsem byl na operaci nosu a prsou (gynekomastie), výsledek je výborný. Počínaje konzultací kde mi bylo vše jasně a vlídným jednáním vysvětleno, tak samotnou operací a pooperační péčí. Doporučuji!!

V březnu jsem na této klinice podstoupila operaci horních i dolních víček. Přestože je zákrok velice nepříjemný a zhojení trvalo déle, než jsem předpokládala, jsem velice spokojena, jak s provedeným zákrokem pana doktora Lucáka, tak velice příjemným a profesionálním přístupem a chováním celého personálu. Jsem opravdu velice spokojená.

Anna Rusková

Dobrý den, Pán doktor Lucák mě také operoval. Konkrétně se to týkalo operace nosu. Musím podotknout že jsem velice spokojená jak s mým, nyní už, krásným nosem tak i s přístupem Pána doktora Lucáka.

Jsem po operaci zvetseni prsou u pana Lucaku. Absolutni nespokojenost co se tyce vysledku. Byli jsme domluveni na velikosti plne C prsa momentalne vypadaji jako B a az spadnou otoky mam strach, ze to bude i cislo plne A. Pred operaci me vysetrovala jeho manzelka pani Lucakova, ktera si i vsimla, ze mam jedno prso mensi, ale i tak mi dal silikon stejne velikosti coz pri zvetseni zpusobilo, ze mam jedno prso mensi a jedno vetsi. Momentalne cekam na zahojeni a na reoperaci k panu Vreskemu. Takze absolutne nedoporucuji!!!

MUDr Lucak mi operoval odstavajici usi, kdyz jsem byl maly. Zda se mi, ze operaci trochu pokazil, protoze jedno ucho mam ted deformovane a zrovna ted vyuzivam moznosti stranek znamylekar.cz abych nasel plastickeho chirurga, ktery jeho praci opravi. Nevim, jestli slo o jeho pochybeni nebo nejaky anatomicky rozdil mezi obema boltci, ale podle meho nazoru by si mel i s takovym problemem zkuseny plasticky chirurg poradit.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Už od svého mládí sním o plastické operaci nosu. Teď, když už mám " vypiplané" tři děti, bych si na tento sen chtěla sáhnout.
    Ale mám strašný strach nechat je doma a jít dobrovolně pod nůž " jen kvůli parádě ". Ta zodpovědnost.....
    Prosím, jak moc náročná je kompletní operace nosu vzhledem k organismu? Nemyslím estetickou stránku.....

Strach je jediné, co mě brzdí. Zároveň to přání je jediné, které mě provází již dvacet let.....
    Děkuji mnohokrát za odpověď.

Dobrý den. Vašim obavám zcela rozumím, ale pokud jste celkově zdráva, pak operace nosu je pro organismus minimálně náročná. Provádí se v celkové anestézii, 1 den hospitalizace na klinice, 2 týdny modřiny, otoky a sádra na nose, pak už můžete jít do práce. Již od druhého dne lze zvládat běžnou domácí činnost, které se třemi dětmi máte jistě hodně. Přeji hezký den. Dr. Otakar Lucák

MUDr. Otakar Lucák

• Dobry den, trapi me lehce odstata spicka usniho boltce, nemam zajem o otoplastiku. Je zde moznost lehce prisit pouze vrchni cast?
    Dekuji

jak už píše MUDr. Němečková, bez fotografie, nebo bez osobní konzultace Vám není možno odborně odpovědět.

MUDr. Otakar Lucák

• plastická chirurgie